Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Škarnitzl a Huříková ovladli Praha - Karlštejn Tour České spořitelny 2014

26.07.2014 18:41
V sobotu 26.7.2014 pokračoval na dostihovém závodišti v Praze-Velké Chuchli závodem Praha - Karlštejn Tour České spořitelny seriál Kolo pro život
 
Závody ozdobili svoji účastí reprezentanti ČR v XCO Jan Škarnitzl a Tereza Huříková, ale také čerstvá mistryně ČR v XCO Pavla Havlíková. Pro mnohé mladé bikery a bikerky jsou jejich bikerským vzorem, tak využili možnosti je vidět přímo v "akci" popřípadě získat jejich autogram.
 
Ale zpět k dětským závodům. Na stříbrnou vlnu se po dovolené opět vrátila naše Ema Jankovská.
 
A jak to dopadlo v dětských kategoriích Junior Trophy?
 
V kategorii Dívky Z5 (ročník 2009 a mladší) zvítězila Babeta Kolářová před Magdalénou Čejkovou a Kateřinou Ježkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Melichar Kovář před Ondřejem Moulisem a Adamem Novákem.
 
V kategorii Dívky Z6-7 (ročník 2007-2008) zvítězila Daniela Nováková před naší Emou Jankovskou a Claudií Čapkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Tomáš Hájek před Dominikem Frenclem a Janem Foltýnem.
 
V kategorii Dívky Z8-9 (ročník 2005-2006) zvítězila Vanda Dlasková před Danielou Radovou a Adélou Rozsypalovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Václav Ježek před Jakubem Součkem a Erikem Němcem.
 
V kategorii Dívky Z10-11 (ročník 2003-2004) zvítězila Dagmar Hejhalová před Adélou Kyselovou a Nelou Půbalovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Matěj Půlpán před Janem Šindelářem a Matějem Kunčíkem.
 
V kategorii Dívky Z12-13 (ročník 2001-2002) zvítězila Martina Jedlánková před Nicole Hartychovou Magdalénou Kindlovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Tomáš Ježek před Josefem Hladíkem a Patrikem Němcem.
  
Kompletní výsledky naleznete zde.