Počasí

ScreenSaver            yr.no

Poslední závod seriálu Cyklomaratontour se jel ve Zlíně

06.10.2013 15:10
V neděli 6.10.2013 proběhl ve Zlíně poslední závod seriálu Cyklomaratontour. Na startu měl náš team své jediného zástupce Míšu Samce, který bojoval o celkové vítězství v seriálu, bohužel se musel sklonit před výkonem svého celoročního rivala Jakuba Jurkuláka a obsadil v dnešním závodě 2.místo. Stejné místo nakonec obsadil i v celkovém pořadí seriálu.

Nejvíce vidět na závodě Okolozlína byla rodina Jurkulákových, když první místo ve svých kategoriích získali Kuba, Marek i Adélka. A jak to dopadlo v jednotlivých kategoriích?

V kategorii DM6 zvítězil Daniel Srp před Jakubem Urbanem a Filipem Brtníčkem, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Adéla Jurkuláková před Barborou Žaludkovou a Soňou Březníkovou.

V kategorii DM8 zvítězil Marek Jurkulák před Janem Hynečkem a Jaroslavem Prchalem, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Nikola Hodlová před Karolínou Maliňákovou a Annou Dolanskou.

V kategorii DM10 zvítězil Jakub Jurkulák  před naším Míšou Samcem a Markem Letevem, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Veronika Korvasová před Nikolou Hermannovou a Lucií Korvasovou.

V kategorii DM12 zvítězil Tomáš Tlamka před Jakubem Letevem a Davidem Šimkem, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Adéla Nábělková před Natálií Zouharovou a Libuší Prchalovou.

V kategorii DM14 zvítězil Karel Sýkora před Lukášem Kučerou a Ondřejem Holubovským, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Natálie Valuchová před Monikou Konečnou.