ScreenSaver            yr.no

Slavnostní vyhlášení Vrchařské koruny Valašska 2014

13.12.2014 19:20
V sobotu 13.12.2014 proběhlo ve Vsetíně slavnostní vyhlášení letošního ročníku Vrchařské koruny Valašska (VKV).

V příjemném prostředí malého sálu místního Domu kultury byli oceněni všichni držitelé letošní VKV a vítězové jednotlivých kategorií. V letošním roce 20 vrcholů zdolalo celkem 137 bikerů a bikerek.

Kategorii Nejmladší držitel vyhrál osmiletý Matěj Dudek, v kategorii Nejstarší držitel osmašedesátiletý Rostislav Sypták a v kategorii Nejvzdálenější držitel  naše Adéla Špičková s tatínkem.

Nejlepší ženou byla letos Monika Machačová, nejlepším mužem a absolutním vítězem Pavel Chuchma.

Přestávky mezi jednotlivými vyhlašovacími bloky vyplnila vystoupení dětského souboru Malá Jasénka.

Vyhlášení svojí účastí okořenila jedna z patronek, bikerka Barbora Machulková. Samozřejmě nechyběl ani další patron a pravidelný účastník VKV, ultramaratonec Sváťa Božák, první Čech, který pokořil 4818 km dlouhý závod  RACE ACROSS AMERICA.

Projekt by nemohl existovat bez podpory partnerů a sponzorů, kterým stejně jako organizátorům VKV patří velké poděkování.