Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Stříbrná Author Rodinná Pražská padesátka 2013

12.06.2013 20:12
Sluncem zalité středeční odpoledne nabídlo mladým bikerům a bikerkám v rámci Author Rodinné Pražské padesátky zajímavé závody na plochodrážním stadionu Na Markétě.  Naše dívčí trio Eliška Kotlíková, Adélka Kotlíková a Adéla Špičková se i při absenci nemocné Zuzky Kadlecové statečně popasovalo s konkurencí.
 
Ale hlavní hvězdou odpoledne byla rodina Bradnova, která získala celkem tři první a jedno třetí místo. A jak to v jednotlivých kategoriích dopadlo?   
 
V kategorii DA dívky (2008 a mladší) zvítězila Magdaléna Bradnová před Julií Motlovou a Katkou Šprlákovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Vítek Bradna před Antonínem Lupačem a Tomášem Čurdou.
 
V kategorii DB dívky (2006-2007) zvítězila Daniela Nováková před Kristýnou Čurdovou a Luckou Sellnerovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Svatuška před Kryštofem Králema Oskarem Bergerem.
 
V kategorii DC dívky (2004-2005) zvítězila Veronika Mišoňová před Danielou Radovou a Hanou Šindelářovou, na 7.místě skončila naše Adélka Kotlíková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Svatuška před Ondrou Novotným a Matějem Vlkem.
 
V kategorii DD dívky (2002-2003) zvítězila Katka Daňková před Dagmar Hejhalovou a naší Eliškou Kotlíkovou, na 4.místě skončila naše Adéla Špičková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Daněk před Janem Šindelářem a Oliverem Turkem.
 
V kategorii DE dívky (2000-2001) zvítězila Magdalena Mišoňová před Annou Fricovou a Kájou Slonkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matěj Kdýr před Vojtěchem Šedivým a Jakubem Novotným.
 
V kategorii DF dívky (1997-1999) zvítězila Veronika Křížová, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matěj Prokop před Tomášem Kůtou. V kategorii Rodiče zvítězil Petr Cibulka před Ondřejem Ušelem a Václavem Bradnou. 
 
V kategorii Dívčí týmy zvítězil Sokol Veltěž před naším BIKE3000 Junior Teamem a Javak Teamem. V kategorii Smíšené týmy zvítězil BIKESTORE.CZ MTB Team před Sokolem Veltěž a týmem Voluťáci. V kategorii Rodinné týmy zvítězili Bradníci před Spíďáky a týmem Pískatí.
 
Kompletní výsledky naleznete zde.
 
Po skončení závodu většina účastníků na stadionu zůstala a byla svědkem mezinárodního utkání ČR - Polsko na ploché dráze, kterou někteří viděli na vlastní oči poprvé v životě. 
 
Rozhodně pořadatelé spolu se sponzory opět ukázali, že i v Praze se dá uspořádat pěkný závod pro děti.