Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Víkendové dětské MTB závody (14.6.-15.6.2014)

09.06.2014 19:04
Na závody nejbohatší letošní týden nabízí dětské MTB závody téměř každý den.
 
V úterý 10.6.2014 od 9:00 hod pokračuje v Poličce seriál Hledá se vítěz! Od 17:00 hod v Hlinsku pokračuje seriál Bike de luxe Bikové úterky a od 17:10 hod v Novém Hradci Králové pokračuje Rock Machine Hradecký pohár.
 
Ve středu 10.6.2014 od 9:00 hod odstartuje v Poličce další pokračování seriálu Hledá se vítěz! Od 15:30 hod se v Praze na plochodrážním stadiónu Na Markétě opět po roce koná AUTHOR Dětská pražská 50. Od 16:30 hod odstartuje v Lanškrouně předposlední předprázdninový díl seriálu Hledá se vítěz!
 
Ve čtvrtek 11.6.2014 od 9:00 hod v Moravské Třebové startuje další díl seriálu Hledá se vítěz!
 
V sobotu 14.6.2014 od 9:00 hod v Bělkovicích závodem Bělkovický řetěz pokračuje Olomoucká série, od 9:20 hod pokračuje v lyžařském areálu ve Vesci závodem Ještěd Tour Kooperativy seriál Kolo pro život.
 
Od 10:00 hod odstartují další tři závody: závodem Vařákovy paseky pokračuje v Horním Lidči seriál Valašskokarpatská Cyklotour, v Sušici se koná další ročník High Point Svatobor Cupu a v Praze se na start postaví děti v rámci závodu Genesis Bike Prague.
 
Od 10:15 hod v Houštce odstartuje Houštecký cyklomaraton, od 11:00 hod pokračuje Galaxy série v Rožnově pod Radhoštěm a od 11:15 hod ve Svitavách startuje Kopečkovské drncání v rámci Poháru Českomoravské vrchoviny.
 
V neděli 15.6.2014 od 9:00 hod v Kutné Hoře pokračuje třetím závodem Český pohár horských kol XCO. Od 9:30 hod závodem Chodovský Bike v Chodově pokračuje Pohár KvSC horských kol.
 
Od 10:00 hod v Úhošťanech u Kadaně závodem Kadaňské XC Okruhy pokračuje Pohár Peruna, v Letech u Prahy se na start postaví závodníci dalšího dílu seriálu Bikeclinic Cup.
 
Stejný čas mají i druhé největší moravské dětské MTB závody ve Všemině, Cyklobrána do prázdnin a Mini Bykekap ve Frenštátě pod Radhoštěm.
 
Od 10:00 hod uvidí slovenské Nižné Kamence čtvrté pokračování Dětské Tour Petra Sagana, od 11:00 hod pokračuje v Pöllau rakouský seriál Junior Challenge a v Harthě závodem Tharandter Waldcup startuje saský dětský MTB seriál Fahrrad Spartakiade Erzgebirge.
 
Od 13:00 hod v Praze-Kbelích se koná další ročník závodu Knauf pahorek a ve Strakonicích pokračuje Pošumavská liga horských kol.