Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Ve Vesci se v neděli místo lyžařů proháněli malí bikeři a bikerky

01.09.2014 16:45
V neděli 31.8.2014 pokračoval v lyžařském areálu Vesec u Liberce dalším závodem seriál Bikeclinic Cup. Přes nepříznivé počasí si cestu na start našlo více než 100 dětí. 
 
Náš team úspěšně zastupovali Ema a Tomík Jankovských, když Ema vyhrála obě jízdy a Tomík bral dopoledne stříbro a odpoledne bronz. A jak to dopadlo v dopoledním prvním kole?
 
V kategorii Odrážedla 2-4 let (ročník 2010 a mladší) zvítězila Adriana Kleinová před Annou Kvasničkovou a Magdalenou Kunčíkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Adam Knobloch před Filipem Gambou a Lukášem Třeskou. 
 
V kategorii Kola 2-4 let (ročník 2010 a mladší) zvítězila Adriana Kleinová před Lindou Vobrovou a Annou Kvasničkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Josef Schaffer před Adamem Knoblochem a Markem Rajnochem.
 
V kategorii 5 let (ročník 2009) zvítězila Kateřina Hašková před Viktorkou Weinsteinovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Jan Vajsejtl před Lukášem Trnkou a Jáchymem Šimonkem. 
 
V kategorii 6 let (ročník 2008) zvítězila Monika Lienertová před Markétou Svatuškovou a Magdalénou Schafferovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Matouš Půbal před Danielem Maximus Hendrichem a Františkem Hanušem.
 
V kategorii 7 let (ročník 2007) zvítězila naše Ema Jankovská před Ellou Kunčíkovou a Barborou Rajnochovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Adam Smejkal před Vojtou Karáskem a Filipem Pospíšilem. 
 
V kategorii 8 let (ročník 2006) zvítězila Marie Kramešová před Anežkou Kluchovou a Natálií Volejníkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Svatuška před Patrikem Lienertem a Filipem Brucknerem.
 
V kategorii 9 let (ročník 2005) zvítězila Barbora Alblová před Annou Trnkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Souček před Jonášem Hellmichem a Markem Jurkulákem. 
 
V kategorii 10 let (ročník 2004) zvítězila Nela Půbalová před Hanou Šindelářovou a Annou Teršl, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Matěj Kunčík před naším Tomíkem Jankovským a Matějem Vikem.
 
V kategorii 11 let (ročník 2003) zvítězila Pavla Hendrichová před Eliškou Drbohlavovou a Nelly Kostkubovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Jan Šindelář před Tomášem Titěrou a Jakubem Jurkulákem. 
 
V kategorii 12 let (ročník 2002) zvítězil Pavel Vaněk. 
 
V kategorii 13 let (ročník 2001) zvítězil Luboš Komínek před Matoušem Burgetem a Janem Jírů. 
 
V kategorii 14 let (ročník 2000) zvítězil Tomáš Holpuch před Šimonem Bodayem a Lukášem Klapem.  
 
 
Odpolední druhé kolo velké změny nepřineslo a většina dopoledních medailistů své umístění potvrdilo. A jak to dopadlo v odpoledním druhém kole?
 
V kategorii Odrážedla 2-4 let (ročník 2010 a mladší) zvítězila Adriana Kleinová před Magdalenou Kunčíkovou a Annou Kvasničkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Adam Knobloch před Janem Pospíšilem a Jakubem Dvorským. 
 
V kategorii Kola 2-4 let (ročník 2010 a mladší) zvítězila Amélie Součková před Annou Kvasničkovou a Zuzanou Nechutovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Josef Schaffer před Adamem Knoblochem a Markem Rajnochem.
 
V kategorii 5 let (ročník 2009) zvítězila Kateřina Hašková, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Jan Vajsejtl před Lukášem Trnkou a Matějem Maršálkem. 
 
V kategorii 6 let (ročník 2008) zvítězila Markéta Svatušková před Monikou Lienertovou a Magdalénou Schafferovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Matouš Půbal před Danielem Maximus Hendrichem a Zbyňkem Drníkem.
 
V kategorii 7 let (ročník 2007) zvítězila naše Ema Jankovská před Hanou Vikovou a Ellou Kunčíkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Adam Smejkal před Filipem Pospíšilem a Járou Fišerem. 
 
V kategorii 8 let (ročník 2006) zvítězila Marie Kramešová před Anežkou Kluchovou a Míšou Vaškovskou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Svatuška před Patrikem Lienertem a Filipem Brucknerem.
 
V kategorii 9 let (ročník 2005) zvítězila Barbora Alblová, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Souček před Jonášem Hellmichem a Markem Jurkulákem. 
 
V kategorii 10 let (ročník 2004) zvítězila Nela Půbalová před Hanou Šindelářovou a Annou Teršl, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Matěj Kunčík před Matějem Vikem a naším Tomíkem Jankovským.
 
V kategorii 11 let (ročník 2003) zvítězila Eliška Drbohlavová před Pavlou Hendrichovou a Nelly Kostkubovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Jan Šindelář před Tomášem Titěrou a Jakubem Jurkulákem. 
 
V kategorii 12 let (ročník 2002) zvítězil Pavel Vaněk. 
 
V kategorii 13 let (ročník 2001) zvítězil Luboš Komínek před Matoušem Burgetem a Janem Jírů. 
 
V kategorii 14 let (ročník 2000) zvítězil Tomáš Holpuch před Šimonem Bodayem a Lukášem Klapem.