Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

SpinFit Dětský MTB Cup 2014 pokračoval v sobotu v Beckově

04.05.2014 18:20
V sobotu 3.5.2014 pokračoval v Beckově letošní ročník SpinFit Dětského MTB Cupu. I přes chladné počasí se na startu sešla slušná konkurence malých bikerů a bikerek.
 
V kategorii Bobice (ročník 2010 a mladší) zvítězila Nelly Kussmannová před Lucií Zelenou a Amelií Součkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil František Hladík před Štěpánem Hájkem a Markem Rajnochem.
 
V kategorii Předžákyně (ročník 2008-2009) zvítězila Markéta Svatušková před Adélou Stránskou a Anetou Kyselovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Daniel Maximus Hendrich před Tomášem Peškem a Adamem Horákem.
 
V kategorii Žákyně 1 (ročník 2006-2007) zvítězila Kateřina Dušková před Adélou Rozsypalovou a Klárou Cebulovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Kryštof Král před Tomášem Hájkem a Matyášem Böhmem.
 
V kategorii Žákyně 2 (ročník 2004-2005) zvítězila Veronika Mišoňová před Katkou Hladíkovou a Adélou Kyselovou, na 9.místě skončila naše Adélka Kotlíková. Ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Filip Samec před Štěpánem Rozsypalem a Mirkem Müllerem.
 
V kategorii Mladší žákyně (ročník 2002-2003) zvítězila Kristýna Zemanová před Karolínou Bedrníkovou a Martinou Jedlánkovou, na 6.místě skončila naše Eliška Kotlíková. Ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Tomáš Maroul před Matějem Stránským a Davidem Šulcem, na 8.místě skončil náš Míša Samec.
 
V kategorii Starší žákyně (ročník 2000-2001) zvítězila Tereza Vaníčková před Magdalenou Mišoňovou a Klárou Vernerovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Matěj Bedrník před Tomášem Ježkem a Josefem Hladíkem.