Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

V hájemství Krále Šumavy aneb mladí bikeři dobývali Klatovy

01.07.2014 18:20
V sobotu 28.6.2014 pokračoval Velkou cenou GT v Klatovech seriál Junior BECKER Cup. Po loňské klatovské premiéře v plzeňském seriálu se malí bikeři a bikerky letos sešli v nové lokalitě s atraktivními tratěmi, které by měly v příštím roce přivítat i dospělé kategorie. 
 
Přestože první prázdninová sobota nabízela několik závodů, na startu jednotlivých kategorií se sešla výborná konkurence. A jak to dopadlo v dětských kategoriích?
 
V kategorii Holky (ročník 2008 a mladší) zvítězila Lucie Grohová před Kateřinou Chytilovou a Magdalenou Zajícovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil David Icha před Radimem Vildomcem a Martinem Ichou.
 
V kategorii Žákyně nábor (ročník 2006-2007) zvítězila Zuzka Kroupová před Terezou Burlovou a Karolínou Grossovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Daniel Srp před Jakubem Šmídem a Sebastianem Kerlem.
 
V kategorii Žákyně nejmladší (ročník 2004-2005) zvítězila Simona Spěšná před Nikolou Hodlovou a Bárou Hettlerovou, na 4.místě skončila naše Adélka Kotlíková, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Štěpán Zuna před Maximilianem Kerlem a Vojtěchem Paříkem.
 
V kategorii Žákyně mladší (ročník 2002-2003) zvítězila Kristýna Burlová před Adélou Holubovou a Šárkou Křikavovou, na 4.místě skončila naše Eliška Kotlíková, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Ondřej Zuna před Matyášem Fialou a Adamem Linhartem.
 
V kategorii Žákyně starší (ročník 2000-2001) zvítězila Markéta Vaicová před Karolínou Polákovou a Sárou Kloučkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Štěpán Bauer před Václavem Mundlem a Adamem Matulkou.
 
Průběžné lídry jednotlivých kategorií naleznete zde.
 
Seriál bude pokračovat na konci července Kozelkovým memoriálem na Klabavě.