Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Víkendové dětské MTB závody (28.6.-29.6.2014)

24.06.2014 18:05
Poslední červnový závodní týden odstartuje ve středu 25.6.2014 v Teplicích závodem Poslední šlápnutí z dílny místní Veloškoly. Od 16:45 hod pokračuje v Brně místní MTB Liga.
 
V sobotu 28.6.2014 od 9:20 hod pokračuje ve Vrchlabí závodem Vrchlabí-Špindl Tour Škoda Auto seriál Kolo pro život. Od 9:30 hod ve Žďárné pokračuje Velkou cenou Žďárné seriál Pohár Drahanské vrchoviny.
 
Od 10:00 hod odstartují čtyři závody: v Klatovech pokračuje seriál Junior Becker Cup, v Doksech premiérově pokračuje SpinFit Dětský MTB Cup Libereckého kraje, v Moravské Třebové se děti představí v dalším díle Cyklománka a v Hynčicích pod Sušinou pokračuje Šumperský pohár horských kol.
 
Od 10:30 hod se v Lomnici nad Popelkou na svoji trať vydají děti v rámci TREK Krkonošák MTB Maratonu . O 30 minut později v Semetíně odstartuje finále letošního Valašského poháru MTB XC mládeže.
 
Od 11:00 hod pokračuje v Lenoře Šumavský pohár MTB a v Kamenice nad Lipou odstartuje Cannondale Juris Real MTB Maraton. Od 11:15 hod v polské Myślenici pokračuje seriál BIKE maraton.
 
Sobotní odpolední blok odstartuje od 13:30 hod v Odoleně Vodě, od 14:00 hod v Praze Na Ladronce finišuje seriál Tour de Kids a od 16:05 hod v Plzni v areálu Rapid na Doubravce pokračuje letošní McDonald´s dětská Tour
 
V neděli 29.6.2014 od 9:45 hod pokračuje závodem Mad East Challenge v saském Altenbergu seriál Fahrrad Spartakiade Erzgebirge.
 
Od 10:00 hod v bavorském Grafenau Mistrovstvím Bavorska v XCO pokračuje seriál Sparkassen MTB Cup. Od 11:00 hod  v Řenči pokračuje seriál Talent Cup.
 

Od 12:05 hod pokračuje v rakouském Kirchberg mládežnický seriál Austria Youngsters Cup a od 14:00 hod pokračuje Puchar Szlaku Solnego v polských Spytkowicích.