Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Stříbrné Giro v Perštejně

09.05.2015 19:00
V sobotu 9.5.2015 odstartoval devátým ročníkem závodu Perštejnské Giro letošní ročník seriálu Pohár Peruna Junior.
 
Tradičně výborně zorganizovaný úvodní podnik byl letos zároveň Mistrovstvím Ústeckého kraje v mládežnických kategoriích.
 
Pro nejstarší dvě žákovské kategorii byl nově připraven 4 km resp. 8 km okruh mimo areálu fotbalového hřiště a tato novinka byla všemi bikery a bikerkami velmi kvitována.
 
Z našeho teamu se závodu zúčastnila Adéla Špičková, která si přijela pro stříbro. A jak to dopadlo v jednotlivých kategoriích?
 
V kategorii Z6 (ročník 2009 a mladší) zvítězila Kateřina Pučelíková před Dorkou Kubovou a Kateřinou Konopkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Denis Jogl před Josefem Suchým a Michalem Krčmou.
 
V kategorii Z8 (ročník 2007-2008) zvítězila Jolana Šťovíčková před Stelou Beránkovou a Jasmínou Farkašovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Petr Malecha před Jakubem Němcem a Alešem Ichou.
 
V kategorii Z10 (ročník 2005-2006) zvítězila Adéla Kotlíková před Malin Zwintzscher a Kateřinou Uhmanovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Toni Albrecht před Rudolphem Colinem a Milanem Jenčem.
 
V kategorii Z12 (ročník 2003-2004) zvítězila Markéta Macánová před naší Adélou Špičkovou a Bárou Šindelářovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Petr Kopecký před Fabianem Lochschmidtem a Magnusem Findeisenem.
 
V kategorii Z14 (ročník 2001-2002) zvítězila Veronika Medková před Anežkou Ševčíkovou a Zuzanou Ficenecovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil David Hendrych před Louisem Richterem a Dominikem Fialou.