Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Sněhurka a sedm závodníků aneb rozloučení s rokem 2013

21.12.2013 19:01

V době předvánočního shodu jsme připravili pro naše malé bikery a bikerky sobotu plnou překvapení. Nejprve je čekala návštěva úspěšného pohádkového muzikálu Sněhurka a sedm závodníků v Divadle Hybernia. Už třiadvacet let se tento dětský muzikál hraje na prknech Slovenského národního divadla.

Nesmrtelný příběh o závisti, zlobě a vítězné lásce, plný písniček, humoru, kouzel a tanečních čísel podle známé pohádky, ve kterém se Sněhurka ocitne v chaloupce sedmi šibalských závodníků, kteří svými povedenými kousky rozesmějí nejednoho diváka.

Při návštěvě předvánočního centra Prahy nemohla chybět ani návštěva nedalekého Staroměstského náměstí s dvacetimetrovým vánočním stromem. Když jsme u vánočního stromu nasáli vánoční atmosféru, tak jsme se přesunuli ke světově známé, 600 let staré památce - pražskému orloji s 12 apoštoly, které málokterý z přihlížejících zná jmény.

Pro připomenutí – na orloji se prochází postavy sv. Ondřeje, sv. Barnabáše, sv. Jana, sv. Tomáše, sv. Juda Tadeáše, sv. Jakuba, sv. Matěje, sv. Petra, sv. Bartoloměje, sv. Šimona, sv. Pavla a sv. Filipa.

Že ani ve středověku nebylo vše jen krásné a třpytivé, jsme poznali zanedlouho v nedalekém Muzeu tortury v Celetné ulici, kde se ve zrekonstruovaných sklepních prostorách  nachází ojedinělá expozice útrpného práva a mučicích nástrojů. Mystickou atmosféru celé výstavy dotvářejí voskové figuríny umístěné v autentickém prostředí.

Pověstnou třešničkou na dortu byla návštěva aquaparku v Čestlicích, kde si všichni užili do sytosti vodních radovánek.

Takové bylo poslední teamové setkání v roce 2013 a už se těšíme na další zajímavé teamové akce v roce 2014.