Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Satelity pomáhají lidem aneb ASTRA Talent 2013

28.10.2013 17:05
Provozovatel satelitů Astra uspořádal v letošním roce třetí ročník soutěže v kreslení ASTRA Talent pro děti ve věku 8 až 15 let. Soutěž se koná v devíti zemích regionu (Česká republika, Slovensko, Bulharsko, Chorvatsko, Polsko, Maďarsko, Srbsko, Slovinsko, Rumunsko) a hlasovací část končí 31.10.2013.
 
Možná si říkáte, co mají satelity společného s bikováním? Satelity ovlivňují náš život více než si myslíte a spoustu věcí bereme jako samozřejmost. V dnešní době jsou stále rozšířenější cyklocomputery s GPS navigací či záznamem, o navigaci v automobilech či využití satelitu při telefonování ani nemluvě.
 
Charitativním partnerem projektu je organizace Lékaři bez hranic, která pomáhá s lékařskou prevencí i následky v postižených oblastech Afriky a Asie. Pořadatel soutěže se zavázal poskytnout této organizaci 1 euro za každý obrázek přihlášený do soutěže, pokud by počet obrázků v soutěži byl menší než dva tisíce, tak poskytne částku 2 000 euro. Pro vaši představu by tato částka stačila na tisíc očkovacích dávek proti spalničkám.
 
Vzhledem k tomu, že tvůrčí činnost dětí a charita je blízká poslání našeho sdružení a teamu, tak nás v soutěži zastupuje naše bikerka Adéla Špičková s obrázkem záchranářské akce při vyprošťování lyžaře z laviny na základě tísňového GPS signálu.
 
 
První magická hranice 100 hlasů již byla překonána, dokáže i s vaším hlasem překonat do konce soutěže hranici 150 hlasů a udržet se v TOP30 hlasování?
 
Budeme rádi, pokud svým hlasem podpoříte tuto mladou bikerku. Hlasovat můžete zde.