Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Předvánoční teamová tradice

13.12.2013 21:02
Letošní zima se ještě dostatečně nestačila připomenout bílou peřinou a už je tady opět adventní čas. Nejen v tomto čase bychom neměli zapomínat na ty, kteří potřebují pomoc druhých. Život není jen o vítězstvích a porážkách, ale i o naslouchání a porozumění toho, co nás obklopuje.
 
Jsme rádi, že jsme i letos mohli podpořit věcným sponzorským darem Nadaci Jedličkova ústavu. Nadace byla založena 22.10.1990 jako jedna z prvních nadací po listopadu 1989 s cílem zlepšit komplexní rehabilitační péči o děti a mladé lidi s tělesným handicapem ve všech jejích aspektech – výchovně vzdělávacích, rehabilitačních, odborně terapeutických, ale i společenských a lidských.
 
S činností nadace jste se během roku mohli seznámit např. na květnovém 12.ročníku Abilympiády pro děti a mládež, během zářijového Odpoledne s nadací nebo prosincových koncertů ve Státní opeře a Betlémské kapli.
 
V letošním roce oslavil samotný Jedličkův ústav stoleté výročí od založení Spolku pro léčbu a výchovu rachitiků a mrzáků, který byl později pojmenován podle významného mecenáše tohoto ústavu, doktorovi Jedličkovi.