Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Rozloučení s prázdninami na Singltreku

28.08.2014 20:01
Pro letošní rozloučení s prázdninami jsme využili síť stezek Singltreku v Novém Městě pod Smrkem. Téměř 70 km různě obtížných stezek nabízí kvalitní svezení pro všechny - od zkušených bikerů až po rodiny s dětmi.
 
Přes deštivé počasí minulých dní byly prakticky všechny trasy suché bez bahna a kaluží a bikování jsme si náležitě užili.
 
Pro doplnění energie většina bikerů, ale i turistů využívá jednu z nejstarších turistických chat v Jizerských horách, Chatu Hubertka, která byla postavena v roce 1906 a můžete zde ochutnat vynikající koláče. 
 
Odsud se můžete vydat na černý okruh "Hejnický hřeben" nebo na červený okruh "Libverdská strana", který vás doveze k dalšímu, bikery oblíbenému místu k občerstvení, Obřímu sudu. Tato výletní restaurace z roku 1931 se nachází severně nad Lázněmi Libverda.
 
 
Ale výborné občerstvení naleznete i v samotném centru Singltreku v místním  Singltrek Bistru. Prázdninami provoz na Singltreku nekončí a rozhodně během babího léta stojí za návštěvu. 
 
V případě víkendového pobytu můžete využít třeba ubytování v apartmánech JiSam v nedalekých Jindřichovicích pod Smrkem, které jsou také partnerem našeho týmu.