Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Sluncem zalitý Sparkassen-neuseen mountainbike cup 2013 v Lipsku

22.09.2013 20:50
Předposlední neděle v září opět patřila v zábavním parku BELANTIS nedaleko Lipska bikerům. Letošní ročník Sparkassen-neuseen mountainbike cupu byl v očekávání nepříznivého počasí, ale sluníčko nakonec nad dešťovými mraky zvítězilo. 
 
Náš team měl na startu obě Adélky, Elišku a Káju, které jako hosté doplnili Martin Lev s bratrem Jakubem z rakovnické hokejové bašty.
 
V kategorii U7 holky zvítězila Ivana Schuck před Nelly Wetzig a Lenou Ritter, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Zeno Winter před Vincent Lucasem Kunstem a Lenny Karstedtem, na 9.místě skončil Jakub Lev.
 
V kategorii U9 holky zvítězila naše Adélka Kotlíková před Selinou Wöhlert a Viktorií Jopp, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Toni Albrecht před Lukaem Kompstem a Lennartem Truxou, na 10.místě skončil Martin Lev.
 
V kategorii U11 holky zvítězila naše Kája Bedrníková před Adélou Špičkovou a Giulií Eckert, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil starý známý z Poháru Peruna, Axel Hunger před Malte Kreibichem a Florianem Ottem.
 
V kategorii U13 holky zvítězila Anna Grimmer před Annou Graff a naší Eliškou Kotlíkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Franz Wiedemann před Timonem Hartmannem a Leonem Möllerem.
 
V kategorii U15 holky zvítězila Sabine Augstein, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jonny Gurtschke před Dominikem Olomekem a Aaronem Fuchsem, po defektu závod nedokončil Matěj Bedrník.