Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Dětské MTB závody 2014

Únor
01.02.2014  Fürth  (MTB Bayernliga - atlet.hala)

Březen
22.03.2014  Karlovy Vary, Linhart  (Jarní BAHNO 2014)
22.03.2014  Hrušovany nad Jevišovkou  (Primavera bike)
23.03.2014  Praha-Zličín  (Pražský MTB pohár)
29.03.2014   Karlovy Vary, Tři kříže  (Jarní BAHNO 2014, Pohár KvSC horských kol) 
29.03.2014  Plzeň-Dýšina  (GOLF OPEN BIKE RACE 2014)
29.03.2014 undefined Langenlois undefined (Kamptal-Klassik-Trophy, Austria Youngsters Cup)

Duben
05.04.2014  Karlovy Vary, Letní kino  (Jarní BAHNO 2014)
06.04.2014  Město Touškov undefined (BECKER Cup)
06.04.2014  Morkovice undefined (Morkovické Bajk) 
06.04.2014  Bautzen  (Mitteldeutschlandcup)
12.04.2014 undefined Pálava undefined (Cyklomaraton)
12.04.2014  Karlovy Vary, Čankov  (Jarní BAHNO 2014)
12.04.2014  Rakovník  (LOKO MTB Cup)
12.04.2014   Svätý Jur  (Kaktus Bike Sv.maratón, Detská Tour Petra Sagana)
12.04.2014  Białystok  (Puchar Polski XCO - day 1)
13.04.2014  Osečná undefined (SpinFit Dětský MTB Cup Libereckého kraje)

13.04.2014  Teplice nad Metují undefined (Aprílová osmička) 
13.04.2014  Turčianské Teplice  (Turiec cup, Slovenský Pohár MTB XCO)
13.04.2014  Białystok  (Puchar Polski XCO - day 2)
13.04.2014  Miękinia k.Wrocławia  (BIKE maraton)
15.04.2014  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
15.04.2014  Slatiňany-Monako undefined (Bike de luxe Bikové úterky)
19.04.2014  Teplice  (Český pohár horských kol XCO)
19.04.2014  Teplice  (Teplický seriál dětských závodů, "Lepší sportovat než fetovat")
19.04.2014  Branžež - Nová Ves  (AUTHOR 50 ČESKÝ RÁJ)
19.04.2014  Březová u Sokolova  (McDonald´s dětská Tour)
19.04.2014  Praha-Zbraslav  (Bikeclinic Cup)
19.04.2014  Bad Salzdetfurt  (Mitteldeutschlandcup)
20.04.2014  Česká Kamenice  (Okruhy pod Jehlou, Peklo Severu)
20.04.2014  Chodov undefined (Chodovský MTB sprint, Pohár KvSC horských kol)
23.04.2014  Brno undefined (MTB Liga)
24.04.2014 undefined Písek  (Galaxy CykloŠvec Ecomodula)
26.04.2014  Ostrava-Poruba  (Porubajk marathon)
26.04.2014 undefined Lety  (Trans Brdy České spořitelny - Kolo pro život)
26.04.2014 undefined Brno  (Tour de Kids)
26.04.2014  Valchov  (Valchovský kameňák, Pohár Drahanské vrchoviny)
26.04.2014  Velké Losiny  (VC Velké Losiny, Šumperský pohár horských kol)
26.04.2014  Lovětín  (Okolo Zudova vrchu, ECOREM Vysočina MTB Cup, XCO štafet)
26.04.2014  Rychnov nad Kněžnou  (Stalak Bike Cup, Dobrušský pohár)
26.04.2014  Aš undefined (Ašský bláteník, Pohár KvSC horských kol)
26.04.2014  Prusinovice undefined (Rohálovská 50ka)
26.04.2014  Litoměřice undefined (Litoměřická dlažba)
26.04.2014  Wombach  (MTB Bayernliga - day 1)
27.04.2014  Wombach  (MTB Bayernliga - day 2)
27.04.2014 undefined Schneckenlohe  (Alpina Cup)
27.04.2014   Praha-Řepy  (Pražský MTB pohár, Hledá se vítěz!)
27.04.2014  Chrást u Plzně undefined (BECKER Cup)
27.04.2014  Úpice  (Ratibořický MTB maratón)
27.04.2014  Čerčany  (O pohár Česyku, Čerčany BabyBikers)
29.04.2014  Hlinsko-Rataje undefined (Bike de luxe Bikové úterky)
30.04.2014  Lesnice  (Leznické Hópan, Šumperský pohár horských kol)

Květen
01.05.2014 undefined Slaný  (Tour de Kids)
01.05.2014  Praha - Zbraslav undefined (Cukroušův mazec, mistrovství UAC v MTB)
01.05.2014  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
01.05.2014   Holice  (Holický medvěd, Hledá se vítěz!)
01.05.2014  Valašské Meziříčí-Hrachovec  (Valašský pohár MTB XC mládeže)
01.05.2014  Kouřim  (Bikeclinic Cup)
01.05.2014  Nový Bor  (Bohemie MTB Maraton, Haven Amulet Series)
01.05.2014  Kolín  (Cyklotour , Prvomájové sprinty přes starý most - partnerský závod)
02.05.2014  Lipník nad Bečvou  (AUTHOR ŠELA sprinty)
03.05.2014 undefined Tálín  (Galaxy CykloŠvec maraton - Galaxy série)
03.05.2014   Beckov undefined (SpinFit Dětský MTB Cup Libereckého kraje, UAC)
03.05.2014  Spešov  (Velká cena Spešova, Pohár Drahanské vrchoviny)
03.05.2014 undefined   Böbrach  (MTB Bayernliga, Sparkassen MTB Cup, Šumavský pohár)
03.05.2014 undefined Haiming undefined (Austria Youngsters Cup)
04.05.2014  Dvorníky  (Slovenský Pohár MTB XCO)
04.05.2014  Praha-Kbely  (Pražský MTB pohár)
04.05.2014  Přerov  (Dětský AUTHOR ŠELA MARATHON)
04.05.2014  Doksy  (XC Bílý Kámen, Haven Amulet Series) - zrušeno
07.05.2014  Kutná Hora  (KH Tour)
08.05.2014 undefined  Liberec-Vesec  (Cyklomaraton, SpinFit Dětský MTB Cup Libereckého kraje)
08.05.2014 undefined Pardubice  (Tour de Kids)
08.05.2014  Lhotka  (O Štamberského krále, ECOREM Vysočina MTB Cup)
08.05.2014  Javorník  (Rychlebská 30 MTB, Jesenický šneček)
08.05.2014  Holice  (Holický medvěd)
08.05.2014  Halenkov  (Valašský pohár MTB XC mládeže)
10.05.2014 undefined Mladá Boleslav  (Mladá Boleslav Tour Škoda Auto - Kolo pro život)
10.05.2014   Perštejn undefined (Perštejnské Giro, Pohár Peruna, Pohár KvSC horských kol)
10.05.2014  Přerov  (Mamut bike, Olomoucká série - pohár MTB)
10.05.2014  Zdzieszowice  (BIKE maraton)
10.05.2014  undefined Graz/Stattegg undefined (Junior Challenge, Austria Youngsters Cup - MTB kombination)
11.05.2014   Nová Pec  (Šumavský pohár, Sparkassen MTB Cup)
11.05.2014  Benešov  (Velká cena Benešova, Pohár Drahanské vrchoviny)
11.05.2014  Dolce  (Talent Cup)
11.05.2014  Rakovník  (LOKO MTB Cup)
11.05.2014  Polička  (Poličské Cross-Country, Pohár Českomoravské vrchoviny)
11.05.2014  Rýmařov  (MTB Po Jesenické magistrále, Jesenický šneček)
11.05.2014  Bayreuth  (Alpina Cup)
13.05.2014 
 Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
13.05.2014  Třemošnice undefined (Bike de luxe Bikové úterky)
17.05.2014 undefined Prachatice  (Fox Galaxy maraton - Galaxy série)
17.05.2014  Plzeň  (Škoda Bike marathon)
17.05.2014   Rabštejn  (Rábl Bike Cup, Šumperský pohár horských kol, Olomoucká série)
17.05.2014  Brumov-Bylnice  (Hradní okruh, Valašskokarpatská Cyklotour)

17.05.2014  Jablonec-Břízky  (Bikeclinic Cup)
17.05.2014  Moravská Třebová  (Cyklománek VHOS Cup)
17.05.2014  Krupka  (Teplický seriál dětských závodů, závod do vrchu Krupka-Komáří Vížka)
17.05.2014   Dolná Mariková  (FC Maratón Marikovskou dolinou, Detská Tour Petra Sagana)
18.05.2014  Bedřichov  (Český pohár horských kol XCO)
18.05.2014  Mělčany  (Dobrušský pohár)
18.05.2014  Bezděz  (AUTHOR 50 BEZDĚZ)
18.05.2014  Wunsiedel  (Alpina Cup)

22.05.2014  Ostrava  (Školní liga horských kol - Ostrava hledá mistra světa)
24.05.2014 undefined Úpice  (Jestřebí hory České spořitelny - Kolo pro život)
24.05.2014 undefined  Olomouc  (Cyklomaraton, Olomoucká série)
24.05.2014   Vikýřovice  (Mrtvý muž, Šumperský pohár horských kol, Jesenický šneček)
24.05.2014  Jablonec nad Nisou undefined (ABB Cup)
24.05.2014 undefined Tábor  (Tour de Kids)
24.05.2014 
  Bratislava  (KAKTUS BIKE Bratislavský MTB maratón, Detská Tour Petra Sagana)
24.05.2014  Wałbrzych  (BIKE maraton)
24.05.2014  Steinbach am Wald  (Alpina Cup)
25.05.2014  Nové Město na Moravě undefined (World Cup XCO - dětské závody)
25.05.2014   Domažlice undefined (BECKER Cup, Pošumavská liga horských kol)
25.05.2014  Bedřichov  (Decathlon Cup)
25.05.2014 undefined Beroun  (Tour de Kids)
25.05.2014  Slavičín  (Slavičínský bajkap, Valašskokarpatská Cyklotour)

25.05.2014  Kolín  (Cyklotour , Jarní - sejdeme se na ostrově)
25.05.2014  Čerčany  (O pohár RoRace Teamu, Čerčany BabyBikers)
25.05.2014  Rumburk  (XC-Dymník Kola Brabec, Haven Amulet Series)
25.05.2014  Remata u Handlové  (1.Mládežnícka MTB Tour)
27.05.2014  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
27.05.2014  Chotěboř undefined (Bike de luxe Bikové úterky)
28.05.2014  Králec  (Králecký úvoz, Šumperský pohár horských kol)
31.05.2014 undefined Kouty  (Kouty MTB Marathon České spořitelny - Kolo pro život)
31.05.2014  Jemnice  (O putovní pohár Barchanu, ECOREM Vysočina MTB Cup) - zrušeno
31.05.2014  Přeštice  (Talent Cup)

31.05.2014  Brno  (Bikeclinic Cup)
31.05.2014  Jičín  (Weber Jičínská 50)
31.05.2014  Chropyně  (Dětské závody Chřibské 50 MTB)
31.05.2014  Wüstenselbitz  (Alpina Cup)

Červen
01.06.2014 undefined Hradec Králové  (Cyklomaraton)
01.06.2014 undefined Žďár nad Sázavou  (Tour de Kids)
01.06.2014  Čeladná  (Bike Čeladná)
01.06.2014  Golkowice  (Puchar Szlaku Solnego)
03.06.2014  Ústí nad Orlicí  (Hledá se vítěz!)
05.06.2014  Ostrava  (Školní liga horských kol - Ostrava hledá mistra světa)
06.06.2014  Město Touškov  (McDonald´s dětská Tour)
07.06.2014  Most  (Specialized Extrém bike, Haven Amulet Series)
07.06.2014  Čkyně  (Šumavský pohár)
07.06.2014 undefined Vystrkov  (Orlík Tour Kooperativy - Kolo pro život)
07.06.2014 undefined Plzeň  (Tour de Kids)
07.06.2014  Kutná Hora  (KH Tour)
07.06.2014  Březová  (Březovský bike, Pohár KvSC horských kol)
07.06.2014   Dolní Bušínov  (Bikemaraton Bozeňov, Šumperský pohár hor.kol, Olomoucká série)
07.06.2014  Praha-Bohnice  (Bohnické kritérium)
07.06.2014  Valča  (1.Mládežnícka MTB Tour)
07.06.2014  Wisła  (BIKE maraton)
07.06.2014  undefined Kleinzell undefined (Junior Challenge, Austria Youngsters Cup)
08.06.2014 undefined Plzeň  (Cyklomaraton)
08.06.2014  Ratiboř  (Valašský pohár MTB XC mládeže)
08.06.2014  Praha-Libuš  (Bikeclinic Cup)
08.06.2014  Jiřetín pod Jedlovou  (Horská MTB časovka na Jedlovou horu, Peklo Severu)
08.06.2014  Jeseník  (Šumná jízda, Jesenický šneček)
08.06.2014  Ruprechtice  (MOOD UP MTB CUP Liberec)
08.06.2014  Sebnitz  (Mitteldeutschlandcup)
10.06.2014  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
10.06.2014  Polička  (Hledá se vítěz!)
10.06.2014  Hlinsko-Rataje undefined (Bike de luxe Bikové úterky)
11.06.2014  Praha - Bílá hora  (AUTHOR Dětská pražská 50)
11.06.2014  Vysoké Mýto  (Hledá se vítěz!)
11.06.2014  Lanškroun  (Hledá se vítěz!)
12.06.2014  Moravská Třebová  (Hledá se vítěz!)
12.06.2014  Ostrava  (Školní liga horských kol - Ostrava hledá mistra světa)
13.06.2014  Kutná Hora  (KH Tour)
14.06.2014 undefined Liberec  (Ještěd Tour Kooperativy - Kolo pro život)
14.06.2014 undefined Rožnov pod Radhoštěm  (Galaxy Petyša tour - Galaxy série)
14.06.2014  Bělkovice - Lašťany  (Bělkovický řetěz, Olomoucká série)

14.06.2014  Svitavy  (Kopečkovské drncání, Pohár Českomoravské vrchoviny)
14.06.2014  Praha undefined (Genesis Bike Prague)
14.06.2014  Houšťka  (Houštecký cyklomaraton)
14.06.2014  Sušice undefined (High Point Svatobor Cup)
14.06.2014  Horní Lideč  (Vařákovy paseky, Valašskokarpatská Cyklotour)
15.06.2014  Kutná Hora  (Český pohár horských kol XCO)
15.06.2014  Kadaň undefined (Kadaňské XC Okruhy, Pohár Peruna - Mistrovství Poháru Peruna Junior)
15.06.2014  Lety u Prahy  (Bikeclinic Cup)
15.06.2014  Všemina undefined (Cyklobrána do prázdnin)
15.06.2014  Praha - Kbely undefined (Knauf pahorek, UAC)
15.06.2014  Chodov undefined (Chodovský Bike, Pohár KvSC horských kol)
15.06.2014  Frenštát p.R.-Horečky undefined (Mini Bykekap)
15.06.2014  Strakonice undefined (Pošumavská liga horských kol)
15.06.2014  Nižné Kamence/Terchová  (Detská Tour Petra Sagana)
15.06.2014  Pöllau undefined (Junior Challenge)
15.06.2014  Hartha undefined (Tharandter Waldcup, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
19.06.2014  Ostrava  (Školní liga horských kol - Ostrava hledá mistra světa)
20.06.2014    Švihov  (Talent Cup, McDonald´s dětská Tour, Pošumavská liga horských kol)
21.06.2014  Jablonné v Podještědí undefined (SpinFit Dětský MTB Cup Libereckého kraje, Malevil Cup)
21.06.2014    Přeštice undefined (BECKER Cup, Talent Cup, Pošumavská liga horských kol)
21.06.2014  Třebíč  (ECOREM Vysočina MTB Cup)
21.06.2014 undefined Luhačovice undefined (Tour de Kids)
21.06.2014  Bílovec undefined (Odřivousův pohár)
21.06.2014  Trhová Kamenice undefined (Bike de luxe Bikové úterky - finále)
21.06.2014  Bořitov  (Mistrovství Orla - štafety, Pohár Drahanské vrchoviny)
21.06.2014 undefined Windhaag undefined (Austria Youngsters Cup)
21.06.2014  Schwarzenberg  (Šumavský pohár)
21.06.2014  Obergessertshausen  (MTB Bayernliga)
21.06.2014  Trieb  (Alpina Cup)
22.06.2014 undefined Vsetín undefined (Tour de Kids)
22.06.2014   Ostrov undefined (O pohár města Ostrova, Pohár Peruna, Pohár KvSC horských kol)
22.06.2014  Bedřichov  (Decathlon Cup)
22.06.2014  Bořitov  (Mistrovství Orla, Pohár Drahanské vrchoviny)
22.06.2014  Kounov  (Dobrušský pohár)
22.06.2014  Čerčany  (O pohár obce Čerčany, Čerčany BabyBikers)
22.06.2014  Tuchów  (Puchar Polski XCO)
22.06.2014  Maria Lankowitz undefined (Junior Challenge)
24.06.2014  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
25.06.2014  Brno undefined (MTB Liga)
25.06.2014  Teplice  (Teplický seriál dětských závodů, veřejné závody při Veloškole)
28.06.2014 undefined Vrchlabí  (Vrchlabí-Špindl Tour Škoda Auto - Kolo pro život)
28.06.2014 undefined Praha undefined (Tour de Kids)
28.06.2014  Lenora  (Šumavský pohár)
28.06.2014  Klatovy undefined (Junior BECKER Cup)
28.06.2014  Doksy undefined (SpinFit Dětský MTB Cup Libereckého kraje)
28.06.2014  Vsetín-Semetín  (Valašský pohár MTB XC mládeže - finále)
28.06.2014  Plzeň  (McDonald´s dětská Tour)
28.06.2014  Kamenice nad Lipou undefined (Cannondale Juris Real MTB Maraton)
28.06.2014  Lomnice nad Popelkou  (TREK Krkonošák MTB Maraton, Haven Amulet Series)
28.06.2014  Hynčice pod Sušinou  (XC Hynčice, Šumperský pohár horských kol)
28.06.2014  Žďárná  (Velká cena Žďárné, Pohár Drahanské vrchoviny)
28.06.2014  Odolena Voda undefined (UAC)
28.06.2014  Moravská Třebová  (Cyklománek VHOS Cup)
28.06.2014  Lúky  (Považsko - Strážovský Pohár)
28.06.2014  Myślenice  (BIKE maraton)
29.06.2014  Řenče  (Talent Cup)
29.06.2014  Spytkowice  (Puchar Szlaku Solnego)
29.06.2014 undefined Kirchberg undefined (Austria Youngsters Cup)
29.06.2014 undefined  Grafenau  (MTB Bayernliga, Sparkassen MTB Cup)
29.06.2014  Altenberg undefined (Mad East Challenge, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)

Červenec
03.07.2014  Teplice nad Metují  (Specialized MTB Trilogy KIDS Broumovsko - etapa 1)
04.07.2014  Teplice nad Metují  (Specialized MTB Trilogy KIDS Broumovsko - etapa 2)
05.07.2014  Teplice nad Metují  (Specialized MTB Trilogy KIDS Broumovsko - etapa 3)
05.07.2014  Pec pod Sněžkou  (Český pohár horských kol XCO)
05.07.2014 undefined Holešov  (Bikemaraton Drásal České spořitelny - Kolo pro život)
05.07.2014  Chomutov undefined (XC Partyzán, Pohár Peruna)
05.07.2014  Prysk  (Fofr cup, Peklo Severu)
05.07.2014  Bělá pod Pradědem-Domašov  (Čas-OFF-ka na Šerák, Jesenický šneček)
05.07.2014  Poteč  (Poteč Tour, Valašskokarpatská Cyklotour)
05.07.2014  Hatě  (Excalibur MTB marathon)
05.07.2014  Dolný Kubín  (Oravský cyklomaratón, Slovak XCM Tour)
05.07.2014  Smolenice  (Slovenský Pohár MTB XCO - den 1)
06.07.2014  Smolenice  (Slovenský Pohár MTB XCO - den 2)
06.07.2014  Pec pod Sněžkou undefined (ČEZ Bike víkend MTB)
06.07.2014   Repechy  (Repechy tour, Pohár Drahanské vrchoviny, Olomoucká série)
06.07.2014  Hrabenov  (Časovka na Senovou, Šumperský pohár horských kol)
06.07.2014  Wałbrzych  (Puchar Polski XCO)
06.07.2014 undefined Waldkirchen  (Sparkassen MTB Cup)
06.07.2014 undefined Turnersee undefined (Austria Youngsters Cup)
12.07.2014   Zadov  (Šumavský pohár, Sparkassen MTB Cup)
12.07.2014  Druhý Mlýn undefined (Hustá Rubárna, Pohár Peruna) - zrušeno
12.07.2014  Bystré  (MTB maraton, Pohár Českomoravské vrchoviny)
12.07.2014  Březová nad Svitavou  (Velká cena Mirva, Pohár Drahanské vrchoviny)
12.07.2014  Velké Karlovice  (Bike Valachy)
12.07.2014  Těpeře  (Těpeře marathon)
12.07.2014  Horní Cerekev  (TREK MTB maraton Přes 3 vrchy Vysočiny)
13.07.2014  Pruneřov undefined (Dětský Prunéřovský triatlon, Pohár Peruna)
13.07.2014  Čertov  (Považsko - Strážovský Pohár)
13.07.2014  Bad Goisern undefined (Junior Challenge)
15.07.2014  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
19.07.2014  Bielawa  (BIKE maraton)
19.07.2014  Hof  (Alpina Cup)
19.07.2014   Rakovník  (Rakovnické cyklování Cross Country, UAC)
19.07.2014  Červená Voda  (Jeřáb 1003, Šumperský pohár horských kol)
19.07.2014  Vlásenice  (Okolo Vlásenice, ECOREM Vysočina MTB Cup)
19.07.2014  Praha  (Český pohár horských kol XCO, Mistrovství ČR XCE)
20.07.2014  Praha  (Český pohár horských kol XCO, Mistrovství ČR XCO)
20.07.2014  Buzice u Blatné undefined (Pošumavská liga horských kol)
23.07.2014  Brno undefined (MTB Liga)
26.07.2014 undefined Praha  (Praha-Karlštejn Tour České spořitelny - Kolo pro život)
26.07.2014  Klabava undefined (Junior BECKER Cup)
26.07.2014  Horní Heřmanice  (Heřmanický Větrník, Šumperský pohár horských kol)
26.07.2014  Velenov  (Velká cena Velenova, Pohár Drahanské vrchoviny)
26.07.2014 undefined Bechyně  (Galaxy CykloŠvec Bechyně)
26.07.2014  Příchovice  (Eleven Bike marathon)
27.07.2014  Stupava  (Stupava Junior Trophy)
27.07.2014  Neubeuern  (MTB Bayernliga)
27.07.2014 undefined  Deggendorf  (Sparkassen MTB Cup, Šumavský pohár)

Srpen
02.08.2014 undefined Zadov  (Šumavský MTB maraton České spořitelny - Kolo pro život)
02.08.2014 undefined Ústí nad Labem  (Cyklomaraton)
02.08.2014  Sádek  (MTB Sádecká pila, Pohár Českomoravské vrchoviny)
02.08.2014  Hynčice pod Sušinou  (Šindelná časovka, Šumperský pohár horských kol)
02.08.2014  Valchov  (Velká cena Valchova, Pohár Drahanské vrchoviny)
02.08.2014  Bystřice pod Hostýnem  (Hostýnská 50ka)
02.08.2014  Seiffen undefined (EBM - Mini, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
02.08.2014 undefined Kirchschlag undefined (Austria Youngsters Cup - MTB kombination)
02.08.2014  Málinec  (Hornohradský MERIDA MTB maratón) - zrušeno
03.08.2014  Stupno undefined (BECKER Cup - open Mistrovství Plzeňského kraje)
03.08.2014  Zlaté Hory  (Zlatohorská časovka, Jesenický šneček)
03.08.2014  Valchov  (Valchovský drtič, Pohár Drahanské vrchoviny)
03.08.2014 undefined Bad Griesbach  (Sparkassen MTB Cup) - zrušeno
03.08.2014  Weißenbach bei Liezen undefined (Junior Challenge)
05.08.2014  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
09.08.2014 undefined Karlovy Vary  (Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto - Kolo pro život)
09.08.2014 undefined Ostrava  (Cyklomaraton)
09.08.2014  Klášterec nad Ohří undefined (Wembloudovy Hrby, Pohár Peruna)
09.08.2014 undefined Mikulov  (Pálavský krpál - Galaxy série)
09.08.2014  Trutnov  (AUTHOR Krkonošská Pravda)
09.08.2014  Jevíčko  (Matoušek MTB open)
09.08.2014  Arnstadt  (Mitteldeutschlandcup)
10.08.2014   Rapotín  (O cenu Rapotína, Šumperský pohár horských kol, Jesenický šneček)
10.08.2014  Okrouhlá  (Velká cena Okrouhlé, Pohár Drahanské vrchoviny)
10.08.2014  Machov  (MTB Stolové hory)
10.08.2014   Svit  (HORAL MTB maratón, Detská Tour Petra Sagana)
10.08.2014  Svit  (Slovenský Pohár MTB XCO - pouze mládež)
10.08.2014  Sławno  (Puchar Polski XCO)
10.08.2014  Flachau undefined (Junior Challenge)
16.08.2014 undefined Náměšť nad Oslavou  (AVG Náměšťský maraton - Galaxy série)
16.08.2014  Lázně Bělohrad  (Podkrkonošský maraton)
16.08.2014  Kutná Hora  (KH Tour)
16.08.2014  Petrov nad Desnou  (Petrovské studánky, Šumperský pohár horských kol)
16.08.2014  Zábřeh  (Welzlovo kolo, Olomoucká série)
16.08.2014  Nové Město na Moravě  (Bikeclinic Cup)
16.08.2014  Příchovice  (Talent Cup)
16.08.2014  Mojtín  (Považsko - Strážovský Pohár) - zrušeno

16.08.2014  Szklarska Poręba  (BIKE maraton)
16.08.2014  Graz/Stattegg undefined (Junior Challenge)
17.08.2014  Svojkov  (XC Svojkovský pohár Haven)
17.08.2014  Valašské Klobouky  (Klobucké kola, Valašskokarpatská Cyklotour)
17.08.2014  Rakovník  (LOKO MTB Cup)
17.08.2014  Hradčany  (Talent Cup)
17.08.2014  Donovaly  (Slovenský Pohár MTB XCO)
17.08.2014  Geising undefined (Greifenstein-Bike-Marathon, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
23.08.2014 undefined Chrudim  (Manitou Železné hory České spořitelny - Kolo pro život)
23.08.2014  Vejprty undefined (Vejprty Tour, Pohár Peruna)
23.08.2014  Buková  (Velká cena Bukové, Pohár Drahanské vrchoviny)
23.08.2014  Ramzová  (Ramzovský bikemaraton, Šumperský pohár horských kol)
23.08.2014  Čeřínek  (ECOREM Vysočina MTB Cup) - zrušeno
23.08.2014  Mariánské Lázně  (MTB tour Mariánské Lázně)
23.08.2014  Vémyslice  (Kolkolem Vémyslic)
23.08.2014  Valtice  (Kolo bez hranic)
23.08.2014  Horšice  (Talent Cup, časovka)
23.08.2014  Kunčina  (Cyklománek VHOS Cup)
23.08.2014   Brnířov u Kdyně  (Brnířovská šlapka, McDonald´s dětská Tour)
23.08.2014   Granč - Petrovce  (Kráľovský MTB maratón, Detská Tour Petra Sagana)
23.08.2014  Krumbach undefined (Junior Challenge)
24.08.2014 undefined Beroun undefined (Cyklomaraton)
24.08.2014  Orawka  (Puchar Szlaku Solnego)
26.08.2014  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
30.08.2014 undefined Jistebnice  (Kenda Jistebnický maraton - Galaxy série)
30.08.2014  Mladá Boleslav undefined (SpinFit Dětský MTB Cup Libereckého kraje)
30.08.2014  Hrádek nad Nisou undefined (Dětské Bike Babí léto, Dětský MTB Cup Libereckého kraje)
30.08.2014  Staré Město pod Landštejnem undefined (Landštejn Cyklocamp MTB maraton)
30.08.2014  Lančov  (LAHOFER AUTHOR CUP)
30.08.2014  Úvaly undefined (Dexter Velká cena města Úval, UAC)

30.08.2014  Ostrava  (OSTRAVSKÝ CHACHAR)
30.08.2014  Žerovice  (Talent Cup)
31.08.2014  Schneckenlohe  (MTB Bayernliga)
31.08.2014  Horní Lipová  (Hornolipovská desítka, Jesenický šneček)

31.08.2014  Liberec-Vesec  (Bikeclinic Cup)
31.08.2014  Jistebnice  (Šumavský pohár)

Září
03.09.2014  Rtyně-Pálenka undefined (Středeční pohár horských kol - Apache Bike4u Cup)
06.09.2014 undefined Znojmo  (Znojmo "Burčák Tour" Kooperativy - Kolo pro život)
06.09.2014  Bakov undefined (SpinFit Dětský MTB Cup Libereckého kraje)
06.09.2014  Kořenec  (Velká cena Kořence, Pohár Drahanské vrchoviny)
06.09.2014  Místo undefined (Pohár Peruna)
06.09.2014  Kněžice  (Bike maratón, ECOREM Vysočina MTB Cup)
06.09.2014  Řež undefined (XC Řež, UAC)
06.09.2014  Kutná Hora  (KH Tour)
06.09.2014  Uherské Hradiště undefined (MTBikers CrossCountry)
06.09.2014  Kamenice u Prahy  (Van Gillern Cup)
06.09.2014  Kolín  (Cyklotour , S kolem na dvorku)
06.09.2014  Redwitz  (Alpina Cup)
06.09.2014 undefined Dornbirn undefined (Austria Youngsters Cup - MTB kombination)
06.09.2014  Poznań  (BIKE maraton)
07.09.2014  Březina undefined (BECKER Cup, Velká cena Kašpara Sternberga)
07.09.2014  Chodov undefined (Chodovský bikemaraton, Pohár KvSC horských kol)
07.09.2014   Mohelnice  (Mohelnický půlmaraton, Šumperský pohár hor.kol, Olomoucká série)
07.09.2014  Praha-Prosek  (Prosecké skotačení)
07.09.2014  Ratboř u Kolína  (Cyklistické závody na zámku)
07.09.2014  Čerčany  (O pohár PolemNepolem, Čerčany BabyBikers)
07.09.2014  Polevsko  (Okolo Šenova, Haven Amulet Series)
07.09.2014  Dobruška  (Dobrušský pohár)
07.09.2014  Rabka- Zdrój  (Puchar Szlaku Solnego)
07.09.2014  Altenberg  (Mitteldeutschlandcup)
09.09.2014  Nový Hradec Králové  (Rock Machine Hradecký pohár)
09.09.2014  Dolní Roveň  (Hledá se vítěz!)
10.09.2014  Červený Kostelec-Skalka undefined (Středeční pohár horských kol - Apache Bike4u Cup)
10.09.2014  Plzeň  (McDonald´s dětská Tour)
10.09.2014  Brno undefined (MTB Liga)
13.09.2014 undefined Nové Město na Moravě  (Nova Cup Nové Město na Moravě - Kolo pro život)
13.09.2014  Zadov  (Český pohár horských kol XCO)
13.09.2014 undefined Praha 4  (Cyklomaraton)
13.09.2014  Valtice  (AUTHOR Valtické cyklobraní)
13.09.2014  Varnsdorf  (GEMA XC Hrádek, Peklo Severu)
13.09.2014  Zbořený Kostelec  (Spanilá jízda MTB) - zrušeno
13.09.2014  Šumperk  (VC MTB Šumperk, Šumperský pohár horských kol)
13.09.2014  Tošovice undefined (HEIPARK Cross Country)
13.09.2014  Moravská Třebová  (Cyklománek VHOS Cup)
13.09.2014  Pecka  (Bikeclinic Cup)
13.09.2014  Geyer undefined (Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
13.09.2014   Hrabušice  (DAVORIN XCM Slovak Paradise, Detská Tour Petra Sagana)
14.09.2014  Praha-Libuš  (Pražský MTB pohár, O Pohár MČ Praha-Libuš)
14.09.2014  Hojsova Stráž undefined (Pošumavská liga horských kol)
14.09.2014  Stammbach  (Alpina Cup)
16.09.2014  Ostrava  (Bikomatic MTB Cup Ostrava)
17.09.2014  Červený Kostelec-Bohdašín undefined (Středeční pohár horských kol - Apache Bike4u Cup)
17.09.2014  Choceň  (Hledá se vítěz!)
19.09.2014  Dolní Lukavice  (Talent Cup)
20.09.2014 undefined Plzeň  (Plzeňská padesátka České spořitelny - Kolo pro život)
20.09.2014  Stráž pod Ralskem undefined (SpinFit Dětský MTB Cup Libereckého kraje)
20.09.2014  Česká Kamenice  (O pohár starosty města, Peklo Severu)
20.09.2014  Praha-Letňany  (Bikeclinic Cup)
20.09.2014  Rakovník  (LOKO MTB Cup)
20.09.2014  Rynárec  (Rynárecká bejkovna, ECOREM Vysočina MTB Cup - finále)
20.09.2014  Horní Údolí  (Zlatohorská magistrála, Jesenický šneček)
20.09.2014  Krupka  (Teplický seriál dětských závodů, "Tvoje kolo - tvoje zábava")
20.09.2014 undefined Tittling  (Sparkassen MTB Cup)
20.09.2014 undefined Koppl undefined (Austria Youngsters Cup)
20.09.2014  Skalica  (Slovenský Pohár MTB XCO - finále)
20.09.2014  Polanica-Zdrój  (BIKE maraton)
21.09.2014  Vysoké Mýto  (Hledá se vítěz! - finále)
21.09.2014  Praha-Řepy  (Pražský MTB pohár - finále)
21.09.2014  Žilina/Rajecké Teplice  (1.Mládežnícka MTB Tour)
21.09.2014  Schesslitz  (Alpina Cup)
24.09.2014  Hronov undefined (Středeční pohár horských kol - Apache Bike4u Cup)
24.09.2014  Brno undefined (MTB Liga)
27.09.2014 undefined Klokočůvek u Oder  (Oderská Mlýnice České spořitelny - Kolo pro život)
27.09.2014  Boskovice  (Velká cena Boskovic, Pohár Drahanské vrchoviny)
27.09.2014 undefined Kácov  (Galaxy Catlike Zručský maraton - Galaxy série)
27.09.2014  Valašská Polanka  (Polanský duatlonek, Valašskokarpatská Cyklotour)
27.09.2014  Říčany  (Jurečkovská šlapka)
27.09.2014  Doksy  (Termit - Poslův Mlýn, Haven Amulet Series)
27.09.2014  Konárovice  (Konárovický kořen)
28.09.2014  Hrabenov  (VC XC Hrabenov - memoriál Mirka Homoly, Šumperský pohár horských kol)
28.09.2014  Praha-Zličín  (Zličínské okruhy - O Pohár  starosty MČ Praha-Zličín)
28.09.2014  Praha-Višňovka  (Kellys Bike Ranch Cup - O Pohár  starosty MČ Praha 9)
28.09.2014   Pec-Čerchov undefined (BECKER Cup hromadný závod do vrchu, Pošumavská liga hor.kol)
28.09.2014  Čerčany  (O Pohár MiniMahacupu, Čerčany BabyBikers)
28.09.2014  Bedřichov  (Decathlon Cup) - změna termínu
28.09.2014  Doksy  (MTB Doxy Marathon, Haven Amulet Series)
28.09.2014  Turčianske Teplice  (1.Mládežnícka MTB Tour - finále)
28.09.2014  Gottersdorf  (Alpina Cup)

Říjen
01.10.2014  Police nad Metují-Zděřina undefined (Středeční pohár horských kol - Apache Bike4u Cup)
04.10.2014 undefined Strašice  (Tour de Brdy - Galaxy série)
04.10.2014  Linhartice  (Cyklománek VHOS Cup)
04.10.2014  Świeradów-Zdrój  (BIKE maraton)
04.10.2014  Pegnitz  (MTB Bayernliga - finále)
04.10.2014  Skočice  (Talent Cup)
05.10.2014 undefined Zlín  (Cyklomaraton)
05.10.2014  Ploština  (Valašskokarpatská Cyklotour)
05.10.2014  Brno-Ořešín  (Ořešínský vánek)
05.10.2014 undefined Písek  (Galaxy CykloŠvec JF Autocentrum Ecomodula)
08.10.2014  Adršpach undefined (Středeční pohár horských kol - Apache Bike4u Cup)
12.10.2014  Brno-Lesná  (Velo Hanák Muldička)
15.10.2014  Trutnov undefined (Středeční pohár horských kol - Apache Bike4u Cup)
18.10.2014  Moravská Třebová  (Cyklománek VHOS Cup)
18.10.2014  Kolín  (Cyklotour , Podzimní - sejdeme se na ostrově)
18.10.2014  Jesenice u Rakovníka  (Jesenický Surovec, UAC)
18.10.2014  Jezernice  (Jezernické viadukty)
19.10.2014  Buzice u Blatné undefined (časovka, Pošumavská liga horských kol)