Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

V neděli se u Sternbergů proháněli bikeři

08.09.2014 17:05
V neděli 7.9.2014 pokračoval Velkou cenou Kašpara Sternberga na zámečku Březina seriál BECKER Cup. Tento závod byl v rekordně krátkém čase připraven za zrušenou časovku v Kyjovském lese u Malesic a z náhradníka se stal jedním z nejlepších závodů seriálu.
 
A jak to dopadlo v jednotlivých kategoriích?
 
V kategorii Holky (ročník 2008 a mladší) zvítězila Lucie Grohová před Kateřinou Chytilovou a Sally Blankovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Daniel Kuběna před Davidem Ichou a Janem Nesnídalem.
 
V kategorii Žákyně nábor (ročník 2006-2007) zvítězila Tereza Burlová před Karolínou Grossovou a Andělou Křikavovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Tobiáš Kalina před Sebastianem Kerlem a Danielem Srpem.
 
V kategorii Žákyně nejmladší (ročník 2004-2005) zvítězila Simona Spěšná před Adélou Foltýnovou a naší Adélkou Kotlíkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Štěpán Zuna před Maximilianem Kerlem a Danielem Grohem.
 
V kategorii Žákyně mladší (ročník 2002-2003) zvítězila Anna Mundlová před Adélou Holubovou a Kristýnou Burlovou, na 7.místě skončila naše Eliška Kotlíková. Ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Ondřej Zuna před Matyášem Fialou a Adamem Linhartem.
 
V kategorii Žákyně starší (ročník 2000-2001) zvítězila Sára Kloučková, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Daniel Bittner před Jaroslavem Vondráčkem a Štěpánem Bauerem.