Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Pražský MTB pohár 2014 startuje již příští neděli

11.03.2014 18:50
V neděli 23.3.2014 odstartuje v Praze na Zličíně druhý ročník Pražského MTB poháru. Pořadatelský tým Sport Clubu Calabrone opět připravil atraktivní tratě pro všechny kategorie v blízkosti pražského okruhu.
 
Zázemí závodu je v blízkosti rybníka Dolejšák a vzhledem k dálničnímu spojení je závod atraktivní i pro mimopražské závodníky, pro které je to spolu s karlovarským seriálem Jarní Bahno 2014 první možnost k vyzkoušení letošní formy po zimní přestávce.
 
Závod odstartuje v 10:00 hod kategorií odrážedel a poté v pravidelném sledu budou následovat další dětské kategorie, na které navážou i elitní dospělé kategorie. Týden před středoevropským otvírákem Kamptal-Klassik-Trophy v rakouském Langenlois před zraky reprezentačního trenéra Viktora Zapletala lze očekávat i mezi elitními závodníky zajímavá jména z české XC špičky.
 
Online přihlášení nejen na tento první zavod lze provést zde. Stručný přehled pravidel a bodování seriálu naleznete v sekci Pravidla, přehled dalších závodů seriálu pak v našem kalendáři.