Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Tropická Klabava se zlatou stopou

27.07.2013 19:05
V sobotu 27.7.2013 se na Klabavě konalo šesté pokračování letošního ročníku seriálu BECKER Cup. Přes tropické počasí, které vládne současným dnům, se na startu sešlo početné startovní pole.
 
V kategorii Holky (ročník 2007 a mladší) zvítězila Lucka Grohová před Luckou Sellnerovou a Karolínou Rutarovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Sebastian Kerl před Danielem Srpem a Šimonem Brabcem.
 
V kategorii Žákyně nábor (ročník 2005-2006) zvítězila Barbora Kalčíková před Terezou Maurovou a naší Adélkou Kotlíkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Robert Kobr před Richardem Kobrem a Jaromírem Kohoutem.
 
V kategorii Žákyně nejmladší (ročník 2003-2004) zvítězila Anna Mundlová před Adélkou Foltýnovou a naší Adélou Špičkovou, ve stejné kategorii mezi kluky poprvé v letošním seriálu zvítězil náš Míša Samec před Štěpánem Zunou a Maxmiliánem Kerlem.
 
V kategorii Žákyně mladší (ročník 2001-2002) zvítězila Karolína Poláková před naší Zuzkou Kadlecovou a Kristýnou Burlovou, na 6.místě skončila naše Eliška Kotlíková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Adam Horník před Václavem Mundlem a Ondřejem Zunou.
 
V kategorii Žákyně starší (ročník 1999-2000) zvítězila  Markéta Vaicová před Annou Podskalskou a naší Zuzkou Kadlecovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Tomáš Chvostek před Tomášem Vlasákem a Jaroslavem Vondráčkem.
 
V kategorii Kadetky (ročník 1997-1998) zvítězila Denisa Lukešová před Karolínou Polákovou a Terezou Mundlovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jaroslav Vojíř před Josefem Fialou a Davidem Roubalem.
 
Průběžné výsledky vybraných kategorií naleznete zde, v nejbližších hodinách se můžete těšit na sestřih z dnešních závodů.