Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

V sobotu odstartoval LOKO MTB Cup do svého druhého ročníku

12.04.2015 15:00
V sobotu 11.4.2015 odstartoval v Rakovníku druhý ročník seriálu LOKO MTB Cup. Počasí se vydařilo a na opět výborně připravených tratích se proháněla necelá stovka malých bikerů a bikerek. 
 
A jak to v jednotlivých dětských kategoriích dopadlo?
 
V kategorii Odrážedla (ročník 2012 a mladší) zvítězila Robin Vašíček před Zbyškem Pazynou a Davidem Otřísalem. 
 
V kategorii Plastové motorky (ročník 2012 a mladší) zvítězil Ondřej Dobrý před Markem Zádou a Václavem Perglerem. 
 
V kategorii Kolaři (ročník 2011-2012) zvítězil Mikoláš Icha před Matyášem Vrkočem a Terezou Hronkovou.
 
V kategorii Dívky (ročník 2009-2010) zvítězila Lucie Opatová před Emílií Jarošovou a Jolanou Rosovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Denis Jogl před Timotejem Vašinou a Václavem Černým. 
 
V kategorii Skoro žákyně (ročník 2007-2008) zvítězila Markéta Košnářová před Kateřinou Chytilovou a Terezou Lukášovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil David Icha před Alešem Ichou a Martinem Ichou. 
 
V kategorii Nejmladší žákyně (ročník 2005-2006) zvítězila Adéla Kotlíková před Nikolou Hodlovou a Kamilou Košnářovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Lukáš Dobrý před Samuelem Rosou a Lukášem Beranem. 
 
V kategorii Mladší žákyně (ročník 2003-2004) zvítězilo Aneta Novotná před Eliškou Drbohlavovou a Julií Ketmanovou,  ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Jan Šindelář před Tomášem Beranem a Janem Němcem.
 
V kategorii Starší žákyně (ročník 2001-2002) zvítězila Eliška Kotlíková před Natálií Klímovou,ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil David Kamien před Maximilianem Majerem a Petrem Chrzem.