Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Vrchařské koruny v cíli aneb dostoupáno!

02.12.2015 20:00
Už jsou to tři roky, kdy Adam Hloch se svými přáteli přišel s myšlenkou vytvoření projektu na zdolání 20 vrcholů Valašska na kole.
 
V roce 2013 dvacet vrcholů Valašska zdolalo 21 průkopníků, vloni se projektu zúčastnilo už 137 bikerů a bikerek a v letošním roce se konečné číslo úspěšných bikerů a bikerek zastavilo na rekordním čísle 287.
 
Adam Hloch se svými spolupracovníky pro letošní rok připravil i premiérový ročník Vrchařské koruny Valašska Junior. Do juniorské Koruny se zapojilo 190 žáků a studentů z celkem 50 základních a středních škol, všech 50 vrcholů zdolalo 16 mladých bikerů a bikerek.
 
Zapojení tolika dětí a mládeže do projektu připravilo možná ještě větší překvapení než byl rekordní počet držitelů klasické Koruny.
 
Inspirovány Vrchařskou korunou Valašska, si v letošním roce svoji premiéru odbyly další tři Vrchařské koruny.
 
Do poslední chvíle o pomyslné druhé místo v počtu držitelů bojovala Vrchařská koruna Jesenicka, kterou nakonec získalo 36 bikerů a bikerek, a  Vrchařská koruna Vysočiny, kterou získalo 38 bikerů a bikerek. Na premiérový ročník jsou to výborné čísla.
 
Nelze opomenout ani Vrchařskou korunu jižních Čech, kterou letos zdolalo 13 bikerů a bikerek. 
 
Každopádně je vidět, že dobrý nápad dokáže přitáhnout ke sportování více lidí než leckterá draze zaplacená reklamní kampaň.
 
I podle účasti v juniorské Koruně je vidět, že tyto projekty jsou připraveny tak, aby jste na jednotlivé výjezdy mohli bez problémů vzít i svoje děti.