Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Povedená pražská premiéra Cyklomaratonu v Kunratickém lese

13.09.2014 15:00
V sobotu 13.9.2014 pokračoval v Praze předposledním závodem letošní ročník seriálu Cyklomaraton. Tento seriál poprvé v historii zavítal do naší metropole a i počasí po předchozích deštivých dnech bikerům a bikerkám přálo.
 
Náš team měl na startu tři zástupkyně: Adélka Kotlíková ve spurtu získala stříbro, Adéla Špičková si 5.místem zajistila jistý bronz v celkovém pořadí seriálu a na Elišku Kotlíkovou zbyla nepopulární bramborová medaile.
 
A jak to v jednotlivých dětských kategoriích dopadlo? 
 
V kategorii DZ6 (ročník 2008 a mladší) zvítězila Veronika Dobešová před Adélou Bejčkovou a Emou Jiráskovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Adam Maliňák před Sebastianem Kupkou a Matýskem Pihrtem.
 
V kategorii DZ8 (ročník 2006-2007) zvítězila Karolína Maliňáková před Terezou Štancovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Daniel Srp před Jindrou Herbrychem a Adamem Bradáčem. 
 
V kategorii DZ10 (ročník 2004-2005) zvítězila Daniela Radová před naší Adélkou Kotlíkovou a Nikolou Hodlovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Libor Vencl před Františkem Hojkou a Radoslavem Šťastným.
 
V kategorii DZ12 (ročník 2002-2003) zvítězila Karolína Bedrníková před Martinou Papouškovou a Štěpánkou Hojkovou, těsně pod stupni vítězů skončilo naše duo v pořadí Eliška Kotlíková, Adéla Špičková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil David Kamien před Jakubem Pospíšilem a Jakubem Oktábecem.
 
V kategorii DZ14 (ročník 2000-2001) zvítězila Monika Konečná před Denisou Proškovou a Marcelou Procházkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Lukáš Runt před Lukášem Adámkem a Jakubem Venclem.