Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Z BECKER CUPu na olympiádu

30.01.2015 18:47
V letošním roce bude Plzeň od 14. do 18. června 2015 hostit VII. letní olympiádu dětí a mládeže.
 
Pro bikery a bikerky s trvalým bydlištěm v Plzeňském kraji v kategoriích Starší žáci/žákyně budou dva závody populárního MTB seriálu BECKER CUP ve Městě Touškově a v Chrástu kvalifikací pro nominaci na olympiádu. 
 
Dalšími kvalifikačními závody budou 4.4.2015 Český pohár mládeže na silnici v areálu Lopatárna  a 18.4.2015 Český pohár MTB XCO v Teplicích.
 
Kompletní nominační kritéria naleznete na stránkách seriálu BECKER CUP, kde se budou průběžně zveřejňovat i získané kvalifikační body. 
 
A na co se mohou mladí olympionici těšit?
 
Centrem všeho dění bude Olympijský dům v populárním Techmania Science Centru. Olympiáda dětí a mládeže České republiky (ODM) je republiková soutěž krajských reprezentací v kategoriích mladších a starších žáků a žákyň. 
 
Sportovcům navozuje atmosféru opravdových olympijských her včetně zapálení olympijského ohně, slavnostního ceremoniálu, soužití v olympijské vesnici nebo složením olympijské přísahy.
 
Program cyklistické části bude probíhat ve dnech 15.-17.6.2015 v areálu Lesoparku Homolka a Lopatárny. Stavitelem tratí pro eliminátora a cross-contry závod bude bývalý reprezentant v XCO Milan Spěšný. Každý kraj bude mít na startu dva starší žáky a dvě starší žákyně (ročníky 2001-2002).