Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Slavnostní vyhlášení seriálů IDEAX Talent Cup 2016 a HDK SAFEROAD MTB Biatlon 2016 v sobotu v Příchovicích

08.11.2016 18:45

V sobotu 12.11.2016 od 13:00 hod odstartuje v Kulturním domě v Příchovicích společné slavnostní vyhlášení třetího ročníku přeštickéko MTB seriálu IDEAX Talent Cup a druhého ročníku seriálu HDK SAFEROAD MTB Biatlon.

Nejprve se od 13:00 hod budou vyhlašovat tři nejlepší z každé kategorie seriálu HDK SAFEROAD MTB Biatlon, kde se na nejvyšší stupeň postaví tito bikeři, bikerky, biatlonisté a biatlonistky:

Tomáš Nový (kategorie U9 žáci)
Sally Blanková (kategorie U9 žákyně)
Ondřej Šafránek (kategorie U11 žáci)
Anna Cvalínová (kategorie U11 žákyně)
Břetislav Vaverka (kategorie U13 žáci)
Barbora Alblová (kategorie U13 žákyně)
Tomáš Beran (kategorie U15 žáci)
Kateřina Vaverková (kategorie U15 žákyně)
David Váchal (kategorie U19 junioři)
Jana Richterová (kategorie U19 juniorky)
Marcel Beran (kategorie Muži 19+)
Pavlína Beberová (kategorie Ženy 19+)

Z našeho teamu si pro pohár za 3. místo v kategorii U15 žáci přijde Míša Samec.

Od 14:00 hod bude následovat vyhlašování pěti nejlepších z každé kategorie seriálu IDEAX Talent Cup, kde se na nejvyšší stupeň postaví tito bikeři a bikerky:

Eliška Čermáková (kategorie Odrážedla)
Tereza Jandová (kategorie Minikola)
Linda Zemanová (kategorie Holky)
Tomáš Janda  (kategorie Kluci)
Lucie Grohová (kategorie Žákyně nábor)
Daniel Kuběna (kategorie Žáci nábor)
Zuzana Kroupová (kategorie Žákyně nejmladší)
Jan Soustružník (kategorie Žáci nejmladší)
Adéla Foltýnová (kategorie Žákyně mladší)
Jakub Kuba (kategorie Žáci mladší)
Nikol Soustružníková (kategorie Žákyně starší)
Matěj Čáslavský (kategorie Žáci starší)
Michal Volf (kategorie Kadeti/ky)

Sobotní odpoledne v Příchovicích bude od 16:00 do 18:00 hod pokračovat dětskou diskotékou, kterou pro mladé bikery a bikerky připravil pořadatelský COPR Přeštice.

Závěr slavnostního vyhlášení obstará od 20:00 hod posezení pro rodiče v místní hospůdce.