Rozloučení se sezónou 2011

27.11.2011 14:25

V sobotu 26.11.2011 proběhlo v restauraci Pod Vinořským zámkem  teamové rozloučení s úspěšnou sezónou 2011. Osm členů teamu ve věku 3-8 let se v průběhu sezóny zapojilo do bojů se soupeři na 71 závodech v ČR, Rakousku a Německu, byli na startu 199 závodů jednotlivých věkových kategorií. A jak se jim letos dařilo ?

Ve 128 případech se dostali na stupně vítězů, 68x  se stali vítězi závodu. V šesti různých MTB seriálech se jim podařilo získat 8x celkové vítězství, 5x celkové druhé místo a 2x celkové třetí místo.

Velice úspěšné byly hlavně starty v Rakousku a Německu, kde se jim podařilo ve 22 závodech celkem 19x dostat na stupně vítězů, a z toho 11x na stupeň nejvyšší. Podařilo se uspět  v dětských kategoriích na prestižních MTB závodech jako byl World Cup v Offenburgu, Salzkammergut Trophy v Bad Goisernu, World Games of Mountainbiking v Saalbachu, Kamptal-Klassik-Trophy v Langenlois, MTB-Bundesliga v Heubachu či Sparkassen Neuseen MTB Cup v Lipsku.

Dětem patří za úspěšnou sezónu poděkování, v roce 2012 se budou snažit na dosažené výsledky navázat. Poděkování patří také partnerům teamu za jejich finanční a materiální podporu, bez které by nebylo možno fungování teamu v takovém rozsahu zajistit.

Fotografie z rozloučení se sezónou 2011 naleznete v naší galerii.