Vyhledávání

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

Wilburrina

Podpora projektů

Podpora projektů

Sociální sitě

Facebook BIKE3000 Junior Team    Twitter BIKE3000 Junior Team    Google+ BIKE3000 Junior Team    Youtube BIKE3000 Junior Team

Počasí

booked.net

Stříbrný Karlubiecki Tour de Kids 2015 v polském Gogolině

15.06.2015 19:00
V neděli 14.6.2015 se v polském Gogolině konal třetí ročník dětských závodů Karlubiecki Tour de Kids. Na start tohoto stále více oblíbenějšího závodu se v tropickém počasí postavilo 114 mladých bikerů a bikerek.
 
Svůj první start na polském území proměnila zástupkyně našeho teamu Adéla Špičková v zisk vícemistrovského dresu a poháru za druhé místo. Neztratili se ale ani další bikeři z ČR.
 
A jak to dopadlo v dětských kategoriích? 
 
V kategorii Dziewczyny 3-4 lata (ročník 2011-2012) zvítězila Kinga Dąbrowska před Hannou Świętanowskou a Zofií Bonkosz, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Kamil Nowak před Adamem Szymańskim a Nikodemem Josekem.
 
V kategorii Dziewczyny 5-6 lat (ročník 2009-2010) zvítězila Oliwia Nowak před Biankou Małek a Magdalenou Polak, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Łukasz Twardoń před Karolem Maćkowskim a Bartłomiejem Zgodou.
 
V kategorii Dziewczyny 7-8 lat (ročník 2007-2008) zvítězila Amelka Hońka před Martou Kałwińskou a Aleksandrou Smiatek, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Mikołaj Legieć před Bartoszem Szymańskim a Dominikem Jachimowskim.
 
V kategorii Dziewczyny 9-10 lat (ročník 2005-2006) zvítězila Natalia Grzegorzewska před Dominikou Hońka a Małgorzatou Maćkowskou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Beniamin Dąbrowski před Leonem Berendtem a Iwo Basińskim.
 
V kategorii Dziewczyny 11-12 lat (ročník 2003-2004) zvítězila Hanna Fijałkowska před naší Adélou Špičkovou a Julií Dąbrowskou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Aleksander Basiński před Denisem Kauczorem a Mateuszem Rojekem, na 4. místě skončil český biker Roman Velc.
 
V kategorii Dziewczyny 13-15 lat (ročník 2000-2002) zvítězila Laura Wójcik před Milenou Drelak a Hannou Fijałkowskou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Tomasz Reinert před Michałem Szołtysikem a Piotrem Linderem, na 5. místě skončil český biker Petr Velc.