Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Pozlacený ŠKODA maratón Marikovskou dolinou 2015

16.05.2015 19:00
V sobotu 16.5.2015 ve slovenské Udiči v rámci ŠKODA maratónu Marikovskou dolinou odstartoval premiérový ročník Detské Považské cykloligy.
 
Na startu měl náš team zastoupení v podobě Adély Špičkové, která využila pohostinnosti moravské babičky a zavítala kousek přes hranice k našim východním sousedům pro své první slovenské zlato.
 
A jak to dopadlo v jednotlivých kategoriích?
 
V kategorii Baby dievčatá (ročník 2011 a mladší) zvítězila Ráchel Repková před Vivien Ungerovou a Nelou Mikušovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Filipko Fajth před Filipkom Bielem a Markem Morávkem.
 
V kategorii Mikro dievčatá (ročník 2009-2010) zvítězila Dominika Fintová před Adrianou Šichtovou a Natáliou Letkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Šimon Piala před Jánem Moravčíkem a Filipem Beníkem.
 
V kategorii Mili dievčatá (ročník 2007-2008) zvítězila Vanesa Šatková před Gabikou Orlíkovou a Líviou Nogovou,ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Ľubomír Drga před Jakubem Javorem a Michalem Šichtou.
 
V kategorii Mini dievčatá (ročník 2005-2006) zvítězila Sofia Ungerová před Silviou Šichtovou a Emou Smatanovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky Zvítězil Marek Mojto před Adriánem Majákem a Matthiasem Schwarzbacherem.
 
V kategorii Mladšie žiačky (ročník 2003-2004) zvítězila naše Adéla Špičková před Barborou Máčkovou a Kristínou Tichou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Hrtánek před Markem Veselým a Andrejem Migilou.
 
V kategorii Staršie žiačky (ročník 2001-2002) zvítězila Michaela Šichtová před Barborou Kurnocíkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Erik Meliš před Dávidem Korbášem a Jozefem Korbášem.