Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Úspěšný EMERGE ČESKÁ POJIŠŤOVNA POHÁR MĚSTA BAKOVA 2013

15.09.2013 10:05
V sobotu 14.9.2013 proběhl v Bakově další ročník nejúspěšného dětského závodu EMERGE ČESKÁ POJIŠŤOVNA POHÁR MĚSTA BAKOVA.
 
Z našeho teamu se závodu úspěšně zúčastnily Zuzka Kadlecová a Kája Bedrníková, které obsadily druhé resp. třetí místo. Bohužel nemoc zabránila startu polovině našeho teamu, a tak jsme nemohli postavit ani teamovou štafetu.
 
 
V kategorii Moto GP/A (2011-2012) zvítězila Lucie Huňková před Karolínou Videckou a Annou Kolomazníkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Tobiáš Pechr před Ondřejem Procházkou a Přemyslem Vlastou.
 
V kategorii Moto GP/B (2010) zvítězila Anežka Šťavíková před Pavlínou Koljatovou a Marií Kulichovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Michal Viktora před Josefem Schäferem a Šimonem Malátem.
 
V kategorii Naděje A (ročník 2010) zvítězila Marie Kulichová před Pavlínou Kotajlovou a Barborou Dvořákovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil František Hladík před Štěpánem Hájkem a Štěpánem Kulichem.
 
V kategorii Naděje B (ročník 2009) zvítězila Babeta Kolářová před Karolínou Frydrychovou a Amálkou Pinkasovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Ondřej Moulis před Františkem Lamačem a Ondřejem Podhajským.
 
V kategorii Předškoláčci A (ročník 2008) zvítězila Lucie Grohová před Adélou Stránskou a Magdalénou Schäferovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Marek Mindl před Janem Kolbem a Adamem Horákem.
 
V kategorii Předškoláčci B (ročník 2007) zvítězila Claudie Čapková před Barborou Rajnochovou a Danielou Novákovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jan Foltýn před Vítem Stromským a Tomášem Hájkem.
 
V kategorii Předžákyně I/A (ročník 2006) zvítězila Adéla Rozsypalová před Marií Kramešovou a Klárou Cebulovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Vojta Hendrych před Pavlem Tuháčkem a Kryštofem Novákem.
 
V kategorii Předžákyně I/B (ročník 2005) zvítězila Vanda Dlasková před Danielou Radovou a Natálií Petrákovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Marek Jurkulák před Vendou Ježkem a Filipem Samcem.  
 
V kategorii Předžákyně II (ročník 2003-2004) zvítězila Kristýna Zemanová před Dášou Hejhalovou a naší Kájou Bedrníkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matěj Stránský před Václavem Dostálem a Štěpánem Rozsypalem.
 
V kategorii Mladší žákyně (ročník 2001-2002) zvítězila Klára Vernerová před naší Zuzkou Kadlecovou a Martinou Jedlánkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Tomáš Dudek před Jakubem Hníkem a Josefem Hladíkem.
 
V kategorii Starší žákyně (ročník 1999-2000) zvítězila Tereza Vaníčková před Elizabeth Ungermanovou a Dominikou Kubátovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Šimon Vaníček před Hynkem Tláskalem a Martinem Bartošem.
 
V kategorii Kadetky (1997-1998) zvítězila Jana Czeczinkarová před Danielou Březinovou a Klárou Křížovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jonáš Březina před Adamem Kašparem a Jakubem Šedivým.
 
V kategorii Juniorky (1995-1996) zvítězila Viola Křemenová před Terezou Váňovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Šulc před Lukášem Kobesem a Danielem Janatou.
 
V závodě štafet Střelci (ročník 2002 a mladší) zvítězil IVAR CS - AUTHOR TEAM III před BIKESTORE MTB "B" teamem, kde jako host startovala naše Kája Bedrníková, a BIKESTORE MTB "A" teamem.
 
V závodě štafet Borci (ročník 2001 a starší) zvítězil SK REMERX 2000 před teamem SK VELO Praha a teamem Bike and Ski Bakajda.