Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Zlatá Author Rodinná Pražská padesátka 2014

11.06.2014 20:05
Tropické teploty, honící se bouřkové mraky a atraktivní prostředí plochodrážního stadiónu Na Markétě, to vše nabídla letošní Author Rodinná Pražská padesátka.
 
Naše dívčí trio Eliška Kotlíková, Adélka Kotlíková a Adéla Špičková doplněné v rodinném týmu o Jirku Kotlíka se statečně popasovalo s konkurencí a výsledkem byly dvě zlaté a dvě stříbrné medaile.
 
A jak to v jednotlivých kategoriích dopadlo?   
 
V kategorii DA dívky (2008 a mladší) zvítězila Katarína Šprláková před Barborou Duškovou a Katií Guidji, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Lukáš Gregor před Jakubem Cibulkou a Kubou Naňkem.
 
V kategorii DB dívky (2006-2007) zvítězila Lucka Sellnerová před Kristýnou Petschovou a Danielou Hezinovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Kryštofem Král před Ivarem Ječným a Františkem Koženým.
 
V kategorii DC dívky (2004-2005) zvítězila Hana Šindelářová před Veronikou Mišoňovou a Barborou Alblovou, na 5.místě skončila naše Adélka Kotlíková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Daniel Šilhavý před Adamem Cimrmanem a Vojtěchem Děckým.
 
V kategorii DD dívky (2002-2003) zvítězilo naše duo v pořadí Eliška Kotlíková, Adéla Špičková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Adam Pechač před Janem Mottlem a Kryštofem Chlupem.
 
V kategorii DE dívky (2000-2001) zvítězila Magdalena Mišoňová, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matouš Burget před Vojtěchem Šedivým a Filipem Pískatým.
 
V kategorii DF dívky (1997-1999) zvítězila Veronika Křížová, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Lukáš Kvapil. 
 
V kategorii Rodiče muži zvítězil Petr Cibulka před naším Jirkou Kotlíkem a Ivarem Ječným, ve stejné kategorii mezi ženami zvítězila Miriam Šedivá. 
 
V kategorii Dívčí týmy zvítězil Sokol Veltěž. V kategorii Smíšené týmy zvítězili Volutovšťí. 
 
V kategorii Rodinné týmy zvítězil náš BIKE3000 Junior Team před týmem Sokola Veltěže a týmem Spíďáci.
 
 
Kompletní výsledky naleznete zde.