Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Wembloudovy hrby aneb Mistrovství Poháru Peruna Junior 2013

10.08.2013 21:23

V sobotu 10.8.2013 se v Klášterci nad Ohří konal 5.ročník závodu Wembloudovy hrby, který byl zároveň Mistrovstvím Poháru Peruna Junior pro rok 2013. Příjemné slunečné počasí spolu s délkou trati připravilo pro všechny dětské závodníky letos nejtěžší závody.

Výkonem dne lze označit absolutní vítězství naší Zuzky Kadlecové v kategorii Z12,  která od startu nedala klukům žádnou šanci a s obrovským náskokem přijela do cíle.   

V kategorii Z6 zvítězila Kateřina Petlanová a ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Petr Malecha. V kategorii Z8 zvítězila Mirka Řeháková a ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Lukáš Hamata.

V kategorii Z10 zvítězila naše Kája Bedrníková před naší Adélou Špičkovou a Gabrielou Řehákovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil náš Míša Samec před Petrem Kopeckým a Axelem Hungerem.

V kategorii Z12 zvítězila naše Zuzka Kadlecová před naší Eliškou Kotlíkovou a Anežkou Ševčíkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil David Hendrych před Markem Liškou a Lukášem Juránkem.

Průběžné výsledky vybraných kategorií naleznete zde. V následujících hodinách se můžete těšit na sestřih dětských závodů na našem videokanálu.