Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Stříbrná Detská Tour Petra Sagana

19.04.2015 19:11
Ve Svatom Jure dnes odstartoval druhý ročník  Detská Tour Petra Sagana , největšího MTB seriálu pro děti na Slovensku. Odloženou teamovou premiéru po zlomenině ruky si zde odbyla Adéla Špičková, která ve své kategorii vybojovala stříbro.
 
Výborně připraveného závodu se zázemím na místním fotbalovém stadionu se nakonec zúčastnilo 384 bikerů a bikerek. Program svým trialovým vystoupením zpestřil Ján Kočiš, Mistr světa v biketrialu z roku 2011 a bylo se na co dívat.
 
 
A jak to dopadlo v jednotlivých kategoriích?
 
V kategorii Baby dievčatá (ročník 2011 a mladší) zvítězila Lívia Šišková před Katarínou Cendali a Ráchel Repkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Alex Ksinan před Danielem Konečným a Adrianem Petkem. 
 
V kategorii Mikro dievčatá (ročník 2009-2010) zvítězila Stefánia Baffi před Alexandrou Kadlecovou a Dominikou Fintovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Marek Kubica před Michalem Törökem a Oliverem Širaverem. 
 
V kategorii Mili dievčatá (ročník 2007-2008) zvítězila Liana Dohnálková před Gabikou Orlíkovou a Emilií Fogelovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Javor před Matejem Chromkem a Patrikem Priecelem.
 
V kategorii Mini dievčatá (ročník 2005-2006) zvítězila Tamara Polick před Zinou Polick a Sofií Ungerovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Adrián Maják před Markem Mojtem a Markusem Baffi.
 
V kategorii Mladšie žiačky (ročník 2003-2004) zvítězila Linda Paulechová před naší Adélou Špičkovou a Barborou Máčkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Chromek před Maximiliánem Maliarem a Tomášem Solovicem.
 
V kategorii Staršie žiačky (ročník 2001-2002) zvítězila Norika Jenčušová, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Marek Trnka před Filipem Kuzmickým a Miroslavem Pavlíkem.