Dětské MTB závody 2013
Březen
17.03.2013 Kamenice u Sedlčan (Jarní MTB pohár DA-BA)
23.03.2013 Karlovy Vary, Linhart (Jarní BAHNO 2013)
23.03.2013 Langenlois (Kamptal-Klassik-Trophy, Austria Youngsters Cup)
24.03.2013 Petrovice u Sedlčan (Jarní MTB pohár DA-BA)
24.03.2013 Gosek (Mitteldeutschlandcup)
30.03.2013 Plzeň-Dýšina (GOLF OPEN BIKE RACE 2013)
30.03.2013 Karlovy Vary, Tři kříže (Jarní BAHNO 2013)
31.03.2013 Jesenice u Sedlčan (Jarní MTB pohár DA-BA)
Duben
06.04.2013 Okolovaltic (Cyklomaratontour)
06.04.2013 Karlovy Vary, Letní kino (Jarní BAHNO 2013)
07.04.2013 Město Touškov (BECKER Cup)
07.04.2013 Bautzen (Mitteldeutschlandcup)
13.04.2013 Osečná (SpinFit Dětský MTB Cup Libereckého kraje)
13.04.2013 Okolobudějc (Cyklomaratontour)
13.04.2013 Hrušovany nad Jevišovkou (Primavera bike)
13.04.2013 Karlovy Vary, Čankov (Jarní BAHNO 2013)
14.04.2013 Vratislavice (Dětský MTB Cup Libereckého kraje)
14.04.2013 Teplice nad Metují (Aprílová osmička) - zrušeno
16.04.2013 Chrudim (RH+ Bikové úterky)
16.04.2013 Nový Hradec Králové (Nutrend Hradecký pohár)
20.04.2013 Tálín (Galaxy CykloŠvec maraton - Galaxy série)
20.04.2013 Branžež - Nová Ves (AUTHOR 50 ČESKÝ RÁJ)
20.04.2013 Velké Losiny (VC Velké Losiny, Šumperský pohár horských kol)
20.04.2013 Valchov (Pohár Drahanské vrchoviny)
21.04.2013 Praha - Zličín (Pražský MTB pohár)
21.04.2013 Radvanec (Bohemie MTB Maraton, Haven Amulet Series)
21.04.2013 Loket (Kozí vrchy-časovka do vrchu, Pohár KvSC horských kol)
23.04.2013 Třemošnice (RH+ Bikové úterky)
27.04.2013 Teplice (Český pohár horských kol XCO)
27.04.2013 Lety (Trans Brdy České spořitelny - Kolo pro život)
27.04.2013 Brno (Tour de Kids)
27.04.2013 Aš (Ašský bláteník XC, Pohár KvSC horských kol)
27.04.2013 Moravská Třebová-Sušice (Cyklománek VHOS Cup)
27.04.2013 Ostrava-Poruba (Porubajk marathon)
27.04.2013 Haiming (Austria Youngsters Cup)
27.04.2013 Loštice (Šump.pohár hor.kol, Olomoucká série, Hledá se MS 2013 Ol.kraje)
28.04.2013 Česká Kamenice (Okruhy pod Jehlou, Peklo Severu)
28.04.2013 Úpice (Ratibořický MTB maratón)
28.04.2013 Čerčany (O pohár Česyku, Čerčany BabyBikers)
28.04.2013 Waldkirchen (Sparkassen MTB Cup, Jihočesko-bavorský MTB pohár)
28.04.2013 Schneckenlohe (Alpina Cup)
Květen
01.05.2013 Chrást u Plzně (Junior BECKER Cup)
01.05.2013 Nový Hradec Králové (Nutrend Hradecký pohár)
01.05.2013 Slaný (Tour de Kids)
01.05.2013 Praha-Zbraslav (Cukroušův mazec, UAC)
01.05.2013 Kutná Hora (KH Tour)
01.05.2013 Valašské Meziříčí-Hrachovec (Valašský pohár MTB XC mládeže)
02.05.2013 Brno (Brněnská MTB liga)
02.05.2013 Ostrava (Školní liga horských kol - Ostrava hledá mistra světa)
04.05.2013 Perštejn (Perštejnské Giro, Pohár Peruna)
04.05.2013 Benešov (Pohár Drahanské vrchoviny)
04.05.2013 Beckov (XCO Beckov, SpinFit Dětský MTB Cup Libereckého kraje, UAC)
04.05.2013 Graz/Stattegg (Junior Challenge, Austria Youngsters Cup)
05.05.2013 Vimperk (Jihočesko-bavorský MTB pohár)
05.05.2013 Přerov (Dětský AUTHOR ŠELA MARATHON)
05.05.2013 Doksy (XC Bílý Kámen, Haven Amulet Series)
08.05.2013 Liberec-Vesec (Cyklomaratontour, SpinFit Dětský MTB Cup Libereckého kraje)
08.05.2013 Javorník (Rychlebská 30 MTB, Jesenický šneček)
08.05.2013 Halenkov (Valašský pohár MTB XC mládeže)
08.05.2013 Lesnice (Leznické Hópan, Šumperský pohár horských kol)
08.05.2013 Malá Skála (Maloskalské Cross country)
08.05.2013 Griffen (Junior Challenge)
09.05.2013 Painten (OTV-MTB-Cup)
09.05.2013 Ostrava (Školní liga horských kol - Ostrava hledá mistra světa)
11.05.2013 Mladá Boleslav (Mladá Boleslav Tour Škoda Auto - Kolo pro život)
11.05.2013 Pardubice (Tour de Kids)
11.05.2013 Litomyšl (AUTHOR CYKLO LITOMYŠL) - zrušeno
11.05.2013 Chomutov (MTB Junior Tour Chomutova a Jirkova, Chomutov Tour)
11.05.2013 Plzeň (Škoda Bike marathon)
11.05.2013 Přerov (Mamut bike, Olomoucká série)
11.05.2013 Suchý (Pohár Drahanské vrchoviny)
11.05.2013 Wüstenselbitz (Alpina Cup)
11.05.2013 Arnstadt (Mitteldeutschlandcup)
12.05.2013 Rýmařov (MTB Po Jesenické magistrále, Jesenický šneček)
14.05.2013 Nový Hradec Králové (Nutrend Hradecký pohár)
14.05.2013 Krucemburk (RH+ Bikové úterky)
15.05.2013 Praha (Jarní cyklokros Praha 11)
15.05.2013 Kutná Hora (KH Tour)
16.05.2013 Ostrava (Školní liga horských kol - Ostrava hledá mistra světa)
18.05.2013 Úpice (Jestřebí hory České spořitelny - Kolo pro život)
18.05.2013 Ostrava (Tour de Kids)
18.05.2013 Most (Specialized Extrém bike, Haven Amulet Series)
18.05.2013 Jihlava (Jihlavská 24 MTB - dětské závody Sliby-Chyby)
18.05.2013 Ústí nad Orlicí (Generali - Sport Bárt Bikemarathon)
18.05.2013 Spešov (Pohár Drahanské vrchoviny)
18.05.2013 Vikýřovice (Mrtvý muž, Šumperský pohár horských kol, Jesenický šneček)
18.05.2013 Kleinzell (Junior Challenge, Austria Youngsters Cup)
19.05.2013 Nová Pec (Jihočesko-bavorský MTB pohár,Sparkassen MTB Cup)
19.05.2013 Domažlice (BECKER Cup, Pošumavská liga horských kol)
19.05.2013 Bezděz (AUTHOR 50 BEZDĚZ)
21.05.2013 Chotěboř (RH+ Bikové úterky)
22.05.2013 Králec (Králecký úvoz, Šumperský pohár horských kol)
23.05.2013 Ostrava (Školní liga horských kol - Ostrava hledá mistra světa)
25.05.2013 Rabštejn (Rábl Bike Cup, Šumperský pohár horských kol)
25.05.2013 Dolany (Okoloolomouce, Cyklomaratontour, Olomoucká série)
25.05.2013 Prachatice (Fox Galaxy maraton - Galaxy série)
25.05.2013 Jablonec nad Nisou (ABB Cup, Dětský MTB Cup Libereckého kraje - partner.závod)
25.05.2013 Rumburk (XC Dymník Kola Brabec, Haven Amulet Series)
26.05.2013 Klatovy (Velká cena GT, Junior BECKER Cup)
26.05.2013 Čerčany (O pohár Chlumwitch, Čerčany BabyBikers)
26.05.2013 Bedřichov (Decathlon Cup)
26.05.2013 Chropyně (Dětské závody Chřibské 50 MTB)
26.05.2013 Loštice (Hledá se Mistr světa 2013 Olomouckého kraje)
26.05.2013 Nové Město na Moravě (World Cup XCO - dětské závody)
28.05.2013 Nový Hradec Králové (Nutrend Hradecký pohár)
30.05.2013 Ostrava (Školní liga horských kol - Ostrava hledá mistra světa)
Červen
01.06.2013 Druhý Mlýn (Hustá Rubárna - Chomutovský maraton, Pohár Peruna)
01.06.2013 Plzeň (Tour de Kids)
01.06.2013 Praha - Řepy (Pražský MTB pohár)
01.06.2013 Dolní Bušínov (Bikemaraton Bozeňov, Šumperský pohár hor.kol, Olomoucká série)
01.06.2013 Koppl (Austria Youngsters Cup)
02.06.2013 Praha (Český pohár horských kol XCO)
02.06.2013 Okolohradce (Cyklomaratontour)
02.06.2013 Česká Kamenice (O pohár starosty města, Peklo Severu)
02.06.2013 Griesbach (Sparkassen MTB Cup)
04.06.2013 Trhová Kamenice (RH+ Bikové úterky)
04.06.2013 Ústí nad Orlicí (Hledá se nový olympijský vítěz!)
04.06.2013 Luže (Hledá se nový olympijský vítěz!)
05.06.2013 Brno (Brněnská MTB liga)
06.06.2013 Ostrava (Školní liga horských kol - Ostrava hledá mistra světa)
07.06.2013 Milovice (Dětský Cross Country MTB Milovice)
08.06.2013 Vystrkov (Orlík Tour Kooperativy - Kolo pro život)
08.06.2013 Liberec-Vesec (SpinFit Dětský MTB Cup Libereckého kraje, 24 hrs Těžká Pohoda)
08.06.2013 Jeseník (Šumná jízda, Jesenický šneček)
08.06.2013 Čelechovice u Kokor (Trhání řetězů, Olomoucká série)
08.06.2013 Windhaag (Austria Youngsters Cup)
08.06.2013 Mladá Boleslav (Tour de Kids)
08.06.2013 Kutná Hora (Český pohár horských kol XCO, KH Tour)
08.06.2013 Lomnice nad Popelkou (TREK Krkonošák MTB Maraton, Haven Amulet Series)
08.06.2013 Moravská Třebová (Městské cross country, Cyklománek VHOS Cup)
08.06.2013 Březová (Březovský etapák 1.den, Pohár KvSC horských kol)
09.06.2013 Březová (Březovský etapák 2.den, Pohár KvSC horských kol, mistrovství KV kraje)
09.06.2013 Všemina (Cyklobrána do prázdnin)
09.06.2013 Leština (VC MTB Leština, Šumperský pohár horských kol)
09.06.2013 Pegnitz (OTV-MTB-Cup)
09.06.2013 Sebnitz (Mitteldeutschlandcup)
11.06.2013 Nový Hradec Králové (Nutrend Hradecký pohár)
11.06.2013 Polička (Hledá se nový olympijský vítěz!)
11.06.2013 Polička (RH+ Bikové úterky)
12.06.2013 Vysoké Mýto (Hledá se nový olympijský vítěz!)
12.06.2013 Lanškroun (Hledá se nový olympijský vítěz!)
12.06.2013 Praha - Bílá hora (AUTHOR Dětská pražská 50)
13.06.2013 Ostrava (Školní liga horských kol - Ostrava hledá mistra světa)
15.06.2013 Böbrach (Sparkassen MTB Cup)
15.06.2013 Sušice (Pošumavská liga horských kol)
15.06.2013 Jablonné v Podještědí (SpinFit Dětský MTB Cup Libereckého kraje, Malevil Cup)
15.06.2013 Luhačovice (Tour de Kids)
15.06.2013 Rožnov pod Radhoštěm (Galaxy Partyša tour - Galaxy série)
15.06.2013 Hynčice pod Sušinou (XC Hynčice, Šumperský pohár horských kol - mistrovský závod)
15.06.2013 Žďárná (Pohár Drahanské vrchoviny)
15.06.2013 Schönwies (Austria Youngster Cup)
16.06.2013 Řepice (Jihočesko-bavorský MTB pohár)
16.06.2013 Trutnov (Tour de Kids)
16.06.2013 Praha - Kbely (Letňansko-kbelský pahorek, mistrovství UAC v MTB)
16.06.2013 Švihov (Pošumavská liga horských kol)
16.06.2013 Frenštát p.R.-Horečky (Mini Bykekap)
16.06.2013 Chodov (Chodovský Bike, Pohár Peruna, Pohár KvSC horských kol)
16.06.2013 Pöllau (Junior Challenge)
16.06.2013 Hartha (Tharandter Waldcup, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
16.06.2013 Neukirchen (OTV-MTB-Cup)
20.06.2013 Ostrava (Školní liga horských kol - Ostrava hledá mistra světa)
21.06.2013 Kraskov (RH+ Bikové úterky - finále)
22.06.2013 Vrchlabí (Vrchlabí-Špindl Tour Škoda Auto - Kolo pro život)
22.06.2013 Přeštice (BECKER Cup, Pošumavská liga horských kol)
22.06.2013 Prysk (Fofr cup, Peklo Severu)
22.06.2013 Bělkovice - Lašťany (Bělkovický řetěz, Olomoucká série)
22.06.2013 Odolena Voda (XC Odolena Voda, UAC)
22.06.2013 Praha (Genesis Bike Prague)
22.06.2013 Ratiboř (Valašský pohár MTB XC mládeže)
22.06.2013 Kutná Hora (KH Tour) - zrušeno
22.06.2013 Ostrov (Pohár města Ostrova, Pohár KvSC horských kol)
22.06.2013 Bořitov (Pohár Drahanské vrchoviny)
22.06.2013 Trieb (Alpina Cup)
22.06.2013 Schwarzenberg (Jihočesko-bavorský MTB pohár - partner.závod)
23.06.2013 Kadaň (Kadaňské XC Okruhy, Pohár Peruna)
23.06.2013 Čerčany (O pohár obce Čerčany, Čerčany BabyBikers)
23.06.2013 Bedřichov (Decathlon Cup)
23.06.2013 Strakonice (Pošumavská liga horských kol)
23.06.2013 Okololipna (Cyklomaratontour)
23.06.2013 Tábor (Tour de Kids)
23.06.2013 Bořitov (Pohár Drahanské vrchoviny)
23.06.2013 Maria Lankowitz (Junior Challenge)
23.06.2013 Altenberg (Mad East Challenge, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
25.06.2013 Nový Hradec Králové (Nutrend Hradecký pohár)
27.06.2013 Ostrava (Školní liga horských kol - Ostrava hledá mistra světa)
29.06.2013 Houšťka (Houštecký cyklomaraton)
29.06.2013 Kouty (Kouty MTB maraton České spořitelny - Kolo pro život)
29.06.2013 Prunéřov (ProCorde duatlon, Pohár Peruna)
29.06.2013 Kořenec (Pohár Drahanské vrchoviny)
29.06.2013 Loštice (Hledá se Mistr světa 2013 Olomouckého kraje)
29.06.2013 Petrušov (ORI Cup, Cyklománek VHOS Cup)
29.06.2013 Olomouc (Tour de Kids)
30.06.2013 Bystřička (Dětská 24minutovka ,Valašská 24 MTB)
30.06.2013 Vsetín (Tour de Kids)
30.06.2013 Grafenau (Sparkassen MTB Cup, Jihočesko-bavorský MTB pohár)
30.06.2013 Bayreuth (Alpina Cup)
Červenec
05.07.2013 Chomutov (XC Partyzán, Pohár Peruna)
05.07.2013 Semetín (Valašský pohár MTB XC mládeže)
05.07.2013 Březová (Pohár Drahanské vrchoviny)
06.07.2013 Repechy (Pohár Drahanské vrchoviny, Olomoucká série)
06.07.2013 Holešov (Bikemaraton Drásal České spořitelny - Kolo pro život)
06.07.2013 Domašov (Časovka na Šerák, Jesenický šneček)
07.07.2013 Kirchchberg (Austria Youngsters Cup)
07.07.2013 Hrabenov (Časovka na Senovou, Šumperský pohár horských kol)
13.07.2013 Hynčice pod Sušinou (Časovka pod Šindelnou, Šumperský pohár hor.kol) - zrušeno
13.07.2013 Lipno nad Vltavou (Tour de Kids)
13.07.2013 Javorník (Karpatský pedál)
13.07.2013 Protivanov (Pohár Drahanské vrchoviny)
13.07.2013 Praha-Chuchle (Big Shock Volvo MTB Cross Open - etapa 1)
14.07.2013 Bad Goisern (Junior Challenge)
16.07.2013 Nový Hradec Králové (Nutrend Hradecký pohár)
20.07.2013 Okoloústí (Cyklomaratontour)
20.07.2013 Červená Voda (Jeřáb 1003, Šumperský pohár horských kol)
20.07.2013 Rakovník (Cross-country Rakovnické cyklování, UAC)
20.07.2013 Horní Cerekev (Přes 3 vrchy Vysočiny)
20.07.2013 Hof (Alpina Cup)
21.07.2013 Bedřichov (Český pohár horských kol XCO, Mistrovství ČR)
27.07.2013 Praha (Praha - Karlštejn Tour České spořitelny - Kolo pro život)
27.07.2013 Klabava (Junior BECKER Cup)
27.07.2013 Příchovice (Marathon Příchovice, Dětský MTB Cup Libereckého kraje)
27.07.2013 Horní Heřmanice (Heřmanický větrník, Šumperský pohár horských kol)
27.07.2013 Okrouhlá (Pohár Drahanské vrchoviny)
27.07.2013 Steinbach am Wald (Alpina Cup)
28.07.2013 Loštice (Hledá se Mistr světa 2013 Olomouckého kraje)
28.07.2013 Buzice u Blatné (Pošumavská liga horských kol)
28.07.2013 Deggendorf (Sparkassen MTB Cup)
Srpen
03.08.2013 Zadov (Šumavský MTB maraton České spořitelny - Kolo pro život)
03.08.2013 Mikulov (Pálavský krpál - Galaxy série)
03.08.2013 Hynčice pod Sušinou (Hynčický MTB Maraton, Šumperský pohár horských kol)
03.08.2013 Polevsko (Okolo Šenova, Haven Amulet Series)
03.08.2013 Velenov (Pohár Drahanské vrchoviny)
03.08.2013 Moravská Třebová (Paperman triatlon, Cyklománek VHOS Cup)
03.08.2013 Seiffen (EBM, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
03.08.2013 Kirchschlag (Austria Youngsters Cup)
04.08.2013 Stupno (BECKER Cup)
04.08.2013 Zlaté Hory (Zlatohorská časovka, Jesenický šneček)
04.08.2013 Haselmühl (OTV-MTB-Cup)
06.08.2013 Nový Hradec Králové (Nutrend Hradecký pohár)
10.08.2013 Novosedly (Jihočesko-bavorský MTB pohár,Sparkassen MTB Cup)
10.08.2013 Klášterec (Wembloudovy hrby – Mistrovství Poháru Peruna Junior)
10.08.2013 Kutná Hora (KH Tour)
10.08.2013 Vémyslice (Kolkolem Vémyslic)
10.08.2013 Litovel - Komárov (Bobr Tour, Olomoucká série)
10.08.2013 Teplice (Tour de Kids)
11.08.2013 Okoloostravy (Cyklomaratontour)
11.08.2013 Rapotín (O cenu Rapotína, Šumperský pohár horských kol, Jesenický šneček)
11.08.2013 Buková (Pohár Drahanské vrchoviny)
11.08.2013 Machov (MTB Maraton Stolové hory)
11.08.2013 Flachau (Junior Challenge)
17.08.2013 Pec pod Sněžkou (Český pohár horských kol XCO)
17.08.2013 Zábřeh (Welzlovo kolo, Šumperský pohár horských kol, Olomoucká série)
17.08.2013 Karlovy Vary (Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto - Kolo pro život)
17.08.2013 Náměšť nad Oslavou (AVG Náměšťský maraton - Galaxy série)
17.08.2013 Svojkov (XC Svojkovský pohár Haven, Haven Amulet Series)
17.08.2013 Graz/Stattegg (Junior Challenge)
18.08.2013 Geising (Kohlhau-Mountain-Cup duatlon, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
24.08.2013 Krumbach (Junior Challenge)
24.08.2013 Chrudim (Manitou Železné hory České spořitelny - Kolo pro život)
24.08.2013 Vejprty (Vejprty Tour, Pohár Peruna)
24.08.2013 Liberec (Tour de Kids)
24.08.2013 Kunčina (Kunčinský duatlon, Cyklománek VHOS Cup)
24.08.2013 Ramzová (Ramzovský bikemaraton, Šump.pohár hor.kol, Jesenický šneček)
24.08.2013 Plzeň-Malesice (BECKER Cup, časovka)
25.08.2013 Ostrava (AUTHOR OSTRAVSKÝ CHACHAR)
25.08.2013 Okoloplzně (Cyklomaratontour)
25.08.2013 Loštice (Hledá se Mistr světa 2013 Olomouckého kraje - finále)
25.08.2013 Žďár nad Sázavou (Tour de Kids)
25.08.2013 Altenberg (Mitteldeutschlandcup)
27.08.2013 Nový Hradec Králové (Nutrend Hradecký pohár)
31.08.2013 Jistebnice (Kenda Jistebnický MTB maraton - Galaxy série)
31.08.2013 Liberec (Ještěd Tour Kooperativy - Kolo pro život)
31.08.2013 Leština (Moravský Bikemaraton, Šumperský pohár horských kol)
31.08.2013 Prunéřov (ProCorde Hasištejn Bike, Pohár Peruna, Pohár KvSC horských kol)
31.08.2013 Úvaly (Velká cena města Úval, UAC)
31.08.2013 Kralovice (Kralovický SPOKE MTB Maraton)
31.08.2013 Rtyně v Podkrkonoší (Středeční pohár horských kol)
31.08.2013 Redwitz (Alpina Cup)
Září
01.09.2013 Jistebnice (Jihočesko-bavorský MTB pohár - finále)
01.09.2013 Chomutov (Tour de Kids)
01.09.2013 Dresden (Mitteldeutschlandcup)
04.09.2013 Kutná Hora (KH Tour)
04.09.2013 Červený Kostelec (Středeční pohár horských kol)
07.09.2013 Plzeň (Plzeňská padesátka České spořitelny - Kolo pro život)
07.09.2013 Davle (Big Shock Volvo MTB Cross Open - etapa 2) - zrušeno
07.09.2013 Řež (XC TOM Řež, UAC) - zrušeno
07.09.2013 Aš (Antal bike, Pohár KvSC horských kol)
07.09.2013 Lančov (LAHOFER AUTHOR CUP)
07.09.2013 Jeseník (Priessnitzova 50, Jesenický šneček - finále)
07.09.2013 Geyer (Freie Presse Kids Race, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
07.09.2013 Dornbirn (Austria Youngsters Cup)
08.09.2013 Boskovice (Český pohár horských kol XCO)
08.09.2013 Mohelnice (Mohelnický půlmaraton, Šumperský pohár horských kol, Olomoucká série)
08.09.2013 Okoloželezek (Cyklomaratontour)
08.09.2013 Horažďovice (Pošumavská liga horských kol)
08.09.2013 Chodov (Chodovský maraton, Pohár KvSC horských kol)
08.09.2013 Praha-Prosek (Prosecké skotačení)
08.09.2013 Čerčany (O pohár Chlumu, Čerčany BabyBikers)
10.09.2013 Nový Hradec Králové (Nutrend Hradecký pohár)
10.09.2013 Dolní Roveň (Hledá se nový olympijský vítěz!)
11.09.2013 Červený Kostelec (Středeční pohár horských kol)
11.09.2013 Brno (Brněnská MTB liga)
14.09.2013 Valtice (Valtické Cyklobraní Kooperativy - Kolo pro život)
14.09.2013 Šumperk (VC MTB Šumperk, Šumperský pohár horských kol)
14.09.2013 Hrádek nad Nisou (Marathon Bike Babí léto, Dětský MTB Cup Libereckého kraje)
14.09.2013 Bakov (SpinFit Dětský MTB Cup Libereckého kraje)
14.09.2013 Tittling (Sparkassen MTB Cup - finále)
14.09.2013 Moravská Třebová (Babí léto MTB maraton, Cyklománek VHOS Cup)
14.09.2013 Valchov (Pohár Drahanské vrchoviny)
15.09.2013 Valchov (Pohár Drahanské vrchoviny)
15.09.2013 Okoloprahy (Cyklomaratontour)
15.09.2013 Hojsova Stráž (Pošumavská liga horských kol)
15.09.2013 Praha-Libuš (CRAFT - O Pohár MČ Praha - Libuš, Pražský MTB pohár)
15.09.2013 Libeř (Transbrody)
18.09.2013 Choceň (Hledá se nový olympijský vítěz!)
18.09.2013 Police nad Metují (Středeční pohár horských kol)
21.09.2013 Praha (Tour de Kids)
21.09.2013 Jiřetín pod Jedlovou (Horská MTB časovka na Jedlovou horu, Peklo Severu)
21.09.2013 Kutná Hora (KH Tour)
21.09.2013 Žacléř (Středeční pohár horských kol)
21.09.2013 Nová Paka (Rejoice Gemini Bike maraton)
21.09.2013 Praha-Zbraslav (Zbraslavská 8sma)
22.09.2013 Vysoké Mýto (Hledá se nový olympijský vítěz! - finále)
22.09.2013 Petrov nad Desnou (Petrovské studánky, Šumperský pohár horských kol)
22.09.2013 Bedřichov (Decathlon Cup)
22.09.2013 Capartice-Čerchov (BECKER Cup, Pošumavská liga horských kol, časovka do vrchu)
22.09.2013 Kralupy nad Vltavou (Ekor Cup, UAC)
22.09.2013 Wunsiedel (Alpina Cup)
25.09.2013 Havlovice (Středeční pohár horských kol)
25.09.2013 Brno (Brněnská MTB liga)
28.09.2013 Klokočůvek u Oder (Oderská Mlýnice České spořitelny - Kolo pro život)
28.09.2013 Kácov (Galaxy Catlike Zručský maraton - Galaxy série)
28.09.2013 Stráž pod Ralskem (SpinFit Dětský MTB Cup Libereckého kraje)
28.09.2013 Hrabenov (VC XC Hrabenov, Šumperský pohár horských kol - finále)
28.09.2013 Říčany (Jurečkovská šlapka)
29.09.2013 Praha - Stodůlky (Pražský MTB pohár) - zrušeno
29.09.2013 KH50 (Cyklomaratontour)
29.09.2013 Kamenice u Sedlčan (Podzimní MTB pohár DA-BA)
29.09.2013 Čerčany (MTB MAHACUP, O Pohár MiniMahacupu, Čerčany BabyBikers, UAC)
29.09.2013 Schesslitz (Alpina Cup)
Říjen
02.10.2013 Hronov (Středeční pohár horských kol)
05.10.2013 Strašice (Tour de Brdy - Galaxy série)
05.10.2013 Dolní Jirčany (Symbio Cross Country)
05.10.2013 Linhartice (Cyklománek VHOS Cup)
06.10.2013 Okolozlína (Cyklomaratontour)
06.10.2013 Praha - Zličín (Pražský MTB pohár)
06.10.2013 Petrovice u Sedlčan (Podzimní MTB pohár DA-BA)
13.10.2013 Praha - Řepy (Pražský MTB pohár - finále)
13.10.2013 Gottersdorf (Alpina Cup)
13.10.2013 Jesenice u Sedlčan (Podzimní MTB pohár DA-BA)
13.10.2013 Brno-Lesná (Velo Hanák Muldička)
19.10.2013 Jesenice u Rakovníka (Jesenický Surovec, UAC)
19.10.2013 Buzice u Blatné (Pošumavská liga horských kol, časovka)
19.10.2013 Moravská Třebová (Výjezd do vrchu, Cyklománek VHOS Cup)