Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Šumavský pohár MTB 2014 pokračoval druhým závodem v Nové Peci

11.05.2014 18:36
V neděli 11.5.2014 pokračoval druhým závodem v Nové Peci letošní ročník Šumavského poháru MTB. Závod byl současně druhým závodem Bayerwald Sparkassen Cupu
 
Tradičně výborně připravené tratě pořadatelským oddílem LYKO Prachatice přilákaly na start dostatečnou konkurenci a o zajímavé souboje nejen v boji o stupně vítězů nebyla nouze. A jak to dopadlo v jednotlivých kategoriích?
  
V kategorii Potěr hoši (ročník 2008 a mladší) zvítězil Jiří Grygera před Nico Brandlem a Martinem Dostálem, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Lucie Grohová před Ditou Láchovou a Kamilou Klackovou.
 
V kategorii Nábor hoši (ročník 2006-2007) zvítězil Pavel Tuháček před Kryštofem Novákem a Šimonem Kubicou, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Kateřina Beyerová před Terezou Burlovou a Karolínou Černou.
 
V kategorii Předžáci (ročník 2004-2005) zvítězil Vladimír Kroc před Janem Eichingerem a Danielem Grohem, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Nela Viktorová před Laurou Kraft a Adélou Foltýnovou.
 
V kategorii Mladší žáci (ročník 2002-2003) zvítězil Jonas Billmeier před Zdenkem Fiedlerem a Václavem Dostálem, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Kristýna Burlová před Sabinou Džerengovou a Dagmar Hejhalovou.
 
V kategorii Starší žáci (ročník 2000-2001) zvítězil František Honsa před Oskarem Markem a Jaroslavem Vondráčkem, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Celestýna Součková před Marion Fromberger a Evou Freund.