Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Povedený 7.ročník Puzzlemanie 2014 v Letňanech

30.03.2014 09:05
Na sobotní odpoledne byl do OC Letňany připraven 7.ročník soutěže ve skládání puzzle na čas, Puzzlemanie. Soutěž probíhala v 5 individuálních kategoriích podle věku a v kategorii 3-členných týmů. Samostatné soutěžní kategorie byly vypsány také pro handicapované. 
 
Patronkou letošního ročníku byla 10-letá Bára Šafrová, které se narodila s diagnózou Prader-Willy, syndromem, jenž je chromozomální odchylkou. Nositelé PW syndromu necítí sytost, rodí se s hypotonií, jsou menšího vzrůstu, nenastupuje u nich puberta a přidružují se k němu i další diagnózy.
 
Letošní ročník opět proběhl za spolupořadatelství agentury Bezva party a Komunitního centra Motýlek, jehož partnerem je od roku 2012 i náš BIKE3000 Junior Team, který nemohl za soutěžními stoly také chybět. Tři 3-členné týmy a pět dívek v individuálních kategoriích v teamovém oblečení vytvořily jednoznačně největší soutěžní enklávu.
 
Nejdříve se za hrací stoly z našeho teamu posadily v kategorii B Adéla Špičková, Adélka Kotlíková a Kája Bedrníková. Postup do finálové šestice podle časů 
ve třech kvalifikačních kolech těsně unikl Adéle Špičkové, ale i ostatní naše holky se rozhodně mezi téměř 60 soutěžícími neztratily.
 
V kategorii C z našeho teamu nastoupily Zuzka Kadlecová a Eliška Kotlíková, tato kategorie byla jednokolová a pěkné 5.místo a velké podium vybojovala Zuzka Kadlecová. 
 
Samozřejmě jsme nemohli chybět ani v týmové kategorii, kde jsme letos postavili dokonce tři týmy a jednomu z nich se podařilo postoupit do finálové šestky, kde však soupeři byli nad jejich síly a obsadili jsme 6.místo.
 
A jak nakonec soutěž v jednotlivých kategoriích dopadla?
 
V nejmladší kategorii A0 zvítězil Matěj Rudovský před Tomášem Trchalíkem a Valentýnou Pácovou. V kategorii A zvítězil Radim Hušák před Dominikem Dubenským a Lukášem Rusnokem. 
 
V kategorii B  zvítězila Irina Guková před Karolínou Svobodovou a Dominikem Pácem. V kategorii C zvítězil Filip Kovařík před Monikou Štětinovou a Janou Kepkovou.  
 
V kategorii D zvítězila v novém rekordu Puzzlemanie Berenika Tyrychová před Kateřinou Novotnou a Gabrielou Rezkovou. V kategorii 3-členných týmů zvítězil tým Klub rtěnek před loňským vítězem, týmem Makovice a týmem Levharti.
 
Průřez celým odpolednem za soutěžnými stoly si můžete prohlédnout na našem videokanálu.