Vyhledávání

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

Wilburrina

Podpora projektů

Podpora projektů

Sociální sitě

Facebook BIKE3000 Junior Team    Twitter BIKE3000 Junior Team    Google+ BIKE3000 Junior Team    Youtube BIKE3000 Junior Team

Počasí

booked.net

Úspěšný EMERGE ČESKÁ POJIŠŤOVNA POHÁR MĚSTA BAKOVA 2013

15.09.2013 10:05
V sobotu 14.9.2013 proběhl v Bakově další ročník nejúspěšného dětského závodu EMERGE ČESKÁ POJIŠŤOVNA POHÁR MĚSTA BAKOVA.
 
Z našeho teamu se závodu úspěšně zúčastnily Zuzka Kadlecová a Kája Bedrníková, které obsadily druhé resp. třetí místo. Bohužel nemoc zabránila startu polovině našeho teamu, a tak jsme nemohli postavit ani teamovou štafetu.
 
 
V kategorii Moto GP/A (2011-2012) zvítězila Lucie Huňková před Karolínou Videckou a Annou Kolomazníkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Tobiáš Pechr před Ondřejem Procházkou a Přemyslem Vlastou.
 
V kategorii Moto GP/B (2010) zvítězila Anežka Šťavíková před Pavlínou Koljatovou a Marií Kulichovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Michal Viktora před Josefem Schäferem a Šimonem Malátem.
 
V kategorii Naděje A (ročník 2010) zvítězila Marie Kulichová před Pavlínou Kotajlovou a Barborou Dvořákovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil František Hladík před Štěpánem Hájkem a Štěpánem Kulichem.
 
V kategorii Naděje B (ročník 2009) zvítězila Babeta Kolářová před Karolínou Frydrychovou a Amálkou Pinkasovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Ondřej Moulis před Františkem Lamačem a Ondřejem Podhajským.
 
V kategorii Předškoláčci A (ročník 2008) zvítězila Lucie Grohová před Adélou Stránskou a Magdalénou Schäferovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Marek Mindl před Janem Kolbem a Adamem Horákem.
 
V kategorii Předškoláčci B (ročník 2007) zvítězila Claudie Čapková před Barborou Rajnochovou a Danielou Novákovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jan Foltýn před Vítem Stromským a Tomášem Hájkem.
 
V kategorii Předžákyně I/A (ročník 2006) zvítězila Adéla Rozsypalová před Marií Kramešovou a Klárou Cebulovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Vojta Hendrych před Pavlem Tuháčkem a Kryštofem Novákem.
 
V kategorii Předžákyně I/B (ročník 2005) zvítězila Vanda Dlasková před Danielou Radovou a Natálií Petrákovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Marek Jurkulák před Vendou Ježkem a Filipem Samcem.  
 
V kategorii Předžákyně II (ročník 2003-2004) zvítězila Kristýna Zemanová před Dášou Hejhalovou a naší Kájou Bedrníkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matěj Stránský před Václavem Dostálem a Štěpánem Rozsypalem.
 
V kategorii Mladší žákyně (ročník 2001-2002) zvítězila Klára Vernerová před naší Zuzkou Kadlecovou a Martinou Jedlánkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Tomáš Dudek před Jakubem Hníkem a Josefem Hladíkem.
 
V kategorii Starší žákyně (ročník 1999-2000) zvítězila Tereza Vaníčková před Elizabeth Ungermanovou a Dominikou Kubátovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Šimon Vaníček před Hynkem Tláskalem a Martinem Bartošem.
 
V kategorii Kadetky (1997-1998) zvítězila Jana Czeczinkarová před Danielou Březinovou a Klárou Křížovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jonáš Březina před Adamem Kašparem a Jakubem Šedivým.
 
V kategorii Juniorky (1995-1996) zvítězila Viola Křemenová před Terezou Váňovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Šulc před Lukášem Kobesem a Danielem Janatou.
 
V závodě štafet Střelci (ročník 2002 a mladší) zvítězil IVAR CS - AUTHOR TEAM III před BIKESTORE MTB "B" teamem, kde jako host startovala naše Kája Bedrníková, a BIKESTORE MTB "A" teamem.
 
V závodě štafet Borci (ročník 2001 a starší) zvítězil SK REMERX 2000 před teamem SK VELO Praha a teamem Bike and Ski Bakajda.