Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Seriál HDK SAFEROAD MTB Biatlon 2016 je v polovině

25.06.2016 19:00

Kalendářní rok se přiblížil ke své polovině a v poločase je již také druhý ročník seriálu HDK SAFEROAD MTB Biatlon, jehož jsme jedním z partnerů.

Po úvodních třech závodech je to zejména souboj rodinných klanů Beranových a Vaverkových  s průběžnou bilancí celkového umístění 2-2-0 resp. 2-0-1.

Pozadu ale nechtějí zůstat ani Cvalínovi, Blankovi, Mitrychovi či Nových. Jak je vidět z průběžných výsledků, tak tento seriál vtáhnul do závodního kolotoče i rodiče mladých závodníků. 

Z našeho teamu se závodů zúčastnili Adéla Špičková a  Míša Samec, který  zatím drží celkové třetí místo.

Průběžné pořadí na medailových místech a umístění zástupců našeho teamu je následující:

U9ž žákyně (ročník 2008 a mladší)   U9m žáci (ročník 2008 a mladší)
1. Sally Blanková 122 bodů   1. Tomáš Nový 140 bodů
2. Nela Vávrová  84 bodů   2. Bartoloměj Hurda 123 bodů
3. Lucie Mitrychová  84 bodů   3. Jan Nesnídal 110 bodů
             
U11ž žákyně (ročník 2006-2007)   U11m žáci (ročník 2006-2007)
1. Anna Cvalínová 125 bodů   1. Jakub Šmíd 137 bodů
2. Tereza Gemerská 102 bodů   2. Ondřej Šafránek 104 bodů
3. Karolína Rutarová  64 bodů   3. Jáchym Cvalín  93 bodů
             
U13ž žákyně (ročník 2004-2005)   U13m žáci (ročník 2004-2005)
1. Barbora Alblová 117 bodů   1. Břetislav Vaverka 148 bodů
2. Nikola Nová  90 bodů   2. Lukáš Beran 109 bodů
3. Adéla Chytilová  73 bodů   3. Sasha Blank 102 bodů
             
U15ž žákyně (ročník 2002-2003)   U15m žáci (ročník 2002-2003)
1. Kateřina Vaverková 133 bodů   1. Tomáš Beran 129 bodů
2. Lucie Blechová  98 bodů   2. Pavel Choc 73 bodů
3. Lucie Bělová   92 bodů   3. Michal Samec 69 bodů
5.  Adéla Špičková  27 bodů        
             
U19ž juniorky (ročník 1998-2001)   U19m junioři (ročník 1998-2001)
1. Jana Richterová 42 bodů   1. David Váchal 127 bodů
2. Štěpánka Hanušová 36 bodů   2. Rostislav Čermák 103 bodů
        3. Antonín Hanuš 37 bodů
             
Ž19+ ženy (ročník 1997 a starší)   M19 muži (ročník 1997 a starší)
1. Pavlína Beberová 156 bodů   1. Marcel Beran 136 bodů
2. Radka Beranová 115 bodů   2. Jiří Mitrych 134 bodů
3. Michaela Beštová 112 bodů   3. Břetislav Vaverka 102 bodů

 

Kompletní pořadí naleznete zde.

Druhá polovina seriálu odstartuje příští sobotu 2.7.2016 novým závodem v Postřekově.