Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Stříbrný Karlubiecki Tour de Kids 2015 v polském Gogolině

15.06.2015 19:00
V neděli 14.6.2015 se v polském Gogolině konal třetí ročník dětských závodů Karlubiecki Tour de Kids. Na start tohoto stále více oblíbenějšího závodu se v tropickém počasí postavilo 114 mladých bikerů a bikerek.
 
Svůj první start na polském území proměnila zástupkyně našeho teamu Adéla Špičková v zisk vícemistrovského dresu a poháru za druhé místo. Neztratili se ale ani další bikeři z ČR.
 
A jak to dopadlo v dětských kategoriích? 
 
V kategorii Dziewczyny 3-4 lata (ročník 2011-2012) zvítězila Kinga Dąbrowska před Hannou Świętanowskou a Zofií Bonkosz, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Kamil Nowak před Adamem Szymańskim a Nikodemem Josekem.
 
V kategorii Dziewczyny 5-6 lat (ročník 2009-2010) zvítězila Oliwia Nowak před Biankou Małek a Magdalenou Polak, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Łukasz Twardoń před Karolem Maćkowskim a Bartłomiejem Zgodou.
 
V kategorii Dziewczyny 7-8 lat (ročník 2007-2008) zvítězila Amelka Hońka před Martou Kałwińskou a Aleksandrou Smiatek, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Mikołaj Legieć před Bartoszem Szymańskim a Dominikem Jachimowskim.
 
V kategorii Dziewczyny 9-10 lat (ročník 2005-2006) zvítězila Natalia Grzegorzewska před Dominikou Hońka a Małgorzatou Maćkowskou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Beniamin Dąbrowski před Leonem Berendtem a Iwo Basińskim.
 
V kategorii Dziewczyny 11-12 lat (ročník 2003-2004) zvítězila Hanna Fijałkowska před naší Adélou Špičkovou a Julií Dąbrowskou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Aleksander Basiński před Denisem Kauczorem a Mateuszem Rojekem, na 4. místě skončil český biker Roman Velc.
 
V kategorii Dziewczyny 13-15 lat (ročník 2000-2002) zvítězila Laura Wójcik před Milenou Drelak a Hannou Fijałkowskou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Tomasz Reinert před Michałem Szołtysikem a Piotrem Linderem, na 5. místě skončil český biker Petr Velc.