Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Rekordní Malá Kralovická aneb otevřené Mistrovství klanu Kotlíkových

17.11.2014 18:40
V pondělí 17.11.2014 se v Kralovicích konal 9.ročník oblíbeného závodu Malá Kralovická. Letos se na startu sešlo 120 aktivních běžců a byl překonán účastnický rekord. 
 
Závod si v rodinné mistrovství proměnil klan Kotlíkových - pět zlatých, tři bronzové a k tomu dva traťové rekordy v kategorii.
 
Taková je bilance Elišky a Adélky Kotlíkových, jejich bratranců Ondřeje Bačíka, Matyáše Vondráčka, Vítka Bradny, sestřenice Magdalény Bradnové, tety Martiny Bačíkové a babičky Marie Kotlíkové. A k tomu je nutno přičíst páté místo bratrance Jaroslava Vondráčka a deváté místo tatínka Jirky Kotlíka.
 
A jak to dopadlo v dětských kategoriích?
 
V kategorii Supermini dívky (ročník 2010 a ml.) zvítězila Lucie Šilerová před Klárou Václavíkovou a Zoe Vegh, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Tomáš Bech před Šimonem Veghem a Ondřejem Bačíkem.
 
V kategorii Mini žákyně (ročník 2008-2009) zvítězila Magdaléna Bradnová před Stelou Jedlíkovou a Eliškou Fryčkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Vít Bradna před Matějem Škvorem a Jakubem Ševčíkem.
 
V kategorii Nejmladší žákyně (ročník 2006-2007) zvítězila Anežka Pokorná před Marcelou Čadkovou a Michaelou Žitkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Florián Ketman před Davidem Sládkem a Šimonem Kůsou.
 
V kategorii Mladší žákyně (ročník 2003-2005) zvítězila Michaela Durdová před Eliškou Fišarovou a naší Adélkou Kotlíkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matyáš Vondráček před Adamem Horákem a Janem Němcem.
 
V kategorii Starší žákyně (ročník 2000-2002) zvítězila Anna Suráková před Terezou Kelnerovou a naší Eliškou Kotlíkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jan Pospíšil před Viktorem Kohoutem a Radkem Vostřelem.