Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

V Rakovníku vyvrcholil premiérový ročník LOKO MTB Cupu

20.09.2014 20:50
V sobotu 20.9.2014 vyvrcholil v Rakovníku seriál LOKO MTB Cup 2014. Na startu jsme měli tentokrát čtyři zástupce: Míšu, Elišku a obě Adélky. Kompletní medailová sbírka byla pěkným rozloučením s tímto seriálem.
 
A jak to v jednotlivých kategoriích dopadlo?
 
V kategorii Odrážedla (ročník 2011 a mladší) zvítězila Kateřina Chlebcová před Kate Ulrich a Martinem Halenkou. 
 
V kategorii Motorky (ročník 2011 a mladší) zvítězil Marek Záda před Anežkou Vyskočilovou a Ondřejem Dobrým. 
 
V kategorii Kolaři (ročník 2010-2011) zvítězil Denis Jogl před Radimem Dobrým a Ondřejem Adamíkem.
 
V kategorii Dívky (ročník 2008-2009) zvítězila Tereza Lukášová před Magdalenou Bradnovou a Terezou Kreisslovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Martin Icha před Tomášem Peškem a Davidem Ichou. 
 
V kategorii Skoro žákyně (ročník 2006-2007) zvítězila Markéta Košnářová před Zuzanou Tůmovou a Eliškou Hejdovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Tobiáš Kalina před Florianem Ketmanem a Samuelem Rosou. 
 
V kategorii Nejmladší žákyně (ročník 2004-2005) zvítězila Hana Šindelářová před naší Adélkou Kotlíkovou a Kamilou Košnářovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Patrik Pavlíček před Thomasem Majerem a Janem Němcem. 
 
V kategorii Mladší žákyně (ročník 2002-2003) zvítězilo naše duo v pořadí Eliška Kotlíková, Adéla Špičková před Adélou Vopatovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Jan Šindelář před Maximilianem Majerem a naším Míšou Samcem.
 
V kategorii Starší žákyně (ročník 2000-2001) zvítězila Anna Součková, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Vilda Suk před Jiřím Šilerem.