Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Poslední závod seriálu Cyklomaratontour se jel ve Zlíně

06.10.2013 15:10
V neděli 6.10.2013 proběhl ve Zlíně poslední závod seriálu Cyklomaratontour. Na startu měl náš team své jediného zástupce Míšu Samce, který bojoval o celkové vítězství v seriálu, bohužel se musel sklonit před výkonem svého celoročního rivala Jakuba Jurkuláka a obsadil v dnešním závodě 2.místo. Stejné místo nakonec obsadil i v celkovém pořadí seriálu.
 
Nejvíce vidět na závodě Okolozlína byla rodina Jurkulákových, když první místo ve svých kategoriích získali Kuba, Marek i Adélka. A jak to dopadlo v jednotlivých kategoriích?
 
V kategorii DM6 zvítězil Daniel Srp před Jakubem Urbanem a Filipem Brtníčkem, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Adéla Jurkuláková před Barborou Žaludkovou a Soňou Březníkovou.
 
V kategorii DM8 zvítězil Marek Jurkulák před Janem Hynečkem a Jaroslavem Prchalem, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Nikola Hodlová před Karolínou Maliňákovou a Annou Dolanskou.
 
V kategorii DM10 zvítězil Jakub Jurkulák  před naším Míšou Samcem a Markem Letevem, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Veronika Korvasová před Nikolou Hermannovou a Lucií Korvasovou.
 
V kategorii DM12 zvítězil Tomáš Tlamka před Jakubem Letevem a Davidem Šimkem, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Adéla Nábělková před Natálií Zouharovou a Libuší Prchalovou.
 
V kategorii DM14 zvítězil Karel Sýkora před Lukášem Kučerou a Ondřejem Holubovským, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Natálie Valuchová před Monikou Konečnou.