Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Povedené Prosecké skotačení 2013

08.09.2013 20:41
Nedělní odpoledne 8.9.2013 bylo v Praze na Proseku u bobové dráhy vyhrazeno malým bikerům. Pořadatelský tým kolem Petra Konečného připravil i zajímavý doprovodný program včetně trialové show. Další rekordní účast potvrdila stoupající popularitu tohoto závodu. A protože náš team má zde sídlo, nechyběli na startu ani zástupci našeho teamu.
 
Nejprve se na start postavila Ema Jankovská, která v kategorii PS3 (ročník 2006-2007) svedla neúspěšný souboj o vítězství se svojí tradiční soupeřkou Danielou Novákovou a skončila druhá.
 
V kategorii PS4 (ročník 2004-2005) se nejprve neúspěšně o vítězství prala Adélka Kotlíková, která podlehla Barboře Alblové. Poté nastoupil do finálové jízdy Tomík Jankovský, který od startu vedl a odolal všem atakům bratrské dvojice Richarda a Roberta Kobrových a přivezl první teamové vítězství.
 
V kategorii PS5 (ročník 2002-2003) potvrdila výbornou formu posledních týdnů Zuzka Kadlecová a zvítězila před Luckou Blechovou a Bárou Hartmannovou, na 4.místě skončila Eliška Kotlíková.
 
Na závěr dne pořadatelé připravili generační kategorie dítě+rodič. Nejprve kategorii PS6 (bike+běh), kde zvítězila naše dvojice Adélka Kotlíková se svým tatínkem Jirkou, který se jako jeden z mála postavil i na start poslední kategorie PS7 (součet výsledků 4km XCO závod dospělý + dítě ve své kategorii), kde spurtoval o 2.místo a těsně mu v součtu s výsledkem Elišky Kotlíkové unikly stupně vítězů. Povedený teamový výsledek potvrdil v této kategorii i Vašek Kadlec ve dvojici se Zuzkou Kadlecovou.