Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Stříbrný Kellys BikeRanch Cup ve Višňovce

28.09.2014 17:00
V neděli 28.9.2014 se v parku Višňovka na Praze 9 jel první ročník závodu Kellys BikeRanch Cup – O pohár starosty městské části Praha 9.
 
Ve zdejším parku se v roce 1972 konal světový šampionát v cyklokrosu a Miloš Fišera zde po vyrovnaném boji získal stříbro. Symbolicky se sem cyklisté vrátili v sezóně, která vyvrcholí cyklokrosovým světovým šampionátem opět v ČR, konkrétně v Táboře.
 
V dopoledním programu byly k vidění souboje v dětských a juniorských kategoriích. Přes konkurenci dalších dnešních MTB závodů dorazil na start velký počet malých bikerů a bikerek, který zaskočil i pořadatele.
 
V kategorii děti 9-12 let (ročník 2002-2005) bez rozdílu pohlaví jsme měli na startu jedinou zástupkyni Adélu Špičkovou, která po výborném startu vedla téměř celý závod a až těsně pod vrcholem závěrečného stoupání se musela sklonit před uměním dnešního vítěze Libora Vencla, na 3.místě skončil Vítězslav Jindřich.
 
Přes drobné organizační problémy se závod musel nejen dětem líbit a pokud se podaří záměr městské části Prahy 9 s revitalizací parku dotáhnout do konce, mají se v budoucnu bikeři a bikerky na co těšit.