Dětské MTB závody 2015
Březen
01.03.2015 Fürth (MTB Bayernliga - atlet.hala)
21.03.2015 Karlovy Vary, Linhart (Jarní BAHNO 2015)
22.03.2015 Praha-Zličín (Pražský MTB pohár)
28.03.2015 Plzeň-Dýšina (BECKER Cup, časovka jednotlivců)
28.03.2015 Karlovy Vary, Tři kříže (Jarní BAHNO 2015, Pohár KvSC horských kol)
28.03.2015 Langenlois (Kamptal-Klassik-Trophy, Austria Youngsters Cup)
29.03.2015 Bautzen (Mitteldeutschlandcup)
Duben
04.04.2015 Karlovy Vary, Letní kino (Jarní BAHNO 2015)
05.04.2015 Město Touškov (BECKER Cup)
05.04.2015 Morkovice (Morkovické Bajk)
06.04.2015 Praha-Řepy (Pražský MTB pohár)
07.04.2015 Slatiňany-Monako (Bikové úterky)
11.04.2015 Pálava (Cyklomaraton)
11.04.2015 Rakovník (LOKO MTB Cup)
11.04.2015 Bolatice (STEVENS Bolatická třicítka)
11.04.2015 Lovětín (Okolo Zudova vrchu, ECOREM Vysočina MTB Cup, XCO štafet)
11.04.2015 Karlovy Vary, Čankov (Jarní BAHNO 2015)
12.04.2015 Přeštice (Talent Cup)
12.04.2015 Teplice nad Metují (Aprílová osmička)
12.04.2015 Most (Mostecký Triangl, XC Krušnohorský seriál)
14.04.2015 Nový Hradec Králové (Rock Machine Hradecký pohár)
18.04.2015 Teplice (Český pohár horských kol XCO)
18.04.2015 Teplice (Teplický seriál dětských závodů, "Lepší sportovat než fetovat")
18.04.2015 Branžež - Nová Ves (AUTHOR 50 ČESKÝ RÁJ)
18.04.2015 Schneckenlohe (MTB Bayernliga)
19.04.2015 Česká Kamenice (Okruhy pod Jehlou, LASVIT Peklo Severu)
19.04.2015 Chodov (Jarní sprinty, Pohár KvSC horských kol)
19.04.2015 Litvínov (Střelák, XC Krušnohorský seriál)
19.04.2015 Turčianské Teplice (Turiec cup, Slovenský Pohár MTB XCO)
19.04.2015 Svätý Jur (ŠKODA Svätojurský MTB maratón, Detská Tour Petra Sagana)
19.04.2015 Schneckenlohe (Alpina Cup)
21.04.2015 Chotěboř (Bikové úterky, ECOREM Vysočina MTB Cup)
23.04.2015 Písek (Galaxy CykloŠvec JF Autocentrum modula)
25.04.2015 Dobřichovice u Prahy (Trans Brdy České spořitelny - Kolo pro život)
25.04.2015 Turnov (SpinFit Dětský MTB Cup Libereckého kraje)
25.04.2015 Litoměřice (Litoměřická dlažba)
25.04.2015 Aš (Ašský bláteník, Pohár KvSC horských kol)
25.04.2015 Litvínov-Janov (Janovský Brutál, XC Krušnohorský seriál)
25.04.2015 Prusinovice (Rohálovská 50ka)
25.04.2015 Ostrava-Poruba (Porubajk marathon)
25.04.2015 Ostrava (Tour de Kids)
25.04.2015 Velké Losiny (VC Velké Losiny, Šumperský pohár horských kol)
25.04.2015 Okrouhlá (Pohár Drahanské vrchoviny)
25.04.2015 Haiming (Austria Youngsters Cup)
25.04.2015 Wombach (MTB Bayernliga - day 1)
26.04.2015 Wombach (MTB Bayernliga - day 2)
26.04.2015 Waldkirchen (Sparkassen MTB Cup, Šumavský pohár MTB)
26.04.2015 Nový Bor (Bohemie MTB Maraton, Haven Amulet Series)
26.04.2015 Chrást u Plzně (BECKER Cup)
26.04.2015 Praha-Višňovka (Kellys BikeRanch Cup)
26.04.2015 Cínovec (Krušnohorský dvůr MTB, XC Krušnohorský seriál)
26.04.2015 Čerčany (O pohár Česyku, Čerčany BabyBikers)
26.04.2015 Úpice (Ratibořický MTB maratón)
26.04.2015 Praha (Bikeclinic Cup)
Květen
01.05.2015 Slaný (Tour de Kids)
01.05.2015 Praha - Zbraslav (Cukroušův mazec, mistrovství UAC v MTB)
01.05.2015 Nový Hradec Králové (Rock Machine Hradecký pohár)
01.05.2015 Valašské Meziříčí (Valašský pohár MTB XC mládeže)
01.05.2015 Příchovice (Talent Cup)
01.05.2015 Kolín (Cyklotour , Prvomájové sprinty přes starý most)
02.05.2015 Hustopeče u Brna (Hustopeče Agro Tour Škoda Auto - Kolo pro život)
02.05.2015 Tálín (Jihočeský MTB pohár, Galaxy Cyklošvec maraton - Galaxy série)
02.05.2015 Polevsko (Okolo Šenova, LASVIT Peklo Severu)
02.05.2015 Panenská u Jemnice (O Putovní pohár Barcharu, ECOREM Vysočina MTB Cup)
02.05.2015 Zvolen (Detská Tour Petra Sagana)
03.05.2015 Přerov (Dětský AUTHOR ŠELA MARATHON)
03.05.2015 Nová Pec (Šumavský pohár MTB, Sparkassen MTB Cup)
03.05.2015 Ústí nad Labem (XC Střižák, Haven Amulet Series)
03.05.2015 Rychnov nad Kněžnou (Stalak Bike Cup, Dobrušský pohár)
05.05.2015 Hlinsko-Rataje (Bikové úterky)
06.05.2015 Kutná Hora (KH Tour MTB series)
06.05.2015 Lesnice (Leznické Hópan, Šumperský pohár horských kol)
08.05.2015 Praha-Kbely (Pražský MTB pohár)
08.05.2015 Holice (Holický medvěd, Hledá se vítěz!)
08.05.2015 Nový Hradec Králové (Rock Machine Hradecký pohár)
08.05.2015 Lhotka (O Štamberského krále, ECOREM Vysočina MTB Cup)
08.05.2015 Valchov (Pohár Drahanské vrchoviny)
08.05.2015 Halenkov (Valašský pohár MTB XC mládeže)
09.05.2015 Perštejn (Perštejnské Giro, Pohár Peruna, Pohár KvSC horských kol)
09.05.2015 Varnsdorf (GEMA XC Hrádek, LASVIT Peklo Severu)
09.05.2015 Krupka (Teplický seriál dětských závodů, závod do vrchu Krupka-Komáří Vížka)
09.05.2015 Jindřichův Hradec (Tour de Kids)
09.05.2015 Přerov (Mamut bike, Olomoucká série - pohár MTB)
09.05.2015 Javorník (Rychlebská 30 MTB, Jesenický šneček)
09.05.2015 Valchov (Pohár Drahanské vrchoviny)
09.05.2015 Böbrach (Sparkassen MTB Cup)
09.05.2015 Graz/Stattegg (Junior Challenge, Austria Youngsters Cup - MTB kombination)
10.05.2015 Praha-Stodůlky (Pražský MTB pohár)
10.05.2015 Plzeň (Tour de Kids)
10.05.2015 Rumburk (XC Dymník, LASVIT Peklo Severu, Haven Amulet Series)
10.05.2015 Kouřim (Bikeclinic Cup)
10.05.2015 Wunsiedel (Alpina Cup)
13.05.2015 Brno (MTB Liga, Brněnský pohár horských kol)
13.05.2015 Dobruška (Dětské závody horských kol)
14.05.2015 Obergessertshausen (MTB Bayernliga)
14.05.2015 Ostrava-Poruba (Školní liga horských kol - Ostrava hledá mistra světa)
16.05.2015 Mladá Boleslav (Mladá Boleslav Tour Škoda Auto - Kolo pro život)
16.05.2015 Prachatice (Jihočeský MTB pohár, Fox Galaxy maraton - Galaxy série)
16.05.2015 Olomouc-Dolany (Olomoucký bikemaraton, Moravia Bike Tour)
16.05.2015 Ústí nad Orlicí (Generali Sport Bart Bikemaraton)
16.05.2015 Dolní Maríková (ŠKODA Maratón Marikovou dolinou, Detská považská cykloliga)
16.05.2015 Wüstenselbitz (Alpina Cup)
17.05.2015 Praha (Český pohár horských kol XCO)
17.05.2015 Bezděz (AUTHOR 50 BEZDĚZ)
17.05.2015 Slavičín (Slavičínský bajkap, Valašskokarpatská Cyklotour)
17.05.2015 Rýmařov (MTB Po Jesenické magistrále, Jesenický šneček)
17.05.2015 Moravská Třebová (Cyklománek VHOS Cup)
17.05.2015 Mělčany (Dobrušský pohár)
17.05.2015 Terchová (Detská Tour Petra Sagana)
17.05.2015 Maria Lankowitz (Junior Challenge)
19.05.2015 Nový Hradec Králové (Rock Machine Hradecký pohár)
19.05.2015 Trhová Kamenice (Bikové úterky)
21.05.2015 Ostrava-Zábřeh (Školní liga horských kol - Ostrava hledá mistra světa)
23.05.2015 Jihlava (Bikeclinic Cup)
23.05.2015 Plzeň (Škoda Bike marathon)
23.05.2015 Brumov-Bylnice (Hradní okruh, Valašskokarpatská Cyklotour)
23.05.2015 Kardašova Řečice (Jihočeský MTB pohár)
23.05.2015 Vikýřovice (Mrtvý muž, Šumperský pohár horských kol, Jesenický šneček)
23.05.2015 Lesná (Pohár Peruna, Mistrovství Poháru Peruna Junior)
23.05.2015 Jablonec nad Nisou (ABB MTB Cup)
23.05.2015 Bobrovníky (MTB Májový bobr)
23.05.2015 Nové Město na Moravě (World Cup XCO - dětské závody)
23.05.2015 Kleinzell (Junior Challenge, Austria Youngsters Cup)
24.05.2015 Domažlice (BECKER Cup, Pošumavská liga horských kol)
24.05.2015 Kolín (Cyklotour , Dětský závodní den Unicom)
24.05.2015 Beckov (SpinFit Dětský MTB Cup Libereckého kraje)
24.05.2015 Bedřichov (Decathlon Cup)
24.05.2015 Beroun (Tour de Kids)
24.05.2015 Polička (Poličské Cross-Country, Pohár Českomoravské vrchoviny)
24.05.2015 Bratislava (Slovenský Pohár MTB XCO - pouze mládež)
27.05.2015 Králec (Králecký úvoz, Šumperský pohár horských kol)
27.05.2015 Brno (MTB Liga, Brněnský pohár horských kol)
28.05.2015 Ostrava-Poruba (Školní liga horských kol - Ostrava hledá mistra světa)
30.05.2015 Havlovice nad Úpou (Jestřebí hory České spořitelny - Kolo pro život)
30.05.2015 Klatovy (AUTHOR Král Šumavy)
30.05.2015 Jičín (Weber Jičínská 50)
30.05.2015 Třemošnice (Bikové úterky)
30.05.2015 Rabštejn (Rábl Bike Cup, Šumperský pohár horských kol)
30.05.2015 Olomouc (Kolárna tour, Moravia Bike Tour)
30.05.2015 Žďár nad Sázavou (Tour de Kids)
30.05.2015 Levoča (MTB Maratón Levočské vrchy)
31.05.2015 Hradec Králové (Cyklomaraton)
31.05.2015 Chropyně (Dětské závody Chřibské 50 MTB)
31.05.2015 Praha-Višňovka (Kellys BikeRanch Cup)
31.05.2015 Čerčany (O pohár RoRace Teamu, Čerčany BabyBikers)
Červen
02.06.2015 Nový Hradec Králové (Rock Machine Hradecký pohár)
02.06.2015 Ústí nad Orlicí (Ústecké schody, Hledá se vítěz!)
02.06.2015 Polička (Hledá se vítěz!)
04.06.2015 Moravská Třebová (Hledá se vítěz!)
04.06.2015 Ostrava-Zábřeh (Školní liga horských kol - Ostrava hledá mistra světa)
05.06.2015 Město Touškov (McDonald´s dětská Tour)
06.06.2015 Liberec-Vesec (Ještěd Tour Kooperativy - Kolo pro život)
06.06.2015 Kutná Hora (KH Tour MTB series)
06.06.2015 Most (Specialized Extrém bike, Haven Amulet Series)
06.06.2015 Chýnov (Jihočeský MTB pohár)
06.06.2015 Železná Ruda (BECKER Cup)
06.06.2015 Velké Karlovice (Valašský pohár MTB XC mládeže) - zrušeno
06.06.2015 Praha - Kbely (Knauf pahorek, UAC)
06.06.2015 Praha-Bohnice (Bohnické kritérium)
06.06.2015 Čeřínek (O MTB XCO Čeřínek, ECOREM Vysočina MTB Cup)
06.06.2015 Kouty u Ledče nad Sázavou (Koutecký pedálek)
06.06.2015 Kolín (Cyklotour , Jarní - sejdeme se na ostrově)
06.06.2015 Protivanov (Pohár Drahanské vrchoviny)
06.06.2015 Dolní Bušínov (Bikemaraton Bozeňov, Šumperský pohár hor.kol, Olomoucká série)
06.06.2015 Pardubice (Tour de Kids)
06.06.2015 Proseč u Skutče (Merida Cyklo Maštale)
06.06.2015 Windhaag (Austria Youngsters Cup)
07.06.2015 Plzeň (Cyklomaraton)
07.06.2015 Teplice (Bikeclinic Cup)
07.06.2015 Brno (XCO Anthropos, Brněnský pohár horských kol)
07.06.2015 Švihov (McDonald´s dětská Tour, Talent Cup)
07.06.2015 Čkyně (Šumavský pohár MTB, Sparkassen MTB Cup)
07.06.2015 Dvůr Králové (O nejlepšího cyklistu Královédvorska)
07.06.2015 Jeseník (Šumná jízda, Jesenický šneček)
09.06.2015 Dolní Roveň (Hledá se vítěz!)
10.06.2015 Vysoké Mýto (Hledá se vítěz!)
10.06.2015 Praha - Bílá hora (AUTHOR Dětská pražská 50)
11.06.2015 Ostrava-Poruba (Školní liga horských kol - Ostrava hledá mistra světa)
13.06.2015 Jiřetín pod Jedlovou (Horská MTB časovka na Jedlovou, LASVIT Peklo Severu)
13.06.2015 Kadaň (Kadaňské XC Okruhy, Pohár Peruna, Haven Amulet Series)
13.06.2015 Rakovník (LOKO MTB Cup)
13.06.2015 Chomutov (Tour de Kids)
13.06.2015 Horní Lideč (Vařákovy paseky, Valašskokarpatská Cyklotour)
13.06.2015 Praha (Genesis Bike Prague, Inter-Mountain-Series)
13.06.2015 Sušice (Pošumavská liga horských kol)
13.06.2015 Svitavy (Kopečkovské drncání, Pohár Českomoravské vrchoviny)
13.06.2015 Machov (MTB Stolové hory)
13.06.2015 Pičín (Giro Pičín MTB maratón)
13.06.2015 Pec pod Sněžkou (ČEZ Bike víkend MTB)
14.06.2015 Pec pod Sněžkou (Český pohár horských kol XCO)
14.06.2015 Praha-Višňovka (Kellys BikeRanch Cup)
14.06.2015 Všemina (Cyklobrána do prázdnin)
14.06.2015 Frenštát p.R.-Horečky (Mini Bykekap)
14.06.2015 Doksy (SpinFit Dětský MTB Cup Libereckého kraje)
14.06.2015 Doksy (MTB Doxy Marathon, Haven Amulet Series)
14.06.2015 Chodov (Chodovský bike, Pohár KvSC horských kol, Mistrovství KK)
14.06.2015 Kounov (Dobrušský pohár)
14.06.2015 Bedřichov (Decathlon Cup)
14.06.2015 Dvůr Králové (O nejlepšího cyklistu Královédvorska)
14.06.2015 Grafenau (MTB Bayernliga, Sparkassen MTB Cup, Šumavský pohár MTB)
14.06.2015 Sebnitz (Mitteldeutschlandcup)
14.06.2015 Pöllau (Junior Challenge)
16.06.2015 Nový Hradec Králové (Rock Machine Hradecký pohár)
17.06.2015 Hradec Králové (Hradecké schody, Hledá se vítěz!)
17.06.2015 Lanškroun (Hledá se vítěz!)
17.06.2015 Brno (MTB Liga, Brněnský pohár horských kol)
18.06.2015 Ostrava-Zábřeh (Školní liga horských kol - Ostrava hledá mistra světa)
20.06.2015 Orlík-Vystrkov (Orlík Tour Kooperativy - Kolo pro život)
20.06.2015 Jablonné v Podještědí (SpinFit Dětský MTB Cup Libereckého kraje, Malevil Cup)
20.06.2015 Brno (Tour de Kids)
20.06.2015 Houšťka (Houštecký cyklomaraton)
20.06.2015 Milevsko (MTB Kids Bažantnice)
20.06.2015 Přeštice (BECKER Cup, Talent Cup, Pošumavská liga horských kol)
20.06.2015 Trieb (Alpina Cup)
20.06.2015 Schwarzenberg (Sparkassen MTB Cup)
20.06.2015 Hermagor (Austria Youngsters Cup)
21.06.2015 Bedřichov (Český pohár horských kol XCO)
21.06.2015 Jablonec nad Nisou (Bikeclinic Cup)
21.06.2015 Ostrov (O pohár města Ostrova, Pohár Peruna, Pohár KvSC horských kol)
21.06.2015 Strakonice (Pošumavská liga horských kol)
21.06.2015 Čerčany (O pohár obce Čerčany, Čerčany BabyBikers)
21.06.2015 Hartha (Tharandter Waldcup, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
25.06.2015 Teplice (Teplický seriál dětských závodů, veřejné závody při Veloškole "Školní rok končí")
25.06.2015 Ostrava-Poruba (Školní liga horských kol - Ostrava hledá mistra světa)
27.06.2015 Vrchlabí (Vrchlabí-Špindl Tour Škoda Auto - Kolo pro život)
27.06.2015 Lomnice nad Popelkou (TREK Krkonošák MTB Maraton, Haven Amulet Series)
27.06.2015 Prysk (FoFr cup, LASVIT Peklo Severu)
27.06.2015 Mariánská (Pohár Peruna)
27.06.2015 Klatovy (BECKER Cup)
27.06.2015 Praha (Tour de Kids)
27.06.2015 Odolena Voda (UAC)
27.06.2015 Hynčice pod Sušinou (XC Hynčice, Šumperský pohár horských kol)
27.06.2015 Dolní Životice (Lapierre Životické hory)
27.06.2015 Žďárná (Pohár Drahanské vrchoviny)
27.06.2015 Semetín (Valašský pohár MTB XC mládeže)
27.06.2015 Moravská Třebová (Cyklománek VHOS Cup)
27.06.2015 Bílovec (Odřivousův pohár)
27.06.2015 Púchov (Púchovský MTB Maratón, Detská považská cykloliga)
27.06.2015 Domaša (Detská Tour Petra Sagana)
27.06.2015 Stammbach (Alpina Cup)
28.06.2015 Řenče (Talent Cup)
28.06.2015 Prunéřov (Dětský triatlon, Pohár Peruna)
28.06.2015 Altenberg (Mad East Challenge, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
28.06.2015 Kirchberg (Austria Youngsters Cup)
30.06.2015 Nový Hradec Králové (Rock Machine Hradecký pohár)
Červenec
04.07.2015 Holešov (Bikemaraton Drásal České spořitelny - Kolo pro život)
04.07.2015 Zadov (Šumavský pohár MTB)
04.07.2015 Třebíč (Vysočina cycling, ECOREM Vysočina MTB Cup)
04.07.2015 Bělá pod Pradědem (Čas-OFF-ka na Šerák, Jesenický šneček)
04.07.2015 Dolný Kubín (Oravský cyklomaratón, Slovak XCM Tour, Detská Tour Petra Sagana)
04.07.2015 Weißenfels (Mitteldeutschlandcup)
05.07.2015 Hrabenov (Časovka na Senovou, Šumperský pohár horských kol)
05.07.2015 Smolenice (Slovenský Pohár MTB XCO)
05.07.2015 Visegrád (Intersport Duna Marathon, Intersport Marathon Serie)
06.07.2015 Spešlov (Pohár Drahanské vrchoviny)
11.07.2015 Brno (Český pohár horských kol XCO)
11.07.2015 Velké Karlovice (Bike Valachy)
11.07.2015 Olomouc-Radíkov (Olomoucký řetěz, Moravia Bike Tour)
11.07.2015 Horní Cerekev (TREK MTB maraton Přes 3 vrchy Vysočiny)
11.07.2015 Javorník (Hodonín) (Karpatský pedál)
11.07.2015 Košice (Slovenský Pohár MTB XCE)
12.07.2015 Praha-Višňovka (Kellys BikeRanch Cup)
12.07.2015 Brno (XCO Anthropos, Brněnský pohár horských kol)
12.07.2015 Písek (MTB kritérium s Toyota Dolák)
12.07.2015 Košice (Slovenský Pohár MTB XCO)
12.07.2015 Bad Goisern (Salzkammergut Trophy, Junior Challenge)
18.07.2015 Kutná Hora (Český pohár horských kol XCO, Mistrovství ČR XCE)
18.07.2015 Vlásenice (Okolo Vlásenice, Jihočeský MTB pohár, ECOREM Vysočina MTB Cup)
18.07.2015 Kdyně u Domažlic (McDonald´s dětská Tour)
18.07.2015 Rakovník (Rakovnické cyklování Cross Country, LOKO MTB Cup)
18.07.2015 Červená Voda (Jeřáb 1003, Šumperský pohár horských kol)
18.07.2015 Dohňany (Slovenský Pohár MTB XCO, Mistrovství SR XCE)
18.07.2015 Hof (Alpina Cup)
18.07.2015 Sankt Englmar (MTB Bayernliga, Sparkassen MTB Cup)
19.07.2015 Kutná Hora (Český pohár horských kol XCO, Mistrovství ČR XCO)
19.07.2015 Radíkov u Olomouce (Kolárna Cup)
19.07.2015 Dohňany (Slovenský Pohár MTB XCO, Mistrovství SR XCO)
19.07.2015 Deggendorf (MTB Bayernliga, Sparkassen MTB Cup)
21.07.2015 Nový Hradec Králové (Rock Machine Hradecký pohár)
25.07.2015 Praha-V.Chuchle (Praha-Karlštejn Tour České spořitelny - Kolo pro život)
25.07.2015 Klabava (Junior BECKER Cup)
25.07.2015 Horní Heřmanice (Heřmanický Větrník, Šumperský pohár horských kol)
25.07.2015 Velenov (Pohár Drahanské vrchoviny)
25.07.2015 Hlinsko (Hlinecký hřebec)
25.07.2015 Steinbach (Alpina Cup)
25.07.2015 Koppl (Austria Youngsters Cup)
26.07.2015 Březová u Sokolova (McDonald´s dětská Tour)
26.07.2015 Stupava (Stupava Junior Trophy)
26.07.2015 Drozdovo (Slovenský Pohár MTB XCO)
Srpen
01.08.2015 Zadov (Šumavský MTB maraton České spořitelny - Kolo pro život)
01.08.2015 Mikulov (Pálavský krpál - Galaxy série)
01.08.2015 Lázně Bělohrad (Podkrkonošský maraton, O nejlepšího cyklistu Královédvorska)
01.08.2015 Hynčice pod Sušinou (Šindelná časovka, Šumperský pohár horských kol) - zrušeno
01.08.2015 Valchov (Pohár Drahanské vrchoviny)
01.08.2015 Sádek u Poličky (Sádecká pila, Pohár Českomoravské vrchoviny)
01.08.2015 Moravská Třebová (Cyklománek VHOS Cup)
01.08.2015 Seiffen (EBM - Mini, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
01.08.2015 Kirchschlag (Austria Youngsters Cup)
02.08.2015 Tábor (Bikeclinic Cup)
02.08.2015 Stupno (BECKER Cup, mistrovství Plzeňského kraje)
02.08.2015 Lenora (Šumavský pohár MTB)
02.08.2015 Zlaté Hory (Zlatohorská časovka, Jesenický šneček)
08.08.2015 Trutnov (AUTHOR Krkonošská Pravda) - zrušeno
08.08.2015 Vémyslice (Kolkolem Vémyslic)
08.08.2015 Klášterec nad Ohří (Wembloudovy Hrby, Pohár Peruna)
08.08.2015 Papradno (MTB maratón, Detská považská cykloliga)
09.08.2015 Benešov (Pohár Drahanské vrchoviny)
09.08.2015 Rapotín (O cenu Rapotína, Šumperský pohár horských kol, Jesenický šneček)
09.08.2015 Donovaly (Slovenský Pohár MTB XCO)
09.08.2015 Flachau (Junior Challenge)
15.08.2015 Karlovy Vary (Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny - Kolo pro život)
15.08.2015 Náměšť nad Oslavou (AVG Náměšťský cyklomaraton - Galaxy série)
15.08.2015 Valašské Klobouky (Kloboucké kola, Valašskokarpatská Cyklotour)
15.08.2015 Kořenec (Pohár Drahanské vrchoviny)
15.08.2015 Kutná Hora (KH Tour MTB series) - zrušeno
15.08.2015 Kunčina (Cyklománek VHOS Cup)
15.08.2015 Mariánské Lázně (MTB tour Mariánské Lázně)
15.08.2015 Plzeň-Litice (MTB Biatlon Cup)
15.08.2015 Graz/Stattegg (Junior Challenge)
16.08.2015 Praha-Točná (Bikeclinic Cup)
16.08.2015 Hradčany (Talent Cup)
16.08.2015 Praha-Višňovka (Kellys BikeRanch Cup)
16.08.2015 Svojkov (Svojkovský pohár Haven, Haven Amulet Series)
16.08.2015 Geising (KOHLHAU-MOUNTAIN-CUP - duatlon, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
16.08.2015 Svit (ŠKODA HORAL MTB maratón, Detská Tour Petra Sagana)
18.08.2015 Nový Hradec Králové (Rock Machine Hradecký pohár)
22.08.2015 Chrudim (Manitou Železné hory České spořitelny - Kolo pro život)
22.08.2015 Hrádek nad Nisou (Bike Babí léto, Haven Amulet Series)
22.08.2015 Jistebnice (Jihočeský MTB pohár, Trek Jistebnický maraton - Galaxy série)
22.08.2015 Buková (Pohár Drahanské vrchoviny)
22.08.2015 Brnířov u Kdyně (McDonald´s dětská Tour)
22.08.2015 Horšice (Talent Cup - časovka)
22.08.2015 Vejprty (Vejprty Tour, Pohár Peruna)
22.08.2015 Ramzová (Ramzovský bikemaraton, Šumperský pohár horských kol, Jesenický šneček)
22.08.2015 Valtice (Kolo bez hranic, Moravia Bike Tour)
22.08.2015 Granč (Detská Tour Petra Sagana)
22.08.2015 Bratislava (Kellys Green bike Tour)
23.08.2015 Bořitov (Pohár Drahanské vrchoviny, Brněnský pohár horských kol)
23.08.2015 Ružomberok (Slovenský Pohár MTB XCO)
29.08.2015 Mladá Boleslav (SpinFit Dětský MTB Cup Libereckého kraje)
29.08.2015 Úvaly (Dexter Velká cena města Úval, UAC)
29.08.2015 Kralovice (McDonald´s dětská Tour)
29.08.2015 Tošovice (HEIPARK Cross Country)
29.08.2015 Leština (Moravský bikemaraton, Šumperský pohár horských kol)
29.08.2015 Ostrava (OSTRAVSKÝ CHACHAR)
29.08.2015 Dubnica (CONTINENTAL Novodubnický maratón)
29.08.2015 Krumbach (Junior Challenge)
30.08.2015 Beroun (Cyklomaraton)
30.08.2015 Horní Lipová (Hornolipovská pětadvacítka, Jesenický šneček)
30.08.2015 Ostrava (OSTRAVSKÝ CHACHAR)
30.08.2015 Liberec (Bikeclinic Cup)
30.08.2015 Schwarzenberg (Mountainbike Kids-Cup, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
Září
01.09.2015 Nový Hradec Králové (Rock Machine Hradecký pohár)
02.09.2015 Rtyně-Pálenka (Středeční pohár horských kol)
05.09.2015 Znojmo (Znojmo Burčák Tour Kooperativy - Kolo pro život)
05.09.2015 Bakov (SpinFit Dětský MTB Cup Libereckého kraje, Haven Amulet Series)
05.09.2015 Soběslav (Jihočeský MTB pohár)
05.09.2015 Kamenice u Prahy (Van Gillern Cup)
05.09.2015 Místo (Hasištejn Bike, Pohár Peruna)
05.09.2015 Přeštice (Přeštická 50 MTB)
05.09.2015 Pružina (MTB maratón, Detská považská cykloliga)
05.09.2015 Redwitz (Alpina Cup)
05.09.2015 Dornbirn (Austria Youngsters Cup)
06.09.2015 Vimperk (Šumavský pohár MTB)
06.09.2015 Dobruška (XC MTB okruhy, Dobrušský pohár)
06.09.2015 Zámek Kotěra (KH Tour MTB series)
06.09.2015 Březina (BECKER Cup)
06.09.2015 Čerčany (O pohár PolemNepolem, Čerčany BabyBikers)
06.09.2015 Hustopeče (Dětský Kameňák)
06.09.2015 Jablůnka (Valašský pohár MTB XC mládeže)
06.09.2015 Vysoké Mýto (KUJEBIKE)
06.09.2015 Mohelnice (Mohelnický půlmaraton, Šumperský pohár hor.kol, Olomoucká série)
06.09.2015 Hrabušice (ŠKODA Slovak Paradise, Detská Tour Petra Sagana)
09.09.2015 Trutnov (Středeční pohár horských kol)
09.09.2015 Plzeň (McDonald´s dětská Tour)
12.09.2015 Teplice nad Metují (Specialized Rallye Sudety)
12.09.2015 Ostrava (Cyklomaraton)
12.09.2015 Řež (XC Řež, UAC)
12.09.2015 Kněžice (Bike maratón Kněžice, ECOREM Vysočina MTB Cup)
12.09.2015 Krty (Krtský výšlap)
12.09.2015 Horní Údolí (Zlatohorská magistrála, Jesenický šneček)
12.09.2015 Kolín (Cyklotour , S kolem na dvorku)
12.09.2015 Valtice (AUTHOR Valtické Cyklobraní)
12.09.2015 Šumperk (VC MTB Šumperk, Šumperský pohár horských kol)
12.09.2015 Moravská Třebová (Cyklománek VHOS Cup)
12.09.2015 Geyer (Greifenstein-Bike-Marathon, Fahrrad Spartakiade Erzgebirge)
12.09.2015 Obertraun (Austria Youngsters Cup)
13.09.2015 Plzeň (Bikeclinic Cup)
13.09.2015 Buzice u Blatné (Pošumavská liga horských kol)
13.09.2015 Boskovice (Pohár Drahanské vrchoviny)
13.09.2015 Chodov (Chodovský bikemaraton, Pohár KvSC horských kol)
13.09.2015 Praha-Libuš (Pražský MTB pohár)
13.09.2015 Hradčany (MTB Biatlon Cup)
13.09.2015 Bayreuth (Alpina Cup)
16.09.2015 Choceň (Hledá se vítěz!)
16.09.2015 Červený Kostelec-Bohdašín (Středeční pohár horských kol)
18.09.2015 Dolní Lukavice (Talent Cup)
19.09.2015 Plzeň (Plzeňská padesátka - Kolo pro život)
19.09.2015 Česká Kamenice (O pohár starosty města Česká Kamenice, LASVIT Peklo Severu)
19.09.2015 Rakovník (Junior BECKER Cup, LOKO MTB Cup)
19.09.2015 Rynárec (Rynárecká bejkovna, ECOREM Vysočina MTB Cup)
19.09.2015 Čeladná (Bike Čeladná)
19.09.2015 Uherské Hradiště (MTB CrossCountry a Dětský cyklistický den)
19.09.2015 Kolšov (Šumperský pohár horských kol)
19.09.2015 Nová Paka (BEMANIAX Novopacký maraton)
19.09.2015 Mezihoří (Mezihorský vršek, Pohár Peruna)
19.09.2015 Těškov (McDonald´s dětská Tour)
19.09.2015 Hatě (Excalibur MTB marathon)
19.09.2015 Krupka (Teplický seriál dětských závodů, "Tvoje kolo - tvoje zábava")
19.09.2015 Súľov (Súľovský Bikemaratón, Detská považská cykloliga)
19.09.2015 Bad Salzdetfurth (Mitteldeutschlandcup)
20.09.2015 Praha-Zličín (Pražský MTB pohár)
20.09.2015 Brno (Pell´s MTB kriterium, Brněnský pohár horských kol)
20.09.2015 Bedřichov (Decathlon Cup)
20.09.2015 Turčianske Teplice (Agglu malý Turieckap)
23.09.2015 Police nad Metují (Středeční pohár horských kol)
26.09.2015 Klokočůvek u Oder (Oderská Mlýnice České spořitelny - Kolo pro život)
26.09.2015 Liberec-Lidové sady (SpinFit Dětský MTB Cup Libereckého kraje)
26.09.2015 Doksy-Poslův Mlýn (Poslomlýnský ventilek, Haven Amulet Series)
26.09.2015 Kácov (Galaxy Kenda Zručský maraton - Galaxy série)
26.09.2015 Valašská Polanka (Polanský duatlonek, Valašskokarpatská Cyklotour)
26.09.2015 Říčany (Jurečkovská šlapka)
26.09.2015 Svitavy (MTB duatlon Rosna, Pohár Českomoravské vrchoviny)
26.09.2015 Brno (Ivanovická čtyřicítka, Brněnský pohár horských kol) - zrušeno
26.09.2015 Praha (Bikeclinic Cup)
26.09.2015 Udiča (Slovenský Pohár MTB XCO)
26.09.2015 Arnstadt (Mitteldeutschlandcup)
27.09.2015 Pec-Čerchov (BECKER Cup, Pošumavská liga horských kol)
27.09.2015 Čerčany (O Pohár MiniMahacupu, Čerčany BabyBikers)
27.09.2015 Hrabenov (VC XC Hrabenov - memoriál Mirka Homoly, Šumperský pohár horských kol)
27.09.2015 Konárovice (Konárovický kořen)
27.09.2015 Vysoké Mýto (Hledá se vítěz! - finále)
27.09.2015 Jarcová (XCE-Sprinty Jarcová)
27.09.2015 Tittling (MTB Bayernliga, Sparkassen MTB Cup)
27.09.2015 Udiča (Detská Tour Petra Sagana)
30.09.2015 Adršpach (Středeční pohár horských kol)
Říjen
02.10.2015 Chrudim (Chrudimské schody)
03.10.2015 Nové Město na Moravě (Vysočina Arena Tour České spořitelny - Kolo pro život)
03.10.2015 Skočice (Talent Cup)
03.10.2015 Strašice (Tour de Brdy - Galaxy série)
03.10.2015 Ploština (Valašskokarpatská Cyklotour)
03.10.2015 Istebna (Powerade Volvo MTB Marathon, Intersport Marathon Serie)
04.10.2015 Zlín (Cyklomaraton)
04.10.2015 Praha-Višňovka (Kellys BikeRanch Cup)
04.10.2015 Brno (Ořešínský vánek, Brněnský pohár horských kol)
07.10.2015 Malé Svatoňovice-Odolov (Středeční pohár horských kol)
11.10.2015 Buzice u Blatné (Pošumavská liga horských kol)
11.10.2015 Brno-Lesná (Velo Hanák Muldička)
11.10.2015 Přeštice (MTB Biatlon Cup)
11.10.2015 Göttersdorf (Alpina Cup)
14.10.2015 Rtyně-Pálenka (Středeční pohár horských kol)
17.10.2015 Liberec (Decathlon Cup)
17.10.2015 Kutná Hora (Mercedes-Benz Kutnohorský Bike maratón)
17.10.2015 Moravská Třebová (Cyklománek VHOS Cup)
17.10.2015 Náměšť na Hané (MTB Náměšť na Hané, Moravia Bike Tour)
17.10.2015 Jezernice (Jezernické viadukty)
17.10.2015 Jesenice u Rakovníka (Jesenický Surovec)
18.10.2015 Kolín (Cyklotour , Podzimní - sejdeme se na ostrově)
31.10.2015 Úpice-Rtyňka (Středeční pohár horských kol - nebodovaný závod)
Listopad
14.11.2015 Karlovy Vary (Podzimní BAHNO 2015)