Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Víkendové dětské MTB závody (8.5.-10.5.2015)

03.05.2015 19:30
Druhý květnový prodloužený víkend nabízí téměř dvacítku dětských MTB závodů. A dětské závody jsou v nabídce už od úterý...
 
V úterý 5.5.2015 od 17:00 hod v Hlinsku pokračuje seriál Bikové úterky.
 
Ve středu 6.5.2015 od 17:00 hod v Kutné Hoře startuje letošní KH Tour MTB series a od 17:10 hod v Lesnici závodem Leznické Hópan pokračuje Šumperský pohár horských kol.
 
V pátek 8.5.2015 od 9:30 hod ve Valchově pokračuje Pohár Drahanské vrchoviny.
 
Od 10:00 hod v Praze v Letňansko-kbelském lesoparku pokračuje třetím závodem Pražský MTB pohár a v Holicích závodem Holický medvěd startuje seriál Hledá se vítěz! Stejný startovní čas má i čtvrté pokračování ECOREM Vysočina MTB Cupu ve Lhotce.
 
Od 10:10 hod v Novém Hradci Králové pokračuje Rock Machine Hradecký pohár a od 10:15 hod v Halenkově druhým závodem pokračuje Valašský pohár MTB XC mládeže.
 
V sobotu 9.5.2015 od 9:00 hod v Perštejně  závodem Perštejnské Giro startuje Pohár Peruna Junior.
 
Od 9:30 hod v Přerově startuje dětský Mamut bike a v Krupce závod do vrchu Krupka-Komáří Vížka.
 
Od 10:00 hod v Javorníku závodem Rychlebská 30 MTB startuje seriál Jesenický šneček a ve Varnsdorfu pokračuje závodem GEMA XC Hrádek seriál LASVIT Peklo Severu.
 
Stejný startovní čas má i pokračování Sparkassen MTB Cupu v bavorském Böbrachu a úvodní závod rakouského seriálu Junior Challenge v Graz/Statteggu.
 
Od 13:00 hod v Jindřichově Hradci pokračuje seriál Tour de Kids.
 
V neděli 10.5.2015 od 9:00 hod v německém Wunsiedelu  pokračuje seriál Alpina Cup.
 
Od 10:00 hod v Rumburku pokračuje závodem XC Dymník seriál LASVIT Peklo Severu a v Praze-Stodůlkách odstartují dětské závody v rámci XCO Stodůleckého Šlápnutí. Stejný startovní čas má i druhé pokračování seriálu Bikeclinic Cup v Kouřimi.
 
Od 13:00 hod v Plzni pokračuje seriál Tour de Kids.