Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

XC Střížák zakončil letošní ročník Ústí MTB Cupu

11.09.2016 17:30
V neděli 11.9.2016 vyvrcholil závodem XC Střižák na Střížovickém kopci nad Ústím nad Labem letošní ročník seriálu Ústí MTB Cup 2016.
 
Na září nezvykle teplé počasí přilákalo na start velmi početné pole malých bikerů a bkerek.
 
Z našeho teamu se na startu představila Adéla Špičková a po delší odmlce i Míša Samec.
 
 
A jak to v jednotlivých kategoriích dopadlo?
 
V kategorii Odrážedla holky (ročník 2013 a mladší) zvítězila Tereza Chýlová před Klárou Chýlovou a Emou Očenáškovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Tomáš Procházka před Jakubem Kaltmanem a Lukášem Černým. 
 
V kategorii Bobice (ročník 2012-2013) zvítězila Lola Vobrová před Rozálií Zemanovou a Dorotkou Kafkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Michael Bár před Šimonem Kalibou.
 
V kategorii Naděje I. (ročník 2010-2011) zvítězila Nelly Kussmannová před Lucií Bryndovou a Anežkou Kudrnovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Štěpán Kalaš před Martinem Šlamborem a Alešem Hejným.
 
V kategorii Naděje II. (ročník 2008-2009) zvítězila Andělka Břenková před Terezou Stehlíkovou a Simonou Hovorkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Vít Žáček před Petrem Sárközim a Davidem Jílkem. 
 
V kategorii Naděje III. (ročník 2006-2007) zvítězila Anežka Kluchová před Klárou Cebulovou a Ivou Kovaříkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Tobias Dvořáček před Vojtou Ryglem a Jakubem Ranšem.
 
V kategorii Žákyně I. (ročník 2004-2005) zvítězila Eliška Smržová před Anežkou Kluchovou a Klárou Cebulovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Martin Bárta před Filipem Chýlem a Martinem Volfem.
 
V kategorii Žákyně II. (ročník 2002-2003) zvítězila Pavla Kovaříková před naší Adélou Špičkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Daniel Kittl před Pavlem _Jindřichem a Lukášem Adámkem, na 6.místě skončil náš Míša Samec.

V neděli 11.9.2016 vyvrcholil závodem XC Střižák na Střížovickém kopci nad Ústím nad Labem letošní ročník seriálu Ústí MTB Cup 2016.

Na září nezvykle teplé počasí přilákalo na start velmi početné pole malých bikerů a bkerek. Z našeho teamu se na startu představila Adéla Špičková a po delší odmlce i Míša Samec.

 

 

A jak to v jednotlivých kategoriích dopadlo?

V kategorii Odrážedla holky (ročník 2013 a mladší) zvítězila Tereza Chýlová před Klárou Chýlovou a Emou Očenáškovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Tomáš Procházka před Jakubem Kaltmanem a Lukášem Černým.

V kategorii Bobice (ročník 2012-2013) zvítězila Lola Vobrová před Rozálií Zemanovou a Dorotkou Kafkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Michael Bár před Šimonem Kalibou.

V kategorii Naděje I. (ročník 2010-2011) zvítězila Nelly Kussmannová před Lucií Bryndovou a Anežkou Kudrnovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Štěpán Kalaš před Martinem Šlamborem a Alešem Hejným.

V kategorii Naděje II. (ročník 2008-2009) zvítězila Andělka Břenková před Terezou Stehlíkovou a Simonou Hovorkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Vít Žáček před Petrem Sárközim a Davidem Jílkem.

V kategorii Naděje III. (ročník 2006-2007) zvítězila Anežka Kluchová před Klárou Cebulovou a Ivou Kovaříkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Tobias Dvořáček před Vojtou Ryglem a Jakubem Ranšem.

V kategorii Žákyně I. (ročník 2004-2005) zvítězila Eliška Smržová před Anežkou Kluchovou a Klárou Cebulovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Martin Bárta před Filipem Chýlem a Martinem Volfem.

V kategorii Žákyně II. (ročník 2002-2003) zvítězila Pavla Kovaříková před naší Adélou Špičkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Daniel Kittl před Pavlem Jindřichem a Lukášem Adámkem, na 6. místě skončil náš Míša Samec.