Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Zlatý Knauf Pahorek MTB 2015 v letňanském lesoparku

06.06.2015 20:00
Tropické počasí a příjemné prostředí Letňansko-kbelského parku přivítalo v sobotu 6.6.2015 účastníky 4. ročníku závodu Knauf Pahorek MTB.
 
Tato lokalita v krátké době přivítala již čtvrtý letošní MTB závod a partnerem dnešního závodu byl i jeden z našich dlouhodobých partnerů, firma Cyklovape.
 
Odpolední program patřil dětským závodům a druhý dnešní závod na téměř domácí trati z našeho teamu absolvovala Adéla Špičková.
 
 
A jak to dopadlo v dětských kategoriích? 
 
V kategorii  Mladší žákyně 1 (ročník 2007-2008) zvítězila Aneta Jünglingová před Klárou Sladkou a Zuzanou Sadílkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Denis Vašíček před Štěpánem Neveselým a Richardem Rothem.
  
V kategorii  Mladší žákyně 2 (ročník 2005-2006) zvítězila Helena Nosková před Zuzanou Noskovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Adam Bradáč před Filipem Cingrošem a Kryštofem Kotálem.
 
V kategorii Starší žákyně 1 (ročník 2003-2004) zvítězila naše Adéla Špičková před Terezou Jünglingovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Denis Maršálek před Matyášem Ernestem a Martinem Sladkým.
 
V kategorii Starší žákyně 2 (ročník 2001-2002) zvítězila Natálie Klímová.
 
Pořadatelům v čele s Miroslavem Svobodou patří velký dík nejen za organizaci závodu, ale i za vypořádání se s tropickým počasím. Vodní mlha vytvářená místní hasičskou jednotkou byla nejen pro závodníky příjemným osvěžením a malí bikeři a bikerky jistě uvítali i připravenou zmrzlinu po projetím cílem.