Počasí

ScreenSaver            yr.no

Úspěšné české mládí v Langenlois 2011

27.03.2011 14:00

V sobotu 26.3.2011 proběhly v rámci 20.ročníku Kamptal-Klassik-Trophy v Langenlois závody mláděžnických kategorií, kterých se zúčastnilo několik závodníků z ČR a rozhodně si nevedli špatně. Naše závodnice (Dáša Hejhalová a Adélka Špičková) startovaly v kategorii U9 dívky, ve které zvítězila Dáša Hejhalová, před Luckou Blechovou a Adélkou Špičkovou. Z českého pohledu velice úspěšnou kategorií byla i kategorie U15 dívky, kde zvítězila Jana Czeczinkarová před Danielou Březinovou, obě z Remerx Cycling Team Kolín. Ve stejné kategorii U15 mezi chlapci obsadil 3.místo Lukáš Kunt a 4. místo Pavel Křížek, oba z Remerx Cycling Team Kolín. Čeští zástupci byli na startu celkem v šesti mláděžnických kategoriích (U9-U15) a ve třech z nich se dokázali prosadit na stupně vítězů (bilance 2-2-2). Fotografie z vyhlášení vítězů v těchto kategoriích najdete v naší galerii