Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Kalendarz MTB wyścigów 2014

Marzec
30.03.2014  Legionowo  (Lotto PolandBike Marathon)
30.03.2014  Warszawa-Rembertów  (Legia MTB Maraton)
30.03.2014  Bydgoszcz  (Thule Cup)

Kwiecień
05.04.2014  Trzebania  (Leszczyńska Liga Rowerowa)
06.04.2014  Wągrowiec  (Thule Cup)
06.04.2014  Warszawa  (Legia MTB Maraton)
06.04.2014  Warszawa-Wesoła  (Puchar Mazowsza MTB)
06.04.2014  Gdańsk  (Mały Tour Bikerów)
07.04.2014  Wągrowiec  (Thule Cup)

12.04.2014  Nowy Dwór Mazowiecki  (Lotto PolandBike Marathon)
12.04.2014  Białystok  (Puchar Polski XCO - day 1)
13.04.2014  Białystok  (Puchar Polski XCO - day 2)
13.04.2014  Legionowo  (Merida Mazovia MTB Marathon)
13.04.2014  Sarnaki  (Maratony Kresowe)
13.04.2014  Warszawa  (Puchar Mazowsza MTB)
13.04.2014  Dolsk  (Grand Prix Wielkopolski w maratonach MTB)
13.04.2014  Miękinia k.Wrocławia  (BIKE maraton)
26.04.2014  Laski  (Legia MTB Maraton)
27.04.2014  Murowana Goślina  (Volvo MTB Marathon)
27.04.2014  Szczecin  (Gryf Maraton)
27.04.2014  Chorzele  (Merida Mazovia MTB Marathon)
27.04.2014  Tarnów  (Puchar Tarnowa)
27.04.2014  Gdańsk  (Mały Tour Bikerów)
27.04.2014   Olejnica  (GP Kaczmarek Electric MTB, Leszczyńska Liga Rowerowa)

Maj
01.05.2014  Wasilków  (Maratony Kresowe)
02.05.2014  Sorkwity  (Family Cup)
03.05.2014  Toruń  (Merida Mazovia MTB Marathon)
03.05.2014  Okrągłe k. Wydmin  (Family Cup)
04.05.2014  Połczyn Zdrój  (Grand Prix Wielkopolski w maratonach MTB)
04.05.2014  Szelment  (Family Cup)
10.05.2014  Złoty Stok  (Volvo MTB Marathon)
10.05.2014  Zdzieszowice  (BIKE maraton)
10.05.2014  Magdalenka  (Legia MTB Maraton)
11.05.2014  Warszawa  (Lotto PolandBike Marathon)
11.05.2014  Augustów  (Maratony Kresowe)
11.05.2014  Pniewy  (Thule Cup)
17.05.2014  Warszawa  (Puchar Mazowsza MTB)
18.05.2014  Piaseczno  (Merida Mazovia MTB Marathon)
18.05.2014  Leszno  (Leszczyńska Liga Rowerowa)
18.05.2014  Sulechów  (GP Kaczmarek Electric MTB)
18.05.2014  Olkusz  (Family Cup)
18.05.2014  Gdańsk  (Mały Tour Bikerów)
24.05.2014  Karpacz  (Volvo MTB Marathon)
24.05.2014  Mława  (Family Cup)
24.05.2014  Smyczyna  (Leszczyńska Liga Rowerowa)
24.05.2014  Wałbrzych  (BIKE maraton)
25.05.2014  Szydłowiec  (Legia MTB Maraton)
25.05.2014  Supraśl  (Merida Mazovia MTB Marathon)
25.05.2014  Michałowo  (Maratony Kresowe)
25.05.2014  Siedlce  (Family Cup)
31.05.2014  Radzionków  (Family Cup)
31.05.2014  Nowe Miasto k/Płońska  (Legia MTB Maraton)
31.05.2014  Toruń  (AZS MTB Cup)
31.05.2014  Kraków  (Skandia Maraton Lang Team)

Czerwiec
01.06.2014  Złotów  (Grand Prix Wielkopolski w maratonach MTB)
01.06.2014  Zielona Góra  (GP Kaczmarek Electric MTB)
01.06.2014  Szczecin  (Gryf Maraton)
01.06.2014  Świecie  (Family Cup)
01.06.2014  Golkowice  (Puchar Szlaku Solnego)
07.06.2014  Skarbiszowice k.Tułowic  (Family Cup)
07.06.2014  Puławy  (Merida Mazovia MTB Marathon)
07.06.2014  Wisła  (BIKE maraton)
08.06.2014  Nałęczów  (Merida Mazovia MTB Marathon)
08.06.2014  Sokółka  (Maratony Kresowe)
08.06.2014  Gdańsk  (Mały Tour Bikerów)
08.06.2014  Naruszewo  (Legia MTB Maraton)
14.06.2014  Bytów  (Skandia Maraton Lang Team)
14.06.2014  Zgierz  (Family Cup)
15.06.2014  Szczecin  (Family Cup)
15.06.2014  Kargowa  (GP Kaczmarek Electric MTB)
15.06.2014  Tarnów  (Puchar Tarnowa)
15.06.2014  Wyrzysk  (Grand Prix Wielkopolski w maratonach MTB)
19.06.2014  Gołdap  (Merida Mazovia MTB Marathon)
21.06.2014  Ełk  (Merida Mazovia MTB Marathon)
21.06.2014  Drohiczyn  (Maratony Kresowe)
21.06.2014  Sopot  (Family Cup)

22.06.2014  Boguszów Gorce  (Puchar Polski XCO)
22.06.2014  Barlinek  (Grand Prix Wielkopolski w maratonach MTB)
22.06.2014  Szumowo  (Legia MTB Maraton)
28.06.2014  ???  (Skandia Maraton Lang Team)
28.06.2014  Myślenice  (BIKE maraton)
28.06.2014  Karpacz  (Family Cup)
29.06.2014  Lubrza  (GP Kaczmarek Electric MTB)
29.06.2014  Spytkowice  (Puchar Szlaku Solnego)
29.06.2014  Mosina  (Thule Cup)

Lipiec
05.07.2014  Krokowa  (Skandia Maraton Lang Team)
05.07.2014  Siennica Różana  (Maratony Kresowe)
06.07.2014  Wałbrzych  (Puchar Polski XCO)
06.07.2014  Wąchock  (Lotto PolandBike Marathon)
06.07.2014  Krokowa  (Skandia Maraton Lang Team)
06.07.2014  Chełm  (Maratony Kresowe)
06.07.2014  Murowana Goślina  (Grand Prix Wielkopolski w maratonach MTB)
06.07.2014  Turek  (Family Cup)
06.07.2014  Skomielna Biała  (Puchar Szlaku Solnego) - zawody odwołane
06.07.2014  Czerwonka  (Legia MTB Maraton)
12.07.2014  Sopoćkinie  (Maratony Kresowe)
13.07.2014  Grójec  (Puchar Mazowsza MTB)
13.07.2014  ???  (Merida Mazovia MTB Marathon)
13.07.2014  ???  (Leszczyńska Liga Rowerowa)
13.07.2014  Borkowice  (Legia MTB Maraton)
19.07.2014  Bielawa  (BIKE maraton)
20.07.2014  Białystok  (Maratony Kresowe)
20.07.2014  Zieleniec  (AZS MTB Cup)
26.07.2014  Stronie Śląskie  (Volvo MTB Marathon)
27.07.2014  Góra  (Leszczyńska Liga Rowerowa)

Sierpień
03.08.2014  Narewka  (Maratony Kresowe)
03.08.2014  Kleczew  (Thule Cup)
03.08.2014  Brodnica  (Merida Mazovia MTB Marathon)
10.08.2014  Sławno  (Puchar Polski XCO)
10.08.2014  Suchy Las  (Grand Prix Wielkopolski w maratonach MTB)
10.08.2014  Klwów  (Legia MTB Maraton)
15.08.2014  Orzysz  (Merida Mazovia MTB Marathon)
16.08.2014  Szklarska Poręba  (BIKE maraton)
17.08.2014  Nidzica  (Merida Mazovia MTB Marathon)
17.08.2014  Sejny  (Maratony Kresowe)
17.08.2014  Tarnów  (Puchar Tarnowa)
24.08.2014  Olsztyn  (Merida Mazovia MTB Marathon)
24.08.2014  Wałcz  (Grand Prix Wielkopolski w maratonach MTB)
24.08.2014  Orawka  (Puchar Szlaku Solnego)
30.08.2014  Kielce  (Family Cup)
31.08.2014  Koło  (Grand Prix Wielkopolski w maratonach MTB)
31.08.2014  Cieszyn  (AZS MTB Cup)
31.08.2014  Szczecin  (Gryf Maraton)
31.08.2014  Szelment  (Maratony Kresowe)

Wrzesień
06.09.2014  Wieluń  (BIKE maraton)
06.09.2014  Lublin  (AZS MTB Cup)
06.09.2014  Kobyłka  (Puchar Mazowsza MTB)
06.09.2014  Karlubiec  (Karlubiecki Tour de Kids)
07.09.2014  Nowa Sól  (GP Kaczmarek Electric MTB)
07.09.2014  Rawa Mazowiecka  (Merida Mazovia MTB Marathon)
07.09.2014  Rabka- Zdrój  (Puchar Szlaku Solnego)
07.09.2014  Garbatka  (Legia MTB Maraton)
13.09.2014  Piwniczna Zdrój  (Volvo MTB Marathon)
14.09.2014  Supraśl  (Maratony Kresowe)
14.09.2014  Kozienice  (Legia MTB Maraton)
20.09.2014  Dąbrowa Górnicza  (Skandia Maraton Lang Team)
20.09.2014  Polanica-Zdrój  (BIKE maraton)
21.09.2014  Tarnów  (Puchar Tarnowa)
21.09.2014  Gdańsk  (Mały Tour Bikerów)
21.09.2014  Warszawa-Ursynów  (Puchar Mazowsza MTB)
21.09.2014  Kazimierz Dolny  (Merida Mazovia MTB Marathon)
21.09.2014  Jeziorki  (Leszczyńska Liga Rowerowa)
27.09.2014  Mielnik  (Maratony Kresowe)
28.09.2014  Górzno  (Leszczyńska Liga Rowerowa)
28.09.2014  Warszawa  (Legia MTB Maraton)
28.09.2014  Szczecin  (Gryf Maraton)
28.09.2014  Kwidzyn  (Skandia Maraton Lang Team)

Październik
04.10.2014  Warszawa  (Legia MTB Maraton)
04.10.2014  Świeradów-Zdrój  (BIKE maraton)
04.10.2014  Istebna  (Volvo MTB Marathon)
05.10.2014  Łopuchowo  (Grand Prix Wielkopolski w maratonach MTB)
05.10.2014  Nowy Dwór Mazowiecki  (Merida Mazovia MTB Marathon)
05.10.2014  Warszawa  (Legia MTB Maraton)
05.10.2014  Wolsztyn  (GP Kaczmarek Electric MTB)
12.10.2014  Warszawa  (Lotto PolandBike Marathon)

Listopad
11.11.2014  Osieczna  (Leszczyńska Liga Rowerowa)