ScreenSaver            yr.no

Slavnostní vyhlášení Vrchařské koruny Valašska 2015

12.12.2015 19:00
V sobotu 12.12.2015 proběhlo ve Vsetíně i slavnostní vyhlášení třetího ročníku Vrchařské koruny Valašska 2015.

Místní kinosál během několika hodin podruhé zcela zaplnili bikeři a bikerky nejen z místního regionu, ale i ze vzdálenějších míst ČR a Slovenska.

Dvacet vrcholů v letošním ročníku zdolalo celkem 287 bikerů a bikerek, což je přesně o 150 držitelů více než v loňském roce a o 266 držitelů více než při premiérovém ročníku v roce 2013.

Na slavnostním vyhlášení byli oceněni všichni držitelé letošní VKV a vítězové jednotlivých kategorií. Z našeho teamu se mezi držitele podruhé v historii zařadila Adéla Špičková s tatínkem.

Kategorii Nejmladší držitel vyhrál osmiletý Filip Fuchs, v kategorii Nejstarší držitel třiasedmdesátiletý Bohuslav Horešovský.

V kategorii Nejvzdálenější držitel zvítězil Miroslav Bil z australského Adelaide.  Premiérovou Miss VKV byla vyhlášena Soňa Fohlerová.

Nejlepší ženou byla letos Michaela Janků, nejlepším mužem a absolutním vítězem pak ultramaratonec Sváťa Božák.

Vyhlášení svojí účastí okořenila jedna z patronek, bikerka Tereza Němcová.

Samozřejmě nechyběli ani další patroni VKV, ultramaratonec Sváťa Božák a nejznámější český cyklista na vysokém kole Josef Zimovčák.

Projekt by nemohl existovat bez podpory partnerů a sponzorů, kterým stejně jako organizátorům VKV patří velké poděkování.