Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Zlatý double bikera Samuela Jirouše v bílé stopě

21.01.2014 19:23
V pondělí 20.1.2014 se naplno rozběhly jednotlivé soutěže Her VI. zimní olympiády dětí a mládeže. V bílé stopě ve Vysočina Aréně měl náš team také svoji zástupkyni, Káju Bedrníkovou v barvách Středočeského kraje.
 
Pondělní závod v běhu na lyžích volnou technikou v kategorii Žákyně mladší na 2 km trati ovládla Gabriela Masaříková před Nikitou Kubíčkovou a Marií Rysulovou, na 19.místě skončila naše Kája Bedrníková, nejlepší bikerkou byla na 12.místě Ema Bajčíková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Mathias Vacek před Jáchymem Cenekem a Jakubem Kudrnáčem, nejlepší bikerem byl na 7.místě Ondřej Zuna.
 
V kategorii Žákyně starší na 3 km trati zvítězila Karolína Poulíková před Barborou Havlíčkovou a Barborou Antošovou, nejlepší bikerkou byla na 7.místě Tereza Sásková. Ve stejné kategorii mezi kluky na trati 4 km zvítězil biker Samuel Jirouš před Jakubem Kociánem a Karlem Vackem.
 
Dnes se mladí olympionici postavili na stejně dlouhé tratě znova, tentokrát závodili klasickou technikou. V kategorii Žákyně mladší zvítězila Marie Rysulová před včerejší vítězkou, Gabrielou Masaříkovou a Karolínou Špinarovou, na 23.místě skončila naše Kája Bedrníková, nejlepší bikerkou byla na 16.místě Ema Bajčíková. 
 
V kategorii Žáci mladší bylo pořadí stejné jako včera, tj. zvítězil Mathias Vacek před Jáchymem Cenekem a Jakubem Kudrnáčem, nejlepší bikerem byl na 8.místě Ondřej Zuna. 
 
V kategorii Žákyně starší opět zvítězila Karolína Poulíková před Barborou Antošovou, která si prohodila místo s Barborou Havlíčkovou, nejlepší bikerkou byla na 4.místě Tereza Sásková. Ve stejné kategorii mezi kluky podruhé zvítězil biker Samuel Jirouš před Tomášem Dufkem a Jakubem Kociánem.