Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Stříbrem okořeněné Valtické Cyklobraní Kooperativy 2013

14.09.2013 14:00
V sobotu 14.9.2013 se jel ve Valticích předposlední díl seriálu Kolo pro život a již tradičně se zde sešel velký počet bikerů a bikerek. V závodech Junior Trophy se po delší době na stříbrnou pozici dostal náš Tomík Jankovský, jeho sestra Ema obsadila nepopulární 4.místo.
 
A jak to nakonec dopadlo v Junior Trophy závodech?
 
V kategorii Holky do 5 let zvítězila Anna Dubcová před Anetou Kyselovou a Eliškou Hartmannovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil David Svoboda před Matoušem Půbalem a Martinem Dubcem.
 
V kategorii Žákyně 6-7 let zvítězila Katka Dušková před Štěpánkovou Dubcovou a Karolínou Maliňákovou, na 4.místě skončila naše Ema Jankovská. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Čeněk Holub před Alešem Blažkem a Jiřím Eliášem.
 
V kategorii Žákyně 8-9 let zvítězila Nela Půbalová před Adélou Kyselovou a Dominikou Rupovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matěj Kunčík před naším Tomíkem Jankovským a Erikem Němcem.
 
V kategorii Žákyně 10-11 let zvítězila Tereza Obořilová před Míšou Němcovou a Magdalenou Kocianovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Richard Stloukal před Janem Šindelářem a Matějem Půlpánem.
 
V kategorii Žákyně 12-13 let zvítězila Kristýna Haasová před Editou Eliášovou a Karolínou Marksovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Miloslav Krýda před Štěpánem Stloukalem a Patrikem Němcem.
 
Kompletní výsledky naleznete zde.