Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Vysočina Arena patří tento týden bikerům

01.07.2016 18:30

Od středy do neděle probíhá v Novém Městě na Moravě historicky první Mistrovství světa horských kol v České republice.

Víkendový program odstartuje v sobotu 2.7.2016 od 11:00 hod závodem kategorie U23 muži a bude pokračovat od 15:00 hod očekávaným závodem kategorie Elite ženy v čele s naší Katkou Nash.

Nedělní program odstartuje v 11:00 hod závodem kategorie U23 ženy a vyvrcholí v 15:00 hod závodem kategorie Elite muži v čele s našimi Jaroslavem Kulhavým a Ondrou Cinkem.

Kromě mistrovských závodů je pro návštěvníky připraven zajímavý doprovodný program včetně závodů pro širokou veřejnost.

Vysočina aréna je kromě horských kol výrazně spojována zejména s biatlonem, a proto v EXPO zóně nemůže chybět tradiční partner české biatlonové reprezentace a jeden z partnerů našeho teamu, ATEX Sportswear.

Ve své expozici kromě klasického sortimentu představí letošní novinky, které využívají technologii lepených švů. Pro bikery a bikerky to budou premiérově návleky na kolena a na ruce.

ATEX Sportswear sice na probíhajícím mistrovství neobléká žádnou z reprezentací, ale na blížících se olympijských hrách v Riu bude oblékat českou veslařskou reprezentaci v čele s Ondrou Synkem a Mirkou Knapkovou-Topinkovou.

A máte se rozhodně na co těšit, kolekce se velice povedla a na olympijském kanálu budou české lodě vidět. Na olympiádě v Riu bude ATEX Sportswear oblékat také běloruskou reprezentaci ve veslování a kanoistice.