Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Stříbrný Bikemaraton Drásal České spořitelny 2013 v Holešově

06.07.2013 17:17
V sobotu 6.7.2013 pokračoval v Holešově Bikemaratonem Drásal seriál Kolo pro život. Poprvé v letošní sezóně se po přestupu do starší kategorie na stupně vítězů podívala naše Ema Jankovská.
 
V kategorii Holky do 5 let zvítězila Aneta Kyselová před Adélou Stránskou a Babetou Kolářovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Vítek Bradna před Matoušem Půbalem a Edvardem Vostalem.
 
V kategorii Žákyně 6-7 let zvítězila Adéla Rozsypalová před naší Emou Jankovskou a Karolínou Maliňákovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Vojta Hendrych před Jakubem Svatuškou a Michalem Dvouletým.
 
V kategorii Žákyně 8-9 let zvítězila Katka Hladíková před Adélou Kyselovou a Nelou Půbalovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Štěpán Rozsypal před Matějem Kunčíkem a Vojtou Paříkem, na 5.místě skončil náš Tomík Jankovský.
 
V kategorii Žákyně 10-11 let zvítězila Martina Jedlánková před Dášou Hejhalovou a Míšou Němcovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matěj Půlpán před Matějem Stránským a Tomášem Maroulem.
 
V kategorii Žákyně 12-13 let zvítězila Tereza Vaníčková před Klárou Vernerovou a Editou Eliášovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Tomáš Ježek před Jakubem Hníkem a Josefem Hladíkem.
 
Kompletní výsledky naleznete zde.